Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No widzisz Żonaty, widzisz? Zawody Arwa zrobi o palmę pierwszeństwa, plus konkurs mokrego podkoszulka, nagroda pierwszeństwo w konsumpcji a nam? No nam to po tym wszystkim no? .... No nam tylko Palma odwalić może!!! A to szkodliwe dla zdrowia być może. Po czymś takim to zrywać się możemy po nocach a kto wie czy prześcieradła nie zaczniemy pod sobą wichrować!!! Tak ze Castnig przynajmniej być musi!!!O zdrowotność fizjologiczna i tą no.... Psychiatryczną się rozchodzi przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam ,oj tam panowie , toż popatrzeć bęziecie mogli ;-) a jak się zabawa rozkręci to może i wam co skapnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty nam coś skapnie? Ty widzisz jaka Arwa dobroci nieskończoność jest? Ty widzisz??? Popatrzeć będziemy mogli? Toż to prawie tortura jakaś jest? Skapnie coś nam. A co my jakie rynny jesteśmy czy co? Skapnie nam? No jak to w meteorologię uderzyła no!!! Nam skapnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha , teoretycznie trzy kobietki tu jesteśmy więc myślę , że poza sobą i wam Panowie radę damy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radę nam dadzą!!!No ja nie wątpię że tak. Kobitka potrafi!!! Taki jeden był "paker" proszę ja kogo Cezar czy jakoś tak i tak jedna laseczka w co Egipcie za królowa robiła to mu tak pod kopułą namieszała że narody klękajcie. Kleopatra jej było. I ten no Cezar szajby na jej punkcie takiej dostał że? .... Ho, ho, ho!!! Tak że my wiemy z Żonatym że potraficie wiemy!!! Tylko? ............ Bez bezeceństfuf żadnych co by było!!!Prawda Żonaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Malakezjo , toż bezeceństwa to sama rozkosz ;-) hahahaha podkształcić Cię w tej materii Małgosią i Natusią musimy bo nie wiesz co tracisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że bezeceństwa to rozkosz mówisz? No to ja wiem? Ja wiem!!! Tylko mi takich numerów nie myśleć robić co bym ja się przy wylocie takiego na przykład silnika odrzutowego "najarac" się musiał? No jak dlaczego? Na lotnisku? No co Ty? Beton mnie przytłacza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam Malakezja bezeceństw bym się nie wyrzekał ja to się jedynie obawiam że nam panie ochoty narobią oj narobią my tu klawiatury zaślinimy a one jak natka czy Małgoś się raz i dwa wymixują :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha w takim razie śpieszę uspokoić szanownego kolegę , raczej innego rodzaju ekscesy mam w planach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tam nie wyrzekam bezeceństw, o nie!!! Klawiatury zaślinimy? To jeszcze pół biedy!!! A jak?........... No własnie, właśnie!!! No Natk@ no nie wiem? Spokojności wielkiej się wydaje chociaż? No właśnie!!! Ale Małgoś? U spowiedzi była i jakie numery i akrobacje potem wywijała, no jakie? Prawie Sodomia??? Ksiądz już trzeci dzień ludzi nie spowiada bo co na konfesjonał spojrzy to wzwodu dostaje. A ludzie z grzechami czekają na odpuszczenie grzechów, tak? No i widzisz, widzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo Natusia to cicha woda , więc my trzy razem to drżyjcie narody ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam myślicie coś o mnie.......bo ja nieustannie;-) I tak sie z tą moją robotą uwijam jak pszczółka w ulu ,zeby choc na chwile tu zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś kochana , właśnie planuję bezeceństwa z Tobą i Małgosią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Natk@, tak!!! Konspekt Arwa tworzy na papierze kancelaryjnym będzie to w punktach pisała!!! A My z Żonatym w charakterze kałamarzy robić będziemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezecestwa powiadasz........oj Arwa aleś mi w głowie poprzestawiała, toż ja kochanka miałam znalesc a tu prosze jaki niespodziewany zwrot akcji. Ale powiem tylko tyle zaczyna mi sie to coraz bardziej podobać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha tylko idę jeszcze na jakąś gęś zapolować coby pióra dostarczyła ;-) tyle tylko , że z Panów ten atramet to taki eeeee sympatyczny będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś GIRL POWER ;) kobieta wie , gdzie kobietę pogłaskać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natk@ jak to kochanka chciałaś znaleźć no wiesz co? Kochanka? A po czorta Ci kochanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co ........no cóż poszerzyć horyzonty planowałam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo wejdź na Natki temat to zrozumiesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , można coś poczytać na tym moim wątku tylko gdzieś zakopany jest , nawet sama nie wiem jak głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty akurat Ty nie narzekaj ;-) bo siem będę fochać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... może chociaż N@tka by nam się zilustrowała bo juz tyle czasu intryguje ...ze ciekawi się Malakezją robimy obrazu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Natk@ sama nie wie gdzie to i jak ja mam szukać? No zobacz Żonaty co narobić możesz Arwa fochać się może zacząć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwus kochana Ty to zupełnie inna para kaloszy i fochać się nie ma o co, mówimy o miksowaniu się innych Pań tu bywających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha wybaczone, odpuszczone i zapomniane ;-) no a to miksowanie pań mmmmmmm , się rozmażyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zilustrować sie ......ale jeśli chodzi o moje wnętrze czy raczej wygląd zewnętrzny? No bo nie wiem co Was bardziej interesuje? Moja osobowość , czy fizyczność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×