Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaszokowany

KŁAMSTWA NA JASNEJ GÓRZE

Polecane posty

Gość masakrą jest takie myślenie
"Państwo prawa działa sprawnie." :D:D:D:D:D Miro, Zbycho, chiński Covec spierdalający z Polski- pozostawiwszy milionowe długi- to przykłady "państwa prawa PO". Za to ranny wypad 10 uzbrojonych bohaterów do internauty- za pieniądze podatnika- to Państwo POmatoła. Życzę zdrowią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie kto najbardziej cierpi z powodu działalności Radia Maryja i PiS-u ? Kościół. Po tej ostatniej imprezie na Jasnej Górze na Msze będzie chodziło o pewnie o kilkadziesiąt tysięcy mniej Polaków niż miesiąc wcześniej. Ta szatańska koalicja PiS-RM zabija w ludziach wiarę. Wiem po sobie. Zawsze jak chcę się modlić wieczorem, i przypomnę sobie o RM, to tak mnie odrzuca od wiary katolickiej że szok. Ale i tak się modlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miro, Zbycho, chiński Covec spie**alający z Polski- pozostawiwszy milionowe długi- to przykłady "państwa prawa PO"." Miro, Zbycho złamali prawo? Może jakieś konkrety na ten temat? "chiński Covec spie**alający z Polski- pozostawiwszy milionowe długi- to przykłady "państwa prawa PO"." A co to ma wspólnego z państwem prawa? Zapewne coś ci sie pomyliło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
" 11:05 [zgłoś do usunięcia] bukaaa Rozumiem, że sprawy bezdomnego na dworcu, który obrazil Kaczyńskiego i którego szukano wiele miesięcy nikt już nie pamięta?" pamiętam dobrze- L. Kaczyński osobiście złożył wniosek o niekaranie tego menela, który wyzywał nie tylko Kaczyńskiego, ale lżył podróżnych na dworcu. Nie ma to jak być POmatołem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
Shatyn sp... do k... nędzy! Razem z rudym państwem "prawa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pamiętam dobrze- L. Kaczyński osobiście złożył wniosek o niekaranie tego menela, który wyzywał nie tylko Kaczyńskiego, ale lżył podróżnych na dworcu." Na co to ma być przykład? Bo na razie to tylko dowód na to, że L.Kaczyński chciał żeby prawo nie zadziałało. Zresztą chyba bezprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
Dosyć POmatoły- Rudy wygrywa wybory i kończy dzieła- zbankrutowania Polski. zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
Prośbę ma prawo każdy wystosować. Kaczyński był normalnym człowiekiem. Tusk wpadającym ww wściekłość fircykiem. Głosuj na POmatolstwo- życzę zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bukaaa Rozumiem, że sprawy bezdomnego na dworcu, który obrazil Kaczyńskiego i którego szukano wiele miesięcy nikt już nie pamięta?" Zawsze sobie o tym myślę, jak słyszę, że żyjemy teraz w "komunistycznym państwie". Już widzę, jak Jarosław K. pozwoliłby na istnienie stronki typu Antykomor o nim i jego kotu Aliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
wskaźniki Grecji Shatyn, były 1.5 roku temu doskonałe. Nie znasz mechanizmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jest takie myślenie
"Już widzę, jak Jarosław K. pozwoliłby na istnienie stronki typu Antykomor o nim i jego kotu Aliku." setki takich stronek było za PiS- bidusiu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich, w których strzelano w jego rodzinę? nie było takich. sytuacja z bezdomnym mówi sama za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wskaźniki Grecji Shatyn, były 1.5 roku temu doskonałe. Nie znasz mechanizmów?" Oczywiście to, że Grecy kłamali na temat swoich wskaźników jest dla ciebie nie wazne. NAwet wiem dlaczego. Lubicie kłamać. Uprzedzając. Polska znajduje się pod szczególną kontrola Unii z powodu sum które od niej otrzymuje (największe sumy w Unii). A więc Polska nawet gdyby chciała nie może oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem wam jedno
