Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalajdsjf

***** częste pobudki w nocy - wcześniej tak nie było! ****

Polecane posty

Gość tralalalalajdsjf

Córka ma 4 m-ce. wcześniej zasypiała o 20 i budziła ok 4 nha jedzenie, ostatnio wstaje co 2 godzinki n jedzenie. co się dzieje? czym to jest spowodowane?? karmię piersią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalajdsjf
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze na skok rozwojowy
i wiecej jedzenia potrzebuje. a nie zasypia czasem ze smoczkiem albo na twoich rekach? moze wieczorem wiecej ja nakarm i pozneij jeszcze przez sen zanim sama pojdziesz spac - ja karmilam moja o 19 i pozniej jeszcze o 23 mimo, ze sie sama nie obudzila i przesypiala mi wtedy do 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalajdsjf
zasypia ze smoczkiem - inaczej nie ma szans żeby zasnęła . zasypia przy piersi i jesli sama jej nie wyciągnę to potrafi ssac ją ponad 2 godziny, a jhak wyciągnę to się budzi więc zastępuję ją smoczkiem i spi dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalajdsjf
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak bywa
moj synek ma 6 mcy po 4 tez się tak zrobiło ze przestał spać jak dotąd jestem zmęczona i biorę go do siebie i tak karmię przez całą noc dokładnie nie wiem ile razy bo czasem w takim pół śnie- postaraj się tak nie robić to moze szybciutko wróci do "starych" nawyków moj synek juz się przyzwyczaił że w nocy je a i mi jest ciężko sie zmotywowac zeby w nocy wstac nakarmić i odłożyć do łózeczka a to najlepsza metoda z czasem prześpi znowu całą nockę - no chociaż do 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×