Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nienia

Jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość malinowababeczka30
fotelikiwarszawa.pl mają najlepsze produkty pod względem jakości jak i ceny - zamówiliśmy stamtąd dwa foteliki: jeden dla córci drugi da synka :) w wyborze obydwóch sklep nam pomógł - mogliśmy na nich również liczyć w trakcie montażu fotelikow SUPER SPRAWA! co prawda nie są producentem tylko dystrybutorem tych fotelików ale znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o fotelik to wybraliśmy concord transformer xt bo najbardziej nam wizualnie pasował. Młody po wsadzeniu też fajnie zareagował, wiec to jest ważne. Jeździmy juz drugi rok i bez zarzutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza458
Mamay adapter Smart Kid Belt. Zabieramy ze sobą wszędzie i często sie przydaje. Na co dzień młody ma fotelik ale czasami jak gdzieś jedziemy zabieramy te pasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka789
U nas Smart Kid Belt też się sprawdza. Przejrzałam wszystkie testy i przeczytałam opinie ekspertów. Bezpieczne i co ważne male, więc bez problemów można przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammy

dla starszaka mamy transformer x-bag;) będzie już drugi rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_to_nie_wypada
Dnia 30.05.2018 o 15:25, Gość Iwona_156 napisał:

My kupowaliśmy fotelik na stronie Kraina Dziecka model nazywał się bodajże COCON, jesteśmy zadowoleni z niego, wiemy że nasza pociecha jest bezpieczna podczas jazdy

a nie CONCORD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawczyk
Dnia 5.12.2018 o 12:17, Gość ammy napisał:

dla starszaka mamy transformer x-bag;) będzie już drugi rok

mój brat kupił też transformera ale XT 🙂  fajnie wyglądają te foteliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariee32

Oczywiście że tak. Produkowane są przecież nawet foteliki do 12 roku życia. Sama jestem podejścia, że na bezpieczeństwie swoim, a przede wszystkim dziecka nie należy oszczędzać. Długo szukaliśmy z mężem w sieci taki fotelik, który będzie spełniał wszystkie wymogi bezpieczeństwa i wykonany będzie z dobrych materiałów. Krótko mówiąc - chciałam mieć pewność, aby moje dziecko było bezpieczne. Kupiliśmy fotelik firmy BabySafe. Poczytaliśmy o firmie, o jej podejściu do jakości wykonania i nie zastanawialiśmy się. Sam fotelik jest po prostu okej. W końcu mogę być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kossana

I proszę jeszcze taka opcja na dłuuugo - empik.com/lionelo-bastian-fotelik-samochodowy-0-36-kg-grey-lionelo,p1184255554,dziecko-p Co o niej sądzicie? Wariant oszczędnościowy, ale przy zachowaniu fajnej jakości. Generalnie rozwiązanie zdecydowanie polecam, bo jest na czasie, sami na takie postawiliśmy. Wiadomo - nie jest najważniejsza cena, tylko jakość, a w tym przypadku została ona odpowiednio zachowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

nie żadne poddupniki, pasy. Fotelik! Nasze dziecko przesiadło się nie dawno do fotelika montowanego przodem Transformer XT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartoleeoo

Co do tego urządzenia smart kid belt o którym teraz głośno to kupiłem to dla sprawdzenia i faktycznie użyłem nie raz, fajnie sprawdza się jak nie macie możliwości montażu fotelika (taksówka, kilkoro maluchów na tylnej kanapie) i jest poręczne. Cena jest atrakcyjna, jak dla mnie to fajny dodatek który warto kupić, oprócz fotelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana

oosbiście mogę wypowiedzieć się o Transformer X-Bag 😉 wozimy się z nim na tylnej kanapie już kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka

 

 

nie moge tu wkleić zdjęc, ale my tez mamy szare concord transformer xbag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaKo3

Smart kid belt dobra opcja, uważam, że warto mieć takie pasy, jeżeli ma się starsze dzieci, które niechętnie jeżdżą w fotelikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

te transformery mają całkiem dobre opinie. Muszę sie rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rejczel56
Dnia 19.02.2019 o 18:51, Gość AlicjaKo3 napisał:

Smart kid belt dobra opcja, uważam, że warto mieć takie pasy, jeżeli ma się starsze dzieci, które niechętnie jeżdżą w fotelikach. 