jakby PiS naginał prawo jak teraz PO, Tusk byłby nie raz skazany, jego kumple również- za kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt znany psychologom
trudno się pogodzić z faktami które robią z działaczy pisu debili,więc trzeba znaleźć winnych zmyślonych czy nie ale żeby nie wskazywać na pis!! typowa propaganda dla ubogich duchem i umysłem-ot tyle,inteligentni nie należą do pisu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jes takie myślenie
w takiej w której strzelano do Kaczyńskich były dziesiątki za PiS. Shatyn- słyszałeś coś na temat dofinansowania LOT-u- sprzed dwóch dni? zabronione przez UE- rząd PO- obszedł to prawo. 200 mln. zł. kreatywna księgowość z OFE i dywidendy z rządowych spółek to kolejne sposoby oszukiwania KE. Przyjdzie czas na rachunek- nie jesteśmy inni od Greków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś mógł Shatyn napisac coś na temat tego finanowania LOT bo nic na temat nie wiem. "kreatywna księgowość z OFE i dywidendy z rządowych spółek to kolejne sposoby oszukiwania KE. Przyjdzie czas na rachunek- nie jesteśmy inni od Greków." A to z czego wrózba? Z fusów czy kart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie o tym był
temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie o tym był
Tu nie chodzi o pustosłowie. Temat był ciekawy - co sądzą ludzie o mieszaniu się kościoła do polityki wykorzystując tego typu zgromadzenia. A zrobiła sie przepychanka o wyzszości PiS nad PO lub odwrotnie, a takich tematów jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jes takie myślenie
Rząd stworzył w LOT, ze spółki "córki", spółkę "wnuczkę" i ta dofinansował 200 mln. zł. Wczoraj radio TOK-FM- Agory- zapraszam na ich stronę. To obejście przepisów UE. Młyny tam mielą powoli- ale domielą i dowalą już następnemu rządowi, myśli Tusk. (tak też rządowi PO- ale bez Tuska- już w UE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
A nad czym się tu zastanawiać. Kościól nie powinien się mieszać do polityki i tyle. Nad czym tu dywagować? A jak już na takim poziomoe to: Za czasów pis: -układ -teczki -lepper -beger-mundurki w szkołach, Giertych -młodzież wszechpolska - CBA (zwalczanie korupcji urzędem) -machanie szabelką na arenie międzynarodowej -obrażanie się za kartofla -zajmowanie się samymi sobą(problemy z kolalicją) Za czasów PO: -orliki -autostrady(i nie pierdzielcie o Covecu bo nie myli się ten kto nic nie robi a ja gdzie się nie ruszę widze autostradę lub drogę w budowie) -poważanie na scenie międzynarodowej -zajmowanie się Państwem a nie tylko własną dupą. -poradzenie sobie ze skutkami powodzi Jak pis wróci to pierwszym tematem będzie smoleńsk. To będzie priorytet. Potem będzie szukanie winnych, karanie, zemsta, odsiecz. Nawet bym Wam tego życzyła by pis wygrał byście się przekonali ale szkoda mi straconego dla Polski czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaaa
"wam" czyli komu? Czy to takie jasne, ze Kościól do polityki mieszać się nie powinien? Czytając niektóre wypowiedzi wcale to jasne nie jest. Wracając w niedzielę z wakcji spotkałam wiele autobusów pielgrzymkowych, w których przeważały starsze panie. Zastanawiam się czy one faktycznie pojechały do Częstochowy słuchać pani Gosiewskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrą jes takie myślenie
Za czasów PO: -orliki- 400 przekrętów przy przetargach!!!!! -autostrady(i nie pierdzielcie o Covecu bo nie myli się ten kto nic nie robi a ja gdzie się nie ruszę widze autostradę lub drogę w budowie)- 60% nie zrealizowanych planów na Euro-2012 -poważanie na scenie międzynarodowej- Moskwa otworzyła kolejnym państwom Polsce nie, Rostowskiego wyrzucono z obrad nad Grecją -zajmowanie się Państwem a nie tylko własną dupą- Miro i Zbycho szczególnie -poradzenie sobie ze skutkami powodzi- do dzisiaj ok. 40% w barakowozach "Sukcesy" PO :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×