Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nienia

Jaki fotelik samochodowy?

Polecane posty

Gość gość
A do 1 dniowego dopiero urodzonego dziecka na 2h jazdy to jaki? Biedna dzidzia 2h meki ale wyboru nie mam bo blizej szpitala nie mam a jakbym autobusem z wozkiem Jechala to 3h jak nic. Wiec lepiej fotelik i szybciej. Pewnie placki bolec beda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Kacpra
Mam rocznego synka,nienawidził jeździć tyłem a często zasypiał podczas jazdy więc musiałam kupić fotelik z regulacją i to dla dziecka, które jeszcze nie siedzi. Jak przekroczył wagę 9 kg, zaczęłam wozić go przodem. Wybór fotelika jest trudny, bo tu chodzi o bezpieczeństwo, ja się kierowałam tym tekstem http://motopl.com/2015,jak-dobrac-wlasciwy-fotelik-samochodowy-dla-dziecka-1076.html , syn jezdził w foteliku od 9 kg, czyli jak skończył pół roku, w pozycji, pół leżącej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą ofertę mają na stronie www.natargu.pl jeśli chodzi o akcesoria typowo dziecięce. Dużo zabawek, ale też foteliki, czy wózki. Tutaj kupiłem synowi taki specjalny jeździk. Wyszło tanio, nawet wliczając koszty wysyłki. Dobry kontakt mailowy, nie trzeba było długo czekać na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztarek
Np. http://mamokupmi.pl/16-foteliki Zwracajcie uwagę na maksymalną wagę dziecka, posiadanie atestów, opinie o firmie, okres gwarancji. To takie podstawy. O ile fotelik będzie kupiony legalnie, to wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córa dostała fotelik od dziadków, kupowali bez konsultacji z nami, ale naprawdę jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni. Fotelik posiada wszystkie niezbędne atesty (ECE - Logo Standardów Bezpieczeństwa w przewożeniu dzieci). I do tego jest też bardzo prosty w użytkowaniu - jednym ruchem można regulować wysokość. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to identyczny fotelik w tym sklepie www.krolestwodzieci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja foteliki samochodowe dla obydwojga dzieci mam z Romera i kupowałam online. Bez problemu można do nich dostać dodatkowe części, bardzo też sobie chwalę program gwarancyjny jak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ma romer gwarancji? na babysafe dostalam 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedziale 15-36 kg bardzo polecam Expander firmy KinderKraft. Skusiłam się bo koleżanka mi poleciła ich produkty, a własnie trwa na niego promocja w Bierdonce i kosztuje 229 zł. Fotelik jest swietny, ma isofix i dziecku jezdzi sie w nim naprawdę wygodnie. Za ta cene nie widziałam lepszego to tak dobrze wyglądającego. Jakość jest naprawde bardzo wysoka. Radzę się spieszyć bo zaraz może go nie być, a w mojej miejscowości już wszystkie koleżanki są zainteresowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaGi
Jak dla mnie to najważniejsza jest jakość i fotelik dla dziecka musi mieć oczywiście wszystkie atesty itd. Ja córce wybrałam najlepszy fotelik na rynku ze sklepu internetowego http://emaluszek.pl/produkty/foteliki-samochodowe/ i jestem bardzo zadowolona. Fajnie też, że jest taka duża różnorodność kolorów i modeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjela87
Ja natomiast ostatnio przeglądałam ofertę fotelików samochodowych na http://www.coletto.pl/ i przyznaję, że naprawdę jest tam w czym wybierać. Przede wszystkim produkty oferowane przez Coletto spełniają normy bezpieczeństwa, a co więcej ich konstrukcja jest bardzo solidna. Pod względem kolorystycznym także wybór jest bardzo duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdź ofertę Centrum Dystrybucji Artykułów dla Dzieci Semma z Krakowa. Kupisz w niej pełen asortyment przeznaczony dla najmłodszej klienteli. Oferują najwyższej jakości produkty wielu znanych producentów po dość konkurencyjnych cenach. Ofertę znajdziesz na stronach serwisu pod adresem www.semma.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki fotelik 9-36 polecicie niedrogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy Babysafe Husky polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden wśród hurtowni jest