Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmuszam sie troche

Ide na randke z chlopakiem ktory mi sie srednio podoba, dam mu szanse..

Polecane posty

23 to malutko! Ty tak o nim pisałaś, że myślałam, że on ma już po 30tce! kiedy masz tą randkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjskfsk
Czemu na mnie nie zwracają uwagi tacy mężczyzni? Bardzo chętnie przygarnę takiego ciepłego i ustabilizowanego ;) A do tego ma ciemne oczy, mrrrau ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha...podbijam...nie wiem czy warto tak robić...myślę, że randka z litości jest niefajna...bo ja wychodze z założenia, że nie powinno byc tak, że ktoś się dla nas zmienia czy my dla niego, tylko tak się trzeba dobrać, żeby wszystko nam w sobie pasowało, nie miałam wielu związków, ale zawsze z facetami którzy mi odpowiadali w każdym calu...ale nie chciałam się wiązać na stałę, bo uważałam, że młoda jestem i nie wyszło...trochę żałuję ale co zrobię...jeden mój facet tak na mnie działał, nie wiem jak on to robił, był taki ujmujący w tym wszystkim, że pozwalałam mu na wszystko, wszędzie szłam gdzie chciał, gotowałam mu nawet to co chciał, wszystkie jego pomysły przyjmowałam z entuzjazmem... nie wiem jak on to robił, mógł mną kierować jak chciał, ja wszystko robiłam i cieszyłam się z tego jak głupia, jego pomysły natychmiast stawały sie moimi pomysłami...miał gość charyzmę... śmieszy mnie to bo nie robiłam tego co sama chciałam, tylko służyłam mu prawie, że...a to było dla mnie tak miłe i zabawne, że nawet nie zauważałam... kłótnia była niemozliwa między nami...i myśle sobie znaleźć takiego faceta, ale nie wiem czy jeszcze spotkam, bo wtedy wszyscy sa zadowoleni, ale to wynika właśnie z jakiejś charyzmy, umiejętności interpersonalnych...tamten facet miał setki znajomych, był szalenie towarzyski, on wiedział dobrze jak postępować z ludźmi, a ludzie go kochali i kochają...też bym chciała miec taki wpływ na ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, zrób mu łaskę, może będzie ci robił mniejsze rogi niż normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×