Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata pulta

***Pragnę schudnąć.

Polecane posty

Gość kata pulta
jagodzianek powiadasz>>oj nie kus nas;) ale 60 kg,to moje marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
Najlepsza dieta to dieta nie łączenia produktów których nie można ze sobą łączyć, bo tworzą bombę kaloryczną!! Zero chleba, zero, makaronu, zero, ryżu, zero kaszy, zero ziemniaków (chyba, że same w mundurkach). Jeść o stałych porach około 5 razy dziennie małe porcje (do zaspokojenia pierwszego głodu), jeść dużo nabiału. Ostatni posiłek nie później niż trzy godziny przed snem!! Jednak ja tak nie potrafię więc jestem na diecie Dukana od 4 dni i 2,5 kg mniej!! Działa cuda, a jem jem i jeszcze raz jem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata pulto....Czemu miałabym cię zdołować? Tak jestem w pracy ale nie mam co robić nudzę się:) jeszcze tylko godzinka i weekend:) A mam jeszcze pytanie czy zamiast czerwonego wytrawnego może być białe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
odchudzająca,no wiec ja mam zero ryżu,zero kaszy,zero makaronu,na sniadanko pozwalam sobie tylko na 1 kromke razowego chleba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzająca.... mi ostatnio szwagier mówił że jak chcę schudnąć to żebym przeszła na dietę dukana, ale tam są chyba jakieś fazy najpierw się je same warzywa. Nie wiem za bardzo o co w niej chodzi bo nie czytałam o niej zbyt dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
antaolko no to fajna masz prace;) a co do wina to własnie tylko czerwone tak działa,czasem kusze sie na piwko bo tez lubie ,ale trzeba z nim uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
aha:) ale bedziesz miała dobry wpisek do cv hihi, no i widzisz tak to sie własnie kończy ,własnie dzwonił mój facet i wymyslil sobie zapiekanke z mielonym,zebym mu podała składniki do niej ,ma kupic, i bedziemy robic,oczywiscie mu pomoge troche ale nie zamierzam jeśc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
Aha tylko przy niej trzeba robić wyniki z krwi i moczu, bo różnie ludzie na nią reagują... z reguły nie powoduje skutków ubocznych, ale niestety tak też czasami się zdarza... No i dobrze zaopatrzyć się w jakąś multiwitaminkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
dla mnie to dukan odpada,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Własnie przez te obiadki z moim facetem tak sie spasłam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi się wydaje że osoby bardzo otyłe które zaczynają się odchudzać szybciej gubią więcej kilogramy niż te osoby które mają do zrzucenia kilka kilogramów żeby się lepiej czuć ale i bez tego wyglądają nie najgorzej. Czy taka jest prawda czy to tylko moje osobiste zdanie. Bo jak słyszę osoby które mówią że w tydzień schudły 4 kg to tak sobie myślę że ja bym musiała być na danej diecie max 2 tygodnie żeby dość do wymarzonej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
moje bmi jest w normie... przed dietą ważyłam 59kg przy wzroście 160;-) Ale zawsze byłam szczuplutka a teraz zrobiłam się okrągła gdzie niegdzie (po ciąży) ;-) chce dojść do 52kg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata pulto mam to samo:) tylko my częściej wychodzimy gdzieś coś zjeść, a to do mcdonald's, pizza hut, kebab, chińszczyzna i inne obiadki na wynos. Najgorsze jest to że nawet jak mi się nie chce jeść to jak on je to przy nim nabieram apetytu i jem to samo. Tylko że mój facet jest szczuplutki przydało mu by się przytyć parę kilo a mi schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
taka prawda,własnie najgorzej zjechać te pare kilo,wiek tez robi swoje;) czasem te głupie 2 kg to tylko woda,i wraca za chwilę,dlatego nie można rezygnować i sie poddawać za szybko ,a to jest najtrudniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kata pulto a ty te rozstępy masz po ciąży? Bo u mnie zrobiły się dlatego że rok temu w tydzień schudłam 6 kg, a później gwałtownie przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
Dziękuję dziękuję;-) Właśnie będę karmiła malutką;-) Dobrze, że ona je niedoprawiane rzeczy, bo inaczej pewnie by korciło hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
antolko..no widzisz ,;)my tez czasem na kebaba,czasem na obiadzik,piwko przy okazji,i własnie mówie ze nie chce ,a on zajada i zachwile mi sie zachciewa,a on jest taki że sie pyta po pare razy ,jak cos robi w kuchni dobrego na obiad to przylatuje zebym posmakowała,a on tez jet taki w sam raz i nigdy nie miał z tym problemu..a gotuje lepiej ode mnie ,cholercia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Nie mam dzieci.jeszcze haha.a rozstępy mam własnie po tyciu.ojjjj jakie to niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Ja tez gratuluje bobaska:) a ile masz lat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super masz faceta, mój gotował dla mnie na początku znajomości, częściej wychodzimy na miasto coś zjeść. A jak mamy jeść obiad w domu to ja musze gotować ciężko go przekonać do tego żeby mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
No super ,pierwszy raz mam faceta co tak pitrasi fajnie:) Tylko przy nim to bym musiała być wieszakiem zeby sobie wpylac bez wyrzutów to wszystko jest takie mn iamuśne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może poproś go żeby robił coś mało kalorycznego i zdrowego dla ciebie, a dla siebie zapiekanki, frytki, golonki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Tylko teraz powiedziałam sobie DOŚC,BO SIE WKURZYŁAM na siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Nie chce go tak angażować;),sama sobie czasem tworze zdrowe rzeczy a oo je swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
21 lat i pół roczną córcię, a rozstępy też na udach okropne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wczoraj wkurzyłam bo mój facet powiedział " ale masz duży i fajny ten brzuniek" ( naprawdę wyglądam jakbym była w ciąży) i po jego słowach tak się zdenerwowałam że stwierdziłam że robię sobie głodówkę ale dzisiaj rano na wszystko spojrzałam trzeźwiejszym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×