Pasy zwiększają bezpieczeństwo, ja nimi przypinam dzieci. Wcześniej przed zakupem oczywiście czytałam opinie, oglądałam testy zderzeniowe, wydają się być w porządku. U mnie jest taki problem, że starszy syn po prostu nie chce jeździć w foteliku, uważa, że jest duż za duży i zawsze są awantury przed podróżą samochodem. Te pasy rozwiązały problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaRams

My mamy wózek 3 w 1 z fotelikiem w zestawie, który można wpiąć w stelaż wózka. Jak szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie polecam odwiedzić sklep Bobozakupy. Mają na prawdę fachową obsługę, która pomoże Ci wybrać fotelik odpowiedni do Twoich preferencji. Byłam w wielu sklepach i mogę śmiało powiedzieć, że mają najlepszą obsługę. Z wózka jestem mega zadowolona, pokazali mi wiele modeli wytłumaczyli mi wszystkie za i przeciw i wybraliśmy idealny 🙂 Mają też sklep internetowy https://www.bobozakupy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaRams

My mamy wózek 3 w 1 z fotelikiem w zestawie, który można wpiąć w stelaż wózka. Jak szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie polecam odwiedzić sklep Bobozakupy. Mają na prawdę fachową obsługę, która pomoże Ci wybrać fotelik odpowiedni do Twoich preferencji. Byłam w wielu sklepach i mogę śmiało powiedzieć, że mają najlepszą obsługę. Z wózka jestem mega zadowolona, pokazali mi wiele modeli wytłumaczyli mi wszystkie za i przeciw i wybraliśmy idealny 🙂 Mają też sklep internetowy https://www.bobozakupy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaRams

My mamy wózek 3 w 1 z fotelikiem w zestawie, który można wpiąć w stelaż wózka. Jak szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie polecam odwiedzić sklep Bobozakupy. Mają na prawdę fachową obsługę, która pomoże Ci wybrać fotelik odpowiedni do Twoich preferencji. Byłam w wielu sklepach i mogę śmiało powiedzieć, że mają najlepszą obsługę. Z wózka jestem mega zadowolona, pokazali mi wiele modeli wytłumaczyli mi wszystkie za i przeciw i wybraliśmy idealny  Mają też sklep internetowy : https://www.bobozakupy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPola

Również kupowałam fotelik w sklepie Bobozakupy. Co do obsługi to potwierdzam, merytorycznie odpowiadają na pytania, nie wciskają wszystkie na siłę. Na plus również ceny oraz szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacper

Na bobozakupy.pl ja też sporo już rzeczy zamówiłam i zawsze wszystko jest dostarczone na czas. Ceny bardzo przystępne polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polap

Kupując wózek od razu brałam ten 3w1 i tam w zestawie miałam fotelik Fotelik Cybex Aton 5 . Jakby kogoś ciekawiło to wózek brałam z Anexa i tam dobrałam ten fotelik . Jest bezpieczny dla dziecka i pasuje do mojego samochodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat
Dnia 21.12.2014 o 00:48, klaudyn_ka napisał:

tobi- bardzo dobry wybor. testy sa najistotniejsza rzecz w fotelikach, tu chodzi o bezpieczenstwo naszych szkrabow!

od kiedy fiat 126p jest bezpieczny...

?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polap2
Dnia 3.04.2019 o 09:43, Gość Polap napisał:

Kupując wózek od razu brałam ten 3w1 i tam w zestawie miałam fotelik Fotelik Cybex Aton 5 . Jakby kogoś ciekawiło to wózek brałam z Anexa i tam dobrałam ten fotelik . Jest bezpieczny dla dziecka i pasuje do mojego samochodu .

anex to juz tu raczej nikogo nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia34

Fotelik mam ale niedawno kupiłam to urządzenie smart kid belt, na stacji sprzedawali i powiem wam że praktyczne to. Do taksówki zabieram, albo jak nie mam możliwości montażu fotelika to fajnie się sprawdza. No i cena jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi

nasze dziecko drobniutkie i pasuje dla niej concord reverso plus 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pro

Warto zajrzeć na http://www.fotelik.info Mają też sklep: http://www.sklep.fotelik.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia

widze, że piszecie o róznych fotelikach. Napiszcie dlaczego concord reverso plus albo inny...który?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta

jeśli nieuszczupli to twojego budżetu to bierz reverso plus. Swietny i bezpieczny fotelik dfla dziecka od urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika

dlaczego? tu jest dość obszerny artykuł nt. tego fotelika https://bezpiecznymaluch.com.pl/blog/w-poszukiwaniu-najbezpieczniejszego-fotelika.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×