Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Ja od rana w pracy... właśnie strawiłem porcję smutku Kurczaka........ Ale każdy nowy dzień przynosi nam Słońce, więc... dobri deń pośpijcie, a ja będę czuwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak... to dobra pora na wstawanie ale żeby od razu na kaffe? Mam wrażenie, że w poszukiwaniu PrzemierzaszPolaLasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najłatwiej jest mi ogarniać tematy rano i nocą. W ciągu dnia nie mam za bardzo czasu na net, chyba że włączę sobie czasem w telefonie, jak jestem ciekawa, co piszecie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj pogaduchy trwają do wczesnego rana, a później wszyscy idą spać... mnie rzeczywiście długo nie było, każdy ma tam jakieś swoje problemy większe lub mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... albo też niczym grób milczący na tym padole wiecznie tkwiący, złota i srebra nie mający milczenia nierozumiejący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię ten topik właśnie za to, że nie ma dna:). To jest właśnie to, co chciałam osiągnąć u siebie, tylko nie przewidziałam, że prawda i dosłowność aż tak kole w oczy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie nie, ale nie doskwiera mi to jakoś specjalnie, gdyż, w sumie niedawno, zakończyłam poważny związek i łapię oddech:). Bardziej interesuje mnie teraz obserwacja związków, świata i mężczyzn, niż ładowanie się od razu w nowe coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak u Ciebie z hamulcem? Zazwyczaj trudno jest się... nie zaangażować, a przy obserwacji, w dodatku mężczyzn różnie bywa :) Poważny związek... hmmm małżeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, nie mam problemów z hamulcem, gdyż wiem, czego pragnę i nie chcę tracić energii życiowej na 'pitu pitu' po drodze do celu. Nie było to małżeństwo, na całe szczęście, a narzeczeństwo z wielkim planem;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pragnę głębokiego związku z drugim człowiekiem, w którym będziemy oboje wzrastać. Wbrew pozorom - łatwo jest wyczuć, już na początku znajomości, intencje związkowe drugiej strony. Jeśli mi nie odpowiadają, urywam kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch.l.
hej PPL widziałem, że zgłosiłaś temat do usunięcia - czemu poddałaś się w walce z tymi kafeteryjnymi wiedźmami i osłami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, intencje związkowe - czyli plany względem związku:). Nie odpowiada mi plan bycia cudzą kochanką, plan wiecznego życia w konkubinacie, związki tylko dla seksu, czy przelotne znajomości dla rozrywki. Zamiast ładować się w takie coś, wolę zajmować się czym innym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ale skąd wiesz, że on ma właśnie takie intencje? Sexapil kobiecy jest, był i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch.l.
sama jesteś oślicą więc wspaniale pasowałabyś do tych wiedźm i osłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×