Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

A tak że zapytam a co to dzisiaj się stało że Anetki, Małgosi i Natusi nie ma? . Arwa co się dzieje? Pomór jaki czy inna tam jaka szkodliwość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś pewnie się jeszcze w łóżczku grzeje i mgdałki leczy , Anetaz baranami pewnie się użera , a Nateńka mówiła , że nie obiecuje ale może wpadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Małgoś znaczy się do góry kołami na tym swoim hamaku urzęduje jak ludzie w pracy? I co? Nie czka jej się. Migdały powiadasz leczy? No niech będzie niech będzie ze uwierzę łatwowierny będę. No uwierzę ze nie dokazuje!!! Aneta dalej te stado baranów tresurze poddaje, no poważna rzecz to jest takie barany no poważna. Co by tylko bidulka jakiegoś stresa nie złapała. Nateńka mówisz wpadnie? ......... Arwa rany Boskie a użyj swojego dźwięku i spraw niech się dziewczyna zabezpieczy. No jak by co to ja gdzieś tak prezerwatywę mam. No nie byle jaką bo? ........ Bo na szydełku zrobioną!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja ...nie mylisz prezerwatywy z męskimi stringami ... szydełkowana prezerwatywa nadaje się raczej na cedzenie kartofli .... i stanowi typowy przykład przerostu formy nad treścią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mylę, nie mylę!!! Kartofle przecież odcedzać w czymś trzeba prawda. No to dwa w jednym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , ale jej wpadka ze mną nie grozi a dzieworództwo już sporo czasu temu z mody wyszło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią że moda lubi powracać jak ten? ........... Jak bumerang to taki rogal co ciemnawe ludzie i rdzenne w Australii nie wiadomo po co rzucają. Ale wraca ci on, no wraca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty , no weź no , nie strasz mnie tutaj bo będę musiała znowu heteroseksualna się stać a nie mam ochoty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochoty nie ma? A taki aborygen ma? Bumerang wraca chłop sobie w tym czasie drzazgę w nosie co to ją dla urody nosi poprawia i co? I chwila nie uwagi a rogalem po głowie dostać może. Tak ze Arwa ty musisz być przygotowana na różne ewentualności droga moja, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo dobra , już , dawaj tą prezerwatywę , do torby schowam a jakby ktoś przyuważył to powiem , że beret ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze moherowy, a jak ktoś przyuważy że prezerwatywa to powiesz ze to prezent dla jednego dyrektora z ......... Z Torunia, o!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , a wiecie nawet blisko mam to nie podpadnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pustki tu dzisiaj???? No nie!!! Coś gdzieś musiało walnąć, ale w radiu cicho sza??? Radio kłamie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowo wszystkich wymiotło ;-) , a może dziewczyny słonko łapią dzisiaj ? Leżą na jakiś plażach , tarasach , balkonach i brzuszki opalają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy publicznie się obnażają? A my w robocie? No to jednak coś walnęło, tylko nic o tym nie mówią w środkach przekazu masowego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobimy im kontrolę opalenizny jak się pokażą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to!!! Ze strony każdej. Ciuchy na żyrandol i na golasa po pokoju gonić będziemy!!!No jakże to tak, no jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi podoba mi się ta wizja , ale wiesz coby krzywdy nie miały to my też na waleta być musimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi no wiesz ale jak się z profilu też fajnie wygląda to gdzie tu kara ?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha ... no ja wiem Malakezja że my z profila ładniejsze, ale ja jak by nie patrzeć jak z młyna biały więc jedynie bladością kłóć po oczach mogę :) ...za to dziewczynki to lobię opalone, choć mówię że to jak u kurczaków z grila najlepsze to to białe mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , ja też bledsza jakby ;-) ale jak to mówi moja psiapsiółka , dama zawsze jest blada , opala się pospólstwo hahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak pospólstwo i ta no? ............. Z gminu gawiedź też łopalona!!! No pewno Żonaty ze my z profilu ładniejsze a na cieniu jakie my są kozaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha to wy się rozbierajcie a ja ocenię , obiecuję obektywizm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No toć ba ;-) jeśli ocena ma być pełna to wyłącznie nad głową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×