Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nienia

Jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość ciotka.klotka
Jak dziecko ma chorobę lokomocyjna to warto pomyśleć o JANE EXO naprawdę drogie mamy u nas sie sprawdził! Podroż 8-godzinna nad morze odbyła się bez niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigao
My używamy fotelika Caretero Sport Classic.Fotelik właściwie mógłby pozostać w mieszkaniu. Od pierwszego momentu przypadł Michalinie do gustu. Wsiadła i podbił jej serce, już nie chciała wysiąść. Zgrabna, sportowa sylwetka fotelika Caretero Sport Classic sprawia, że w samochodzie zajmuje on zaskakująco mało miejsca i prezentuje się doskonale. Montaż niemal intuicyjny. Nie potrzebowaliśmy żadnej instrukcji. Często pokonujemy z dziećmi krótsze bądź dłuższe trasy więc dla mnie istotne było, by fotelik miał możliwość regulowania oparcia. W foteliku Caretero Sport Classic zostało to doskonale rozwiązane. Pozycję dziecka w foteliku można zmieniać nawet podczas jazdy. Wystarczy jeden ruch ręką. Kąt nachylenia oparcia zmienia się bardzo płynnie, jest to niemal niewyczuwalne dla śpiącego w foteliku dziecka. Pięciogodzinną podróż Michalina przespała. Dwa razy zmienialiśmy jej kąt nachylenia oparcia, przez co zmieniała się jej pozycja. Córka wygodnie spała a ja byłam spokojna, że nie będzie to zbyt duże obciążenie dla jej pleców. Fotelik jest dość wysoki, dziecko siedzi wysoko ma możliwość obserwowania wszystkiego co dzieje się za szybą. Jednak w niskich samochodach powoduje to niewielką trudność podczas wsadzania dziecka. Zaznaczam jednak, że jest to niewielka trudność, z którą doskonale sobie poradziliśmy. Kolejną sprawą, na którą zwróciłam uwagę jest fakt, że wsadzając dziecko w fotelik sadzamy je na pasach oraz ochraniaczu na pas krokowy. Jak dziecko już siedzi trzeba te elementy spod niego wyciągnąć. Jednak również na to znaleźliśmy sposób. Po wysadzeniu dziecka pasy zahaczaliśmy o czerwone, boczne uchwyty do pasów bezpieczeństwa. Dzięki temu po wsadzeniu dziecka w fotelik nie było problemu z pasami. Dużym plusem jest również nowoczesny, sportowy i lekki wygląd fotelika. Materiał, z którego wykonany jest fotelik doskonale nadaje się do podróżowania z dzieckiem. Jest przyjemny w dotyku, nie podrażnia skóry dziecka. Doskonale usuwa się z niego wszelkie okruchy, które pozostają po dłuższych wycieczkach. Równie łatwo usuwa się zabrudzenia, które powstają na skutek codziennego użytkowania. W foteliku doskonale się jeździ, śpi i je. Jednak dla mnie najważniejsze było to, że Michalina czuła się w foteliku Caretero Sport Classic doskonale i była bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz polecać nieprzetestowany fotelik??? Nie patrzy się na wygodę użytkowania, na wygodę dziecka, funkcje, tylko na ocenę w testach bezpieczeństwa.. foteliki tej firmy nie znajdują się na stronie foteliki.info co oznacza, że nei były testowane.. zatem wg mnie nadają się dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to reklama producenta. Niby wypowiada się osoba która korzysta, odgrzebuje temat i zachwala fotelik mało znanej firmy? W życiu nie kupię fotelika nieprzetestowanego, bezpieczeństwo najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to reklama producenta. Niby wypowiada się osoba która korzysta, odgrzebuje temat i zachwala fotelik mało znanej firmy? W życiu nie kupię fotelika nieprzetestowanego, bezpieczeństwo najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuzzu
Ja akurat jako drugi fotelik dla synka kupiłam taki właśnie 9-36 Graco Nautilus. 3 punkty w testach zderzeniowych, wzmocnienia boczne, regulowany zagłówek, kilka opcji odchylenia no ja jestem zadowolona z naszego fotelika.A mały lubi w nim jeździć więc jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdjkhd
Hej my mamy Graco Nautilus i nam się w samochodzie spisuje dobrze. Zależy też jakie masz auto i jak mozna go montowac. Ja już szukałam uniwersalnego dlatego do 36 kg wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam a ten Nautilus Graco to sie montuje samymi psami czy jakos wczepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko Recaro, przekrój od najmniejszego poprzez young sport po bajeczną monzę. Bezpieczeństwo na drodze to podstawa! a nie jakieś ruszające się badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3w testach?? czyli fotelik beznadziejny.. nie kupiłabym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Besafe izi combi tez ma 3 w testach adac a jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli fotelik ma 3, to znaczy, że nie jest bezpieczny i tyle.. po prostu nie kupuje się fotelików 9-36 i już! bo to w ogóle bezpieczne nie jest.. dlatego takie niskie oceny są.. Można znaleźć foteliki 0-13, 9-18 i dalej.. z 4 i 5 w ocenie bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdzielisz glupoty gosciu wyzej nasz concord transformer t jest od 9 do 36 kg i w tescie ADAC ma pierwsze miejsce (przynajmniej mial w zeszlym roku) BeSafe ma nizsze oceny w tescie, bo montowanie jest troszeczke utrudnione, poczytalybyscie troche wiecej na ten temat i dokladniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że ktoś tu słyszał że biją ale nie wie w którym kościele Pisanie o że tym foteliki 9-36 nie są bezpieczne to bzdura jakiej dawno nie słyszałam , są tak samo bezpieczne jak inne pod warunkiem że mają odpowiednie atesty i dobrze chronią dziecko a większość z nich ma Nieco niższe pkt w testach czasem są spowodowane takimi głupotami które zupełnie nie wpływają na bezpieczeństwo że aż nie chce się wierzyć. Ocena 3 to jest całkiem dobra ocena Ale to trzeba porządnie przeczytać i przeanalizować a nie usłyszeć coś niedokładnie i potem te bzdury powtarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy romera king i jestesmy zadowoleni (9-18). nawet nie myslalam, zeby kupowac do 36 kg, bo starsze dziecko chyba juz jezdzi tylko na takim jakby siedzonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu kupiliśmy Graco Nautilusa i ja jestem z niego zadowolona. Synek lubi w nim jeździć, nie martwię się że z niego wyrośnie. I nie uważam że jest niebezpieczny wręcz przeciwnie ma dobre oceny i testy. Od lat jest polecany, więc nie rozumiem czemu niby fotelik 9-36 uważacie za zły. Ma 5 punktowe pasy, wzmocnienia boczne, regulację zagłówka a złe to sa foteliki bez atestów, czy te styropianowe podkładki no i foteliki używane. Z tym się zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinafbpl
Witam moja propozycja odnośnie fotelika samochodowego od 9kg to [url=http://forbabies.pl/4baby-alto-fotelik-samochodowy-9-18]4baby alto fotelik samochodowy to fotelik wygodny ale przede wszystkim bezpieczny. Regulacja nachylenia oparcia, pozwala dziecku spać podczas podróży w komfortowych warunkach. Drugą propozycją jest [url=http://forbabies.pl/berber-hektor2-fotelik-samochodowy-9-18]berber hektor 2 fotelik samochodowy to fotelik samochodowy w przedziale wagowym 9-18kg. Wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wybrać przedział 9-18kg. moja propozycja w tym przedziale to [url=http://forbabies.pl/berber-hektor-fotelik-samochodowy-9-18]Berber Hektor fotelik samochodowy - fotelik samochodowy w przedziale wagowym 9-18kg. Solidna konstrukcja zapewni komfort i bezpieczeństwo Twojemu dziecku. A jeśli chodzi o przedział 9-25kg. to [url=http://forbabies.pl/4baby-weelmo-9-25]4baby Weelmo fotelik samochodowy - fotelik ten jest duży i solidny. Jego konstrukcja zapewnia stabilne i nieskomplikowane zamocowanie w samochodzie. W foteliku zastosowano wysokiej gęstości piankę poliuretanową, zmniejszającą nacisk podczas siedzenia, poprawiającą krążenie krwi, jak również absorbującej energię uderzenia. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania dziecko w foteliku podróżuje bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli z przedziału 9 wzwyż to ja osobiście uzywam Graco Nautilus do 36 kg. Więc fotelik tak na parawde juz taki do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla starszego dziecka polecam Graco Nautilus- sprawdzona jakosc według mnie, fotelik bezpieczny, wygodny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
He! My z żoną to praktycznie wszystko to podróżowania z juniorem kupowaliśmy ze sklepu Mini Traper – www.minitraper.pl . Wózek, fotelik, a nawet bardzo fajne ergonomiczne nosidełko, które ładnie trzyma dziecko i chroni przed deformowaniem kręgosłupa – wszystko kupione tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 9kg to tylko do 18kg bo te do 36 to a duzy przedzial, ja oststnio dla chrzesniaczki kupilam tobiego z maxi cosi i sioastra jest zadowolona i mala ma wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobi- bardzo dobry wybor. testy sa najistotniejsza rzecz w fotelikach, tu chodzi o bezpieczenstwo naszych szkrabow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a foteliki rwf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marion_Silver
a ile gwiazdek w testach ma wlasnie tobi maxi cosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile dokładnie ten ma gwiazdek, ale foteliki z maxi cosi ogólnie mają bardzo wysokie wyniki w testach bezpieczeństwa i są bardzo dobrze oceniane tez przez użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam maxi cosi mobi, teraz zmie,iam na recaro, Tylem do kierunku jazdy bo ma isofix. Oba są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana098
Foteliki samochodowe muszą być dopasowane do wieku dziecka. Jest oczywiste, że inne gabaryty ma dziecko 6-miesięczne i inne 6-letnie. Niedawno właśnie zmieniliśmy naszemu bobaskowi fotelik http://www.euro.com.pl/foteliki-samochodowe.bhtml bo z wcześniejszego zwyczajnie wyrósł, co nie jest czymś osobliwym, ale bardzo niewygodnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×