Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pomysłu na nią

Co kupić siostrze na urodziny ???

Polecane posty

Gość miskamiskajd
bluza jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jakąs dobrą patelnię, ja jestem zadowolona z Philipiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornellia25
Zdecydowanie coś z biżuterii, duży wybór jest w sklepie jubilea.pl co ważne wysyłka jest ekspresowa i ceny korzystne :) na pewno coś tam dla niej upatrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ~mała
a może bardziej jakiś prezent, który byłby hmm... dedykowany? :D Ostatnio zobaczyłam u koleżanki orbitki a na opakowaniu miała zdjęcie, które miało ją do czegoś tam motywować :D mówi, że fajna sprawa. można zamówić takie coś gdzieś na stronce jedz-pij-zuj.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszjaaa
Moja siostra ma niedługo urodziny i myślę o koreańskich kosmetykach Skin79, które ostatnio widziałam w Douglasie. Moja koleżanka ****ardzo chwaliła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7777
No nic dziwnego że chwaliła, sama korzystam np z żelu aloesowego i z kremu bb skin79 i jestem nimi zachwycona. Ale oczywiście trzeba uważać na podróbki. najlepiej kupić faktycznie w douglasie albo na stronie polskiego producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego co siostra lubi, czego potrzebuje itd., ja od mojej dostałam ostatnio szczoteczkę soniczną do zębów i szczerze mówiąc bardzo mnie to ucieszyło bo już od dłuższego czasu się zbierałam na taki zakup, a ciągle brakowało kilku groszy :P Może zobacz sobie ofertę na superusmiech.pl. Mają wszystko do pielęgnacji zębów i to w bardzo dobrej jakości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z dziewczyną szukaliśmy gry dla naszej małej siostry ciotecznej. Z powodu, że nie znam się na dziewczęcych grach a tym bardziej w tym wieku szukałem dużego, sprawdzonego sklepu i trafiłem na konsoleigry.pl Konsultant przez telefon pomógł dobrać odpowiedną grę do wieku i płci Siostrzenica była zachwycona. Świetna pomoc i sprawna wysyłka pozwoliła na czas dotrzeć przed urodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wspólne wyjście do escape roomu New World 22. Można wykupić voucher na pół roku. |Atmosfera super a ceny naprawdę korzystne. Myślę, że to świetna opcja wspólnego spędzenia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej na grouponie kupiłam voucher do tunelu w wielkopolsce. Tam był akurat tańszy. Też długo się długo na tym zastanawiałam, bo ona tez praktycznie wszytko miała. A w takim obiekcie nigdy nie latała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i niedrogie perfumy możesz znaleźć na zapachowiec.pl. Kupuję od dawna i są warte uwagi a do tego np. róża czy czekolada i myślę że będzie zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny pomysł na prezent to kurs taneczny. Ja swojej siostrze dałam karnet miesięczny open do CTO Dance Studio w Rybniku https://cto-taniec.pl/rybnik/pakiety/ i super się z tego ucieszyła. Kocha tańczyć, ciągle próbuje nowych rzeczy, aktualnie jest zakochana w dancehall :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi231
Moja siostra uwielbia pić różne herbatki, dlatego na urodziny zafundowałam jej kilka nietypowych herbat ze strony twoje-hygge.pl, do tego ładny kubeczek jej wzięłam i prezent z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×