Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nienia

Jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość gość
bardzo dobrym fotelikiem jest fotelik Jane Grand . To fotelik z przedziału 9-36, posiada wszystkie potrzebne atesty. Do tego łatwo się go mocuje za pomoca tego systemu Isofix. Nawet ma wentylację. No to dziecku lepiej bo nie zapoci się tak. Ja jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoAnka86
Ja zanim kupiłam fotelik to też pytałam w rodzinie, znajomych i na forach i wyszło, że najbezpieczniejsze są chyba te Caratero. Najlepiej były oceniane. Szukałam w różnych sklepach, ale w końcu przez internet zamówiłam w sklepie http://babybaam.com/ Jestem bardzo zadowolona, teraz nie mam możliwości, ale później wrzucę o jakim modelu dokładnie mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne, czyli dobrze wyprofilowane pod dziecko foteliki robi marka Thule. Dobre modele tej firmy sprzedają na stronie www.sklep.malypodroznik.eu w niezłych cenach. Ja mam dokładnie wzór Ride Along. Bezpieczny, wygodny, z regulowanymi zapięciami, max jest dla dziecka z wagą 20 kg, mój synek ma 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caretero to dobra marka, znalazłam ją na electro.pl w najbardziej atrakcyjnej cenie. Zamówiłam dla córki ten fotelik o d9 do 36 kg więc posłuzy nam na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wspominał o marce Jane- polecam. Mam od nich dwa foteliki, pierwsza klasa, jakie wygodne i bezpieczne , oni stosują najnowoczęsniejsze tchnologie dla bezpiecześńtwa dziecka np specjalne systemy pochłaniające energię z uderzenia, że w wypadku o wiele bezpieczniejsz jest dziecko ! tego Grand-a nie znam akurat, pewnie nowosć, ale mam inny 9-36 i wielkościowo i wygodą przebij wg mnie niejedna konkurencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam to Jane Grand i super jest , bardzo fajny i duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi mowi ci
Jesteście śmieszne kobiety, kłócicie się na forum o fdotelikach. BRAWO WY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam GO Plus Isofix i jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Udało mi się go dostać w mega atrakcyjnej cenie na http://vw-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://domiś-sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradca w sklepie polecił nam fotelik Recaro Milano Seatfix i dzięki ich uprzejmości mogliśmy na miejscu przymierzyć go w aucie i pasował jak ulał. mamy go od ponad 6 miesięcy i sprawdza się idealnie więc polecam wszystkim. sklep w którym moglismy go przymierzyc to Bociek w Zabrzu https://www.bociek.eu/7607-recaro-milano-seatfix.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Reverso Plus - bardzo wygodny jest w codziennym użyciu a to jedyny fotelik na rynku montowany tyłem do kierunku jazdy za pomocą systemy isofix :) Ma tez regulacje konta pochylenia, w ogole bardzo przemyślany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam fotelika 9-18 montowanego przodem cena nie gra roli ma być bezpieczny cos doradzicie mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w sklepie polecają Recaro Optiafix i chyba go wybiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór fotelików mają w http://4toys.pl/foteliki-samochodowe-lionelo . Wszystkie mają certyfikaty bezpieczeństwa. Jak dla mnie, ważne jest to, że fotelik, dzięki swojej konstrukcji rośnie razem z dzieckiem i ma system Isofix. Myślę, że to dużo bezpieczniejsze od fotelików przypinanych pasami bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno bezpieczeństwo jest takie same pod warunkiem, że fotelik na pasy jest zapięty prawidłowo z isofixem jest to jednak dużo łatwiejsze i szybsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam foteliki Maxi-Cosi jeśli 9-18 kg to TOBI. Maxi-cosi ma wysokie noty w testach i te foteliki naprawdę zrobione są porządnie. Ja swój kupiłam na nibyland.eu dostałam instrukcję montażu fotelika i zapięcia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adac? Nie zartujcie sobie... Adac w którym gwiazdki daje się są "ładna tapicerkę" Fotelik... najważniejsze żeby był bezpieczny. Najlepiej RWF - tylem do kierunku jazdy (no chyba że ktoś chce żeby przy wypadku wyrwalo dziecku kręgi szyjne. Test plus! To jest prawdziwy test bezpieczeństwa, nie adac. Jeśli ktoś Nie ma kasy, zaoszczędzić trochę i kupic dobry fotelik. Axkidy mają test plus, dobre i tansze foteliki rwf to np Jolie stages (można wozić tylem do 18 kg) sam fotelik jest do 25 kg. Nie ma testu plus, ale jest porządny i tańszy bo koszt to ok 700 zł. Najważniejsze - wybrać się do sklepu gdzie będzie odpowiedni pan/PANI którzy potrafią dobrać fotelik do samochodu oraz do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim miej na uwadze to, że dziecko w trakcie użytkowania będzie rosło i z pewnością jego waga jeszcze się zmieni także nie ma co aż tak bardzo dopasowywać fotelika do wagi. Bardziej zwróć uwagę na gabaryty. Ja fotelik dla dziecka kupowałam w Krakowie w http://www.sdkrak.pl/13-foteliki i sprawdzał się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do adac się zgodzę ale co do test plus trzeba mieć na względzie że jak fotelik jest montowany tyłem lub przodem (np. obracane) to już nie zrobią tego testu, bo muszą być wyłącznie tyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauty5
Fotelik Recaro Zero 1 polecam ;) Bezpieczny i jest obracany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy ile dziecko ma lat ile waży jaki masz samochód. My teraz mamy fotelik Optiafix, córka ma 13 miesięcy i waży 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukiwałam ostatnio fotelika i trafiłam na bardzo promocyjne ceny pod adresem www.sklep.dzieciecemarzenia.pl ! spośród szerokiej oferty wybrałam model Romer King II ATS SAND BEIGE 9- , który kupiłam za super pieniążki a mojemu dziecku bardzo milo spedza sie w nim czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystynaEm
Ja fotelik kupowałam razem z wózkiem, mam model aspena firmy adamex, mają bardzo fajne jakościowo wózki oraz akcesoria, do tego wcale nie są drogie. Stawiajcie na polskich producentów, moim zdaniem to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×