Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kata pulta

***Pragnę schudnąć.

Polecane posty

Odchudzająca super, ja kiedyś rozmawiałam z koleżanką i stwierdziłam że też już bym chciała mieć dzidziusia:) odchowałabym sobie i było bym młodą mamą:) moja siostra ma 23 lata i córeczkę która ma 2 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
No ja tez uważam że głodówka tak naprawde nie odchudza,jest tylko na chwilę,moze troche oczyszcza z toksyn,kiedys ja stosowałam,wytrzymałam pre dni,ale potem i tak wróciłam do swojej wagi, nie warto w sumie bo jeszcze bardziej spowalnia tawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
No fajnie jest byc młoda mama,ja juz raczej nie bede hihi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też próbowałam głodówki tydzień nic nie jadłam ale później już nie wytrzymałam zamiast stopniowo zacząć jeść najpierw warzywa później inne zdrowe produkty to ja od razu wzięłam się za ciasteczka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
ja tez tak własnie zrobiłam,bez przejsciówki;) jestem chyba zarłoczkiem małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Antolko,pomyśle nad tym;) haha,w sumie za duzo czasu nie mam juz,zegar mi bije,chociaz ostatnio sie słyszy o babkach które pierwsze dziecko mają w wieku 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
a najgorzej zachowac diete jak jest jakas okazja ,np urodziny,imieniny,imprezki,przewaznie sie wtedy łamie i lece z kumpelką na niezdrowe jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca
No ja jestem młoda mamuśka i bardzo się z tego cieszę jest to mój najszczęśliwszy okres w życiu:D Co do głodówek to katastrofa zawsze po głodówce 1 kg więcej niż przed (efekt jojo);(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Wyobrażam sobie odchudzająca:)..tryskasz wewnętrznym szczęsciem ,chyba masz dobrego faceta:)a to najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzająca_1990
Jak to moja babcia mówi "trafił Ci się chłopak którego teraz to można ze świecą szukać" ;-) A mi się po prostu wydaje, że dobrze się charakterami dobraliśmy i dzięki temu oboje jesteśmy szczęśliwi po mimo tego, że na początku wszyscy byli nam przeciwni, ale to już historia na inny dział tego forum haha Zaczerniłam nick, bo chętnie z wami zostanę tylko troszkę przerobiłam, bo samo odchudzająca były zajęte;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca_1990
Jak to moja babcia mówi "trafił Ci się chłopak którego teraz to można ze świecą szukać" ;-) A mi się po prostu wydaje, że dobrze się charakterami dobraliśmy i dzięki temu oboje jesteśmy szczęśliwi po mimo tego, że na początku wszyscy byli nam przeciwni, ale to już historia na inny dział tego forum haha Zaczerniłam nick, bo chętnie z wami zostanę tylko troszkę przerobiłam, bo samo odchudzająca były zajęte;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzająca_1990
a jednak nie zaczerniłam to nie wiem jak to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkinBeauty
ja od jutra startuje i zamierzam uczestniczyc w tym forum :) jutro mam ostatni egzamin w tej sesji. trzymac kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od jutra :) jutro na 8.00- mam ostatni egzamin tej sesji a w pażdzierniku chce wrocic odmieniona :) cel 54 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od jutra :) jutro na 8.00- mam ostatni egzamin tej sesji a w pażdzierniku chce wrocic odmieniona :) cel 54 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam od jutra :) jutro na 8.00- mam ostatni egzamin tej sesji a w pażdzierniku chce wrocic odmieniona :) cel 54 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochudzajaca_2010
no mam nadzieje, że teraz już jestem zaczerniona... coś dzisiaj problemy z z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
DZiewczyny:) skusiłam sie tylko na troszeczke tej zapiekanki,na szczęscie miała duzoo warzyw,ale trudno,jutro mam nadzieje spale to w jeziorku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH oraz założycielke topiku. ja mam 172 i 64 kg wagi przytyłam ostatnio 5 kg maasakra. :D od jutra dieta musze schudnac z 7 kg moja wymarzona waga 56;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje menu na dziś jak narazie: serek wiejski banan 2 plasterki poledwicy i zółtego sera tez 2 2 łyzki salatki warzywnej domowej roboty wyjezdzam na weekend , odezwe sie jutro pod wieczor ;p buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
O witaj pyśka:)najgorsze takie małe 5 kg co/:)? Skini to buzial i milego weekendu:) ja wczoraj troche popływałam,grzesznie wypiłam piwko//;)no i moja słabośc =słone paluszki,ale podzieliłam sie z moim:) dzis na sniadanie 2 parówki-hmm nie wiem czy to zdrowe,serek taki,ogórek zielony,cukinia na razie waga mi stoi,jestem przed okresem,wiec nie spodziewam sie niczego innego ,zawsze wygladam przed nim jak pawdziwa katapulta hha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najgorzej jak przybedzie ;D od jutra spalamy ;D do roboty sie biore na 100 %:) kata pulta schudłaś cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniedziałek, 1 dzień nowego tyg idealna pora na start :) ja mam taka motywacje, ze w niedziele ta najbliższa jest spotkanie rodzinne mojego narzeczonego:) a 7 sierpnia nastepne :) do 7 sierpnia moze cos zrzuce , i od dziś rower i bieganie po godzinie dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Hejka:) na razie nic nie schudłam,nawet sie nie waże,przed okresem nawet 2 kg mi włazi,od wody,okropnie mnie wydyma;) A motywacja to najwazniejsza rzecz,strasznie nakręca..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mogę dołączyć:)? od czerwca zrzuciłam 4 kg..a teraz waga stoi jak zaklęta:) 176/63...a chce poniżej 60:) To jak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja udzielam sie na innym topiku o odchudzaniu i jest on mega dlugasny wiec nie dziwie sie autorko ze nie chcesz sie do takiego przylaczac no wiec chcialam sie podzielic moimi doswiadczeniami z odchudzaniem ja schudlam w dwa miesiace 9 kg z tym ze az 6 w 1 miesiac a to glownie dzieki tzw diecie MŻ i do tego mega silna wola i udalo sie wiec zycze tobie autorko i wszystkim odchudzajacym sie dziewczynom wytrwalosci i nie poddawania sie ja obecnie waze 64kg przy wzroscie 177cm ale planuje jeszcze dobic do 60kg wiec bede do was zagladac powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata pulta
Anetka i mussa:) jasne ze dołaczajcie:)nawet fajnie ze bedzie nas wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×