Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nienia

Jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość babymagic
Polecam Ci wpis na moim blogu https://babymagic.pl/jaki-fotelik-wybrac-dla-dziecka/ znajdziesz tam ranking fotelikow bezpiecznych na rok 2017. Pamietaj zeby przy zakupie nie kierowac sie tylko i wylacznie kat. wagowa dziecka, sa tez inne wazne kwestie jak np. testy zderzeniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laubecka
Smart Kid Belt to fajne rozwiązanie. Mogę miec zawsze przy sobie w torebce. Jak gdzieś jadę z dzieckiem to nie musze ze sobą nosić całego fotelika, co raczej do wygodnych rozwiązań nie należy. Jak na mieście odbieram dziecko ze szkoły to wracamy albo metrem albo po taksówką (jak jeszcze coś załatwiam). Choć ostatnio zaczełam korzystać z Traficar. To też fajne rozwiązanie i SKB doskonale się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna89222
Wybór na rynku jest taki spory, że czasami naprawdę zdecydować się na coś konkretnego, szczególnie, że opinie rodziców są bardzo podzielone. U nas w rodzinie najwięcej kobiet chyba korzystało z tych modeli https://ewozki.eu/pl/c/Foteliki-Maxi-Cosi/235 Może Wy mieliście tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Laubecka - dokladnie tak. Tez uzywam go jako dodatkowej alternatywy na rozne sytuacje. Czasem jade z mlodym gdzies taksowka - wiadomo, nie mam z soba fotelika, a kierowca tez nie musi go miec i dobrze jest miec taki smart kid belt w torebce na wszelki wypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fotelik obrotowy recaro zero 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarka981
Z takich fotelików dla starszych dzieci to polecam CAMO (15-36). Uzywam go juz kilka miesiecy i jestem zadowolona- ma wszystko, czego wymagalam od fotelika, czyli mocny zaglowek, szerokie siedzisko, wysokie oparcie. Producenta- EasyGo-znam, mam ich spacerowke i wiedzialam, ze to bedzie dobra jakosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angellarra45
Ja tak samo jak koleżanki powyżej zainwestowałam w Smart Kid Belt, oszczędność miejsca jest spora a o bezpieczeństwo nie ma co się martwić bo posiada atesty i było poddawane testom zderzeniowym. Także warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango27
a w jakim wieku masz malucha? my obecnie korzystamy z tinto(0-25) od easy go i polecam :) nie byl specjalnie drogi (chociaz wiadomo,ze to nie cena jest najwazniejsza), a do tego jest wygodny, bezpieczny i do 18 kg mozna wozic dziecko tylem, co jest sporym ulatwieniem. poza tym czytalam, ze wozennie tyłem to najbezpieczniejsza pozycja w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz fotelik kupowaliśmy Lionelo i się sprawdza. Na pewno plusem w ich modelach jest regulacja, można sobie dopasowywać zapięcie do maluszka, wiadomo że dzieci szybko rosną i praktycznie z miesiąca na miesiąc widać różnicę jak i waga i wzrost idą w górę ;-) na http://lionelo.com/product_category/foteliki-samochodowe/ są ich oryginalne foteliki w różnych opcjach cenowych, kolorach i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasddsdf
Polecam Lionelo, polskie, bardzo dobre wykonanie i materiał no i w cenie. Dobre bo Polskie ;) werbike.pl/47-foteliki-samochodowe Tutaj możecie zamówić foteliki samochodowe w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o foteliku NANIA REVO AGORA PETROLE? Dosyć dobre opinie zbiera. Szukam czegoś dla mojej córci. Znalazłam akurat w dobrej cenie w sklepie sferis https://www.sferis.pl/LETNIE-WYPRZEDAZE na wyprzedaży, zastanawiam się. Podobno zrabatowane o 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustAntkowiak
Wszystko zależy od wieku i wzrostu dziecka. Najmłodsze to obowiązkowo w fotelikach ustawianych tyłem do kierunku jazdy. Innej opcji to raczej nikt sobie nie wyobraża. Ze starszym już jest większy wybór. tylko nie wybierajcie tych śmiesznych poddupnikow. To nic nie warte rozwiązanie. Dobrym wyborem jest niewątpliwie Smart Kid Belt. To taki pas obniżający punkt mocowania oryginalnego pasa. Fajne i bardzo bezpieczne rozwiązanie dla dzieci powyżej 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam fotelik Young Sport firmy Recaro, ogólnie posiadają bardzo duży asortyment, ale mi ten przypadł i muszę przyznać, że jest naprawdę praktyczny. Chętnie się podzielę artykułem jaki znalazłam na jego temat: http://jissen.com.pl/young-sport-fotelik-od-recaro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczek29
