Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaszokowany

KŁAMSTWA NA JASNEJ GÓRZE

Polecane posty

Gość kłamie rudy wuc
i jest skazany za kłamstwa? popierdoliło cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popierdoliło cię Shatyn do cna
ja dzieciak kłamie- to musi być skazany bo inaczej nie kłamie? Co ty mendzisz?!!!! Kłamie ten kto nie spełnia obietnic lub zaprzecza faktom. Dotyczy to dziecka ale i Tuska. Sąd nie ma tu nic do rzeczy, nowohucki propagandzisto spod budki z piwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamie rudy wuc
kaczyński to nie dzieciak. i jest skazany za kłamstwa tylko nie respektuje wyroku sądu. kłamie ten który wbrew oczywistym faktom mówi że jest wprost przeciwnie. to nie tusk tylko kaczyński tak robi. popatrz na jego wyroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamie rudy wuc
zapomniałem spytać. czy ty masz jakiś problem ze shatynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamie ten który mówi
nieprawdę, a żaden przegrany wyrok Kaczyńskiego nie mówi o jego kłamstwie. Tusk nawet w ostatnim sondażu tematycznym, wyszedł lapidarnie mówiąc; na kłamcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden wyrok sądowy nie mówi
o kłamstwach bo takie słowo nie istnieje w prawie oprócz kłamstwa oświęcimskiego. „Przepraszam Ludwika Dorna za wypowiedź w dzienniku „Polska" z dnia 30.09.2008 r., w której zawarłem sugestię, iż Ludwik Dorn nie wywiązuje się z obowiązków alimentacyjnych wobec swoich dzieci. Wypowiedź ta naruszyła dobre imię, cześć Ludwika Dorna oraz szacunek do jego osoby jako człowieka, polityka i parlamentarzysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden wyrok sądowy nie mówi
"Ja Jarosław Kaczyński, kandydat na prezydenta RP, na wiecu wyborczym w Lublinie w dniu 9 czerwca 2010 r. rozpowszechniłem informację, że Bronisław Komorowski chce, by służba zdrowia była sprywatyzowania. Informacja ta jest nieprawdziwa, gdyż w rzeczywistości program wyborczy Bronisława Komorowskiego nie przewiduje, by służba zdrowia była prywatna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niek cie nie zmusza do głosowa
nia na Jarka. Głosuj na rudego Donka!!!! Swój człek, lolki pali, kurwi jak trzeba, kopie gałkę- ziomal jest i git! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nty moherze żebyś tak przy tym
czekaniu się nie przeliczył booo: primo- mohery nie raz maja lepsze zdrowie niż młodsi. secundo- do moherów się przyznają coraz młodsi być POwcem coraz bardziej jest niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty POwiec
czekam aż wreszcie ktoś krzyknie: krój jest nagi!!!! reszta usłyszy, spojrzy, dostrzeże i zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty POwiec
Król jest nagi- chciałem napisać- wyszło inaczej. Służby czuwają- więc na razie piszę: niech żyje nam pierwszy przewodniczący naszej Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donaldu T. Polska czeka na Cię
W kilku województwach trwa usuwanie skutków nawałnic. Zapowiadane są kolejne burze i gwałtowne deszcze. Spodziewane jest wezbranie rzek. Jak informuje IMGW, w ciągu najbliższej doby w wyniku prognozowanych opadów deszczu i burz możliwy jest gwałtowny wzrost poziomu wód z przekroczeniem stanów ostrzegawczych, a lokalnie stanów alarmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watykan zachęcał katolickich biskupów, by nie informowali policji o księżach podejrzanych o pedofilię - oświadczył irlandzki parlament w rezolucji oskarżającej Watykan o sabotowanie decyzji irlandzkich biskupów z 1996 r. Zarówno rząd, jak i partie opozycyjne jednogłośnie poparły rezolucję w której zaapelowano także, by zacząć zgłaszać przypadki molestowania seksualnego dzieci na policji. - To nie jest Rzym. To Republika Irlandii 2011 roku, republika prawa - powiedział na forum parlamentu premier Enda Kenny. Odnosząc się do Watykanu, Kenny potępił "dysfunkcyjność, oderwanie, elitaryzm - i narcyzm - dominujące w kulturze Watykanu po dziś dzień". Podkreślił, że hierarchowie Kościoła starali się wielokrotnie ratować swoje instytucje kosztem dzieci oraz "przeprowadzać rozbiór i analizę" każdego doniesienia o tuszowaniu przez Kościół przestępstw "świdrującym okiem kanonicznego prawnika". Pierwszy raz przeciwko Watykanowi Środowa rezolucja to pierwszy w ciągu 17 lat skandali pedofilskich z udziałem księży w Irlandii przypadek, gdy posłowie zwrócili się przeciwko Watykanowi, nie zaś lokalnym przywódcom Kościoła. Kenny podkreślił, że w Irlandii nie ma miejsca na utajniane prawa kanoniczne Kościoła, i wyraził nadzieję, że Watykan wprost zadeklaruje, iż od tej pory będzie oczekiwał natychmiastowego zgłaszania na policję wszystkich podejrzeń o molestowanie dzieci. Poufny list Watykanu z 1997 r. zlecał irlandzkim biskupom postępowanie we wszystkich przypadkach molestowania dzieci ściśle wedle prawa kanonicznego. Ostrzegano w nim biskupów, że ich przyjęta w 1996 r. polityka ochrony dzieci, a zwłaszcza akcent na potrzebę zgłaszania wszelkich podejrzanych przypadków na policję, jest niezgodna z prawem kanonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy musisz tutaj? Załóz sobie swój topik i tam rzygaj na co chcesz. Dlaczego tutaj? Na Shatyna porzygaj sobie na jego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To też jest topik
Shatyna pod innym nickiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polsce też była afera
pedofilska wśród polityków, na centralnym skubali chłopców- sprawie ukręcono łeb. Więc przystopuj zaszokowany, chyba że lubisz często samemu sobie robić dobrze. To pisz do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli macie-masz coś do Shatyna to polecam jego topik. Tutaj chyba Shatyn nie bywa. I przestańcie-przestań zasmiecac mój topik. Jest o powaznych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest topik o politykach na centralnym tylko o kościele, jego kłamstwach i jego działaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No chyba bywa nawet teraz
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszokowany zmień formę
bo się dekonspirujesz, te same formułki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bywa. Nie zauwazyłem. Tak z ciekawości. Podaj mi strone i czas kiedy tutaj się wpisał. Bo ja nie zauwazyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie topiki o kk
już były- dostałeś na nich w dupę- mało ci jeszcze kompromitacji? i szoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderzono mnie, ujawniono mój wizerunek bez mojej zgody, a teraz jeszcze mnie się pomawia - podkreśla pan Andrzej z Katowic. Mężczyzna nie wyklucza wystąpienia z tego tytułu ze zgłoszeniem do prokuratury. Telewizja Polsat zarzuca mu uszkodzenie sprzętu i uderzenie dziennikarza. - Mam kilka powodów, aby wystąpić przeciwko ekipie polsatowskiej - podkreśla w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" pan Andrzej, uczestnik XIX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. - Za ujawnienie mojego wizerunku, bez mojej zgody. Byłem kopnięty, bardzo mocno, i jeszcze w tej chwili pomówiony jestem, tej pani nie dotknąłem - zaznacza. "Nieznany mi z imienia i nazwiska mężczyzna uderzył mnie otwartą ręką w twarz, naruszając w ten sposób moją nietykalność cielesną" - stwierdza dziennikarz Polsatu Ewa Żarska w liście do policji częstochowskiej. - Nie było żadnego nawet ruchu, żeby ją uderzyć - podkreśla uczestnik pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. - Jeżeli mają to uderzenie nagrane, to niech pokażą, niech mi to udowodnią - dodaje. - To moją nietykalność naruszono, kopnięto mnie - podkreśla pan Andrzej. - Wielu ludzi widziało, jak było, są świadkowie - zaznacza. Pielgrzym rozważa wystąpienie z wnioskiem do policji w sprawie naruszenia nietykalności osobistej, ujawnienia jego wizerunku w mediach i pomówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie topiki o kk
21:03 się wpisał ja nie zauważyłeś.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym też rzygamy Shatyn
do łóżka i spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj pomarańczko. Pisz na temat albo opuśc mój topik. Swoje bzdury możesz wypisywac na innych topikach. Koniecznie musisz mi przeszkadzać? Może jestes jednym z tych działaczy K.K. wydelegowanych do takiej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No masz czytelników
zaszokowany Shatynie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×