Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Kurczaczku a Tobie jaki smerf próbuje dolinę wcisnać? Powiedz który jest taki niedobry, a razem z Robertem się z nim rozprawimy :) A irracjolanie nie tylko kobiety działają, faceci jak są zakochani też to robią... Nawet mi się czasem to zdarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak czego nie rozumiesz w miłości lesbijskiej? Ponoć u kobiet normą dzisiaj jest bycie bi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem miłość lesbijką. Podobają mi się kobiety i jako młoda dziewczyna też w jakiś sposób siebie w tych kręgach szukałam, ale nie potrafiłabym być z kobietą... Baby są durne. Tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby są durne i tyle:). Zobacz raz jestem z niewiadomych przyczyn zakochana w całym świecie, a za chwilę płaczę. Teraz się śmieję i nie wiem czemu... A może w ciąży jestem? Jeszcze żeby tak szło, że bez stosunku seksualnego zajść w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam, że tylko niektóre są durne... Za to uważam, że wszystkie są wredne. Każda na swój sposób, niektóre nawet niekoniecznie w negatywnym znaczeniu tego słowa :) Niedawno dosyć gadałem z koleżanką jedną i podzieliłem się z nią moimi obserwacjami, a ta stwierdziła, że mam 100% racji, ona sama przyznała, że nie zna żadnej kobiety która by wredna nie była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety czasem mają wszystko w dupie, a czasem zbytnio się przejmują w wyniku czego powoli zaczynają mieć wszystko w dupie. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z sukami to przesada, to tylko baaardzo skrajne przypadki... Ja uważam, że tylko wredne :) Ale cóż w tym złego? Ja też jestem wredny, nawet teraz, ale nikomu tym krzywdy nie robię chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Marzena was czyta i w pewnym momencie pomyślałam że wypiliście :-P tylko ja chyba w tym towarzystwie brałam tabletki na spanie:D baby są jak aniołki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×