Obecnie wozimy syna Extreme'm z Easy Go. Kupilismy go, bo ma rzadko spotykaną opcje regulacji wysokosci i szerokosci oparcia. Dzieki temu dziecku jest bardzo wygodnie i mozemy indywidualnie dopasowac fotelik do jego wzrostu, wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aretha56
Widzę że ktoś pisał tu o smart kid belt, sama posiadam ten pas i sprawdza się naprawdę dobrze. Także jest fajną alternatywą dla fotelika, a oszczędność miejsca szczególnie jak ktoś ma małe auta jest duża. Także warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli już to fotelik najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach i z atestami żeby nie okazały się jakimś bublem. Ja z mężem najpierw oglądałam stacjonarnie a potem kupiliśmy na electro.pl bo cenowo wychodziło korzystniej. Ważne też jest, żeby sprawdzić czy dany fotelik będzie pasował do konkretnego samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam Pan w sklepie doradził odpowiedni fotelik, bo nie chcieliśmy kupić nic nieodpowiedniego. Świetne doradztwo mają w sklepie foteliki warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orlińska
aretha56 fajne rozwiązanie. Sama korzystam ze Smart Kid Belt ale trochę z innego powodu. Mieszkajac w Warszawie nie mam własnego auta. Znalezienie tu miejsca parkingowego jest mega trudne. Łatwiej mi poruszać sie np. Uberem, taksówką. A jak już muszę to zawsze mam traficar. Taki pas idealnie mi pasuje. No i jest zawsze ze mną. Oczywiście mój syn jest odpowiednio duży, by mógł być zabezpieczony w takim pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_fotelkiii
Znalazłam stronę z rankingiem fotelikow http://www.ranking-foteliki.pl calkiem dobrze opisane foteliki bez faworyzowania produktow - tak przynajmniej mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W samochodzi emusisz zadbac o bezpieczenstwo swojego dziecka. to bardzo wazne. W http://babysafe.eu/ maja ogromny wybor takich produktow i n apewno znajdziesz fotelik ktory znakomicie sie sprawdzi. Ja osobiscie tam kupilam 2 juz fotteliki, oba jedenakowo bezpieczne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś kupiłam córce britax romer maxway 9-25 rwf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaanita56
O widzisz, a jak tak długo szukałam czegoś w czym mogę bezpiecznie wozić synka w taxi. Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego prawo pozwala na to, aby w takich pojazdach dzieci jeździły bez niczego. Trochę tu o nich poczytałam https://smartkidbelt.com/. Widziałam też wyniki testów zderzeniowych i mąż już zamówił . Czekamy aż przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka456
Ja nie słyszałam o tych pasach. Dzieci często jeżdza u nas na wycieczki autokarem i 4 latek musi miec fotelik,ale ostatnio się okazało, że sporo z tych fotelików się w autobusie nie miesci pomiędzy siedzeniami i zonk. Takie pasy beda idelanym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka432
No widzę że dużo osób poleca te urządzenie smart kid belt, znajoma też ma i mówiła że przydaje jej się w kryzysowych sytuacjach. Sama się zastanawiam nad zakupem tym bardziej że cena zachęca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaWaldo
Lubimy z mężem podróżować , a że mamy 3 letnią córkę to priorytetem dla nas jest zadbać o jej bezpieczeństwo. Nie wybaczylibyśmy sobie gdyby cokolwiek jej się stało. Szukaliśmy firmy która ma dużą renomę na rynku oraz doświadczenie w produkcji fotelików. Trafiliśmy w sieci na http://babysafe.eu/ . Zamówiliśmy model Akita w kolorze czarno czerwonym. Solidnie wykonany, czuć że materiały są wysokiej jakości. Nie chcieliśmy oszczędzać, ryzykując zdrowie a nawet i życie dziecka. Stanowczo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×