Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmuszam sie troche

Ide na randke z chlopakiem ktory mi sie srednio podoba, dam mu szanse..

Polecane posty

Gość Kiss my ass baby
widać ty ich dzielisz na tych w luźnych gaciach i tych "niepewnych" w koszulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
kiss dobitnie to ujął, ale coś w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
Kiss - a jak inaczej moglabym nakreslic roznice by wam jakos przedstawic choc odrobine ten temat? zastanow sie czasem zanim cos napiszesz, bo wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss my ass baby
Wstydem jest to co z ciebie wylazło, czyli prawda o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
felek - nie, nie dobitnie tylko znowu posluzyl sie (to mezczyzna?) jakims tam oklepanych schematem, sorry ale mam kilka zdan do napisania by was cos dokladnie opisac,inaczej to musialaby byc kilkugodzinna rozmowa z przyjaciolka, wtedy kazdy szczegol bylby omowiony:) nie zgodzisz sie ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaidealistka
Ja jestem idealistką i chciałabym wierzyć w miłość do końca życia, ale współczesność pokazuje, że to niestety mrzonki. Same zdrady... ruchanie ponad ideały...:O I też obawiam się o swój związek. A mój facet skończył technikum ( x lat temu), pracuje jako informatyk i zarabia nieco więcej ode mnie ( dokładnie 150zł ). Nie ma swojego mieszkania (ja mam) tzn. mieszka z matką. ma samochód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
Ale nakreślanie tematu poprzez porównanie luźne ubranie vs koszulka i krawat jest jednak zastanawiające :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuiuiuigh
ale przynajmniej nie kradnie, wole faceta ktory zarabia 1200 zl ale uczciwie niz takiego co ma 5 tysiecy za pierdzenie w stolek, nic nie robi a kase bierze czyli kradnie. to juz wole tego biednego ale uczciwego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmuszam się... zagadaj do mnie na priva, chętnie porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
felek - ale bardzo latwe do zrozumienia, bo ten chlopak ubiera sie tak a tamten tak, zadnego nie obrazilam tylko nakreslilam postacie, jak w ksiazce glownych bohaterow.. jesli mialabym jak Kiss mowil inaczej ich nakreslic to jak? miejsca by tu nie starczylo, nikt by nie czytal bo za dlugie, a to w sumie nie jest najwazniejsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
napisz - a dlaczego chcesz zebym sie do Ciebie odezwala? tzn chcesz nalezec do ruchu oporu przeciw mnie czy za? hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss my ass baby
Wyrachowana cwaniara jesteś i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę pogadać, niekoniecznie tutaj i pisałem wcześniej pod innym nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurorko, jestes jedna z najbardziej schematycznie myslacych osob jakie czytalam na Kafe. Zadziwajace, bo przeciez uwazasz sie za osobe inteligentna, ze tego nie widzisz. Moze ten topik, nie ma na celu wyjasnienia isc czy nie na randke, ale pokazania Ci, gdzie sa Twoje slabe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
napisałaś, że "ubiera sie elegancko, jakas koszula, a ja cale zycie spotykalam sie z facetami w bardziej luznich ciuchach i jakos ciezko mi sie odnalezc." jednak dziwne to porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
Kiss - heh no kazdy jest na swoj sposob:) ja poprostu wiem ze gdybym rozpisala sie i wglebiala w portret psychologiczny kazdej osoby to nikt by tego nie czytal, dlatego tez nakreslilam po krotce co i jak:) widze temat rozwija sie w innym kierunku, nawet pewne odzewy sa co do zwiazkow i ukladow, ciekawe ;) napisz - a pod jakim niiem pisales jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
felek - ojj a co w tym dziwnego? jedna dziewczyna lubi sukienki inna tylko spodnie, to tez porownanie i nic nienormalnego :) jeden chlopak nosi koszulke z nike inny sweter od babci a jeszcze inny garnitur do pracy, dla mnie kazdy moze ubierac sie jak chce (byle stosownie do okazji) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
zapętliłaś się, w ten sposób nie rozwiążemy problemu, żegnam ten topic, ciao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss my ass baby
hehe, a rozpisz się, chętnie poznam twój kobiecy punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze piszę pozytywnie, ze zrozumieniem i szczerze traktuję pytających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
wszyscy juz uciekaja, z checia bym sie rozpisala, ale nawet nie wiem czy potrafie to tak zwiezle ujac slowami, by tutaj jakos wkleic, pozatym po co mam pisac o swoich bylych partnerach? odrobinke to sie mija z tematem, ale pewnie by sie ciekawie czytalo:) dodatkowo zaraz musze uciekac, bo na 19.30 jestem umowiona :P jednak ciesze sie, ze jest tyle jeszcze ludzi co nie boja sie wyrazac swoja opinie (niestety szkoda ze w dalszym ciagu sa to czesto wulgaryzmy i obrazanie, a nie grzeczna wyymiana zdan) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
napisz - wybacz ale nie chce nawiazywac znajomosci internetowych, to forum traktuje jako anonimowa wymiane zdan, ktora w kazdej chwili mozna wylaczyc i wrocic do swojego dnia codziennego:) dodatkowo stwerdzam, ze jestem 2 razy starszy odemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmuszam sie troche
*jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałem że chcesz pogadać, a ja nie lubię uzewnętrzniać się pośród takiej społeczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslę, że nic z tego nie wyjdzie bo Ty... nie czujesz tego w sobie tak Ci napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spadam ale jeśli chcesz to zostaw ślad na gg - chętnie pogadam o Twoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
To nie byłem ja jakby co ! Pełno tu podszywów, zboków więc wolę zaznaczyć. Ciao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×