Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

.... nie wiem co tam podlinkowałeś bo u mnie blokady nałożone na multimedia ... ale jeśli o moje chodzi to mało już tych co mogłyby boleć bo albo umartwione jak Gosia po spowiedzi albo całkiem sztuczne :) ...przynajmniej więc w tym zakresie mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś tak się zaczytała , że pewnie usnęła :-) Chłopaki wpadłam się pożegnać bo żonaty już pewnie myka do domku . Trzymajcie się cieplutko i 😘 dla was Żonaty wybacz ale dopiero przed chwilką szeptalnię odpaliłam 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i zleciał kolejny dzionek, coś ostatnio coraz mniej czasu na net zostaje, albo Dziewczyny zaniedbując wątek powodują że nie staramy się więcej czasu urwać z roboty :) Dzisiaj się już zwijam i wszystkim dobrego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tak wszystkie dzisiaj przed czasem z robótki myk i ich nie ma. No ładnie ładnie!!! Małgoś prochów się najadła zamiast chleba ze słoniną i? ....... usnęło jej się!!! A może? ........ Eeee tam w środku dnia za dokazywanie się chyba nie wzięła!!! Natka na pewno wianek malarzom zrobiła i imprezka na 102 jest. No normalna rzecz, no normalna!!!Anetka po walizki lub inne tam tobołki do sklepu poszła co by na wyjazd do tej Barcelony z kartonami nie jechać. No to jak nikogo nie ma to ja? .... Do widzenia też mówię i tyle to chyba na dzisiaj będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, dzisiaj to ja pierwszy kartę zegarowa odbiję na wątku :) witam miło wszystkich z rana ...u mnie słonko mimo ze nie za ciepło ale przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, dzisiaj to ja pierwszy kartę zegarowa odbiję na wątku :) witam miło wszystkich z rana ...u mnie słonko mimo ze nie za ciepło ale przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry.....pogoda za oknem taka sobie, chyba będzie deszcz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z głową nad chmurami , z uśmiechem na buzi , z muzyką w sercu witam wszystkich radośnie w pochmurny poranek :-D Jeśli komuś brakuje dzisiaj humorku to mogę się podzielić bo ja dzisiaj chodzę tanecznym krokiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja witam wszystkich cieplutko i jak komu humoru brak to szpagat zrobić mogę ........... Na cieniu!!! No co tacy zaskoczeni!!! Żonaty jak widzę to dwa razy dzisiaj kartę podbił!!! Natuś jak tam po wianku z malarzami, co? A Arwa to jak widzę korbę do dziadkowego gramofonu znalazła bo dzisiaj tanecznym krokiem pomyka w robótce. I co? ..... I szef weźmie i do jakiego Menueta zaprosi a potem? No, uważaj bo na jakie draństwo mu ochota przyjść może. A Małgoś to co? Tylko niech nam tu nie mówi że dalej chora, no niech nie mówi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...faktycznie Małgoś coś za długo te migdałki leczy, w dodatku i Ona i Arwa milczeniem zbyły czym i jak zasłużyć na jakowyś prezent który Arwie tak humorek poprawił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha żonaty to z Małgosią musisz rozmawiać bo ja grób milczeć będę ;-) a dzisiaj to akurat nie Małgoś jest przyczyną mojego bajecznego nastroju :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... hmmm kto by nie był tym źródłem czy coby to nie było to ważne jest i liczy się sam fakt Twojego dobrego nastroju ...a to nam zupełnie wystarczy ...chyba że masz jakieś niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodzianki? Słoik z frankami szwajcarskimi z banku ziemnego wydobyła i radochę ma bo od południa frank szwajcarski frankensztejnami nazywać będą. No jak tak coś czułem, no coś czułem!!! Żonaty dwa dni, no dwa dni ile to niby Arwa roboty miała tak? I co? .......... I zobacz jak w finansjerze światowej namieszała, no jak namieszała!!! A Małgoś? Tez w knowaniach uczestniczyła pod prztekstem migdałów chorych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha , kochani , roboty nadal mam po uszy , ale nastrojem się podzielić chciałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i dzięki wielkie że sknerus nie jesteś i dzielić dobrem się chcesz z bliźnimi :) nam też dzięki Tobie weselej ...ale giełdy mogłaś faktycznie nie ruszać, ja co prawda we frankach nie zadłużony ale sporo ludzisków ma problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyy no i się kurde nie udało :-P dobra niech , będzie pokazałam piersi i teraz wszystkim wszystko rośnie , Frankowi też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty ty widzisz to co Arwa tu drukowanymi literami pisze, Ty widzisz!!! Obnażyła się Arwa no obnażyła!!! Piersi pokazała!!! To? ....... No tak Małgoś migdały, Natka no nie powiem, nie powiem (z malarzami była) Nie powiem i bidy na świecie się nawyrabiało. No zmalowały "Jaszczurki "kuku" ładne w świecie finansów. Małgoś z Natka stracha mają i zamilkły a Arwa? No Arwa mnie na minę wsadzić okrakiem chciała, No widzisz TY widzisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haahaha Malakezjo , toż ja biedna bezbronna , toż ja to ze strachu , że mnie żonaty do odpowiedzialności pociągnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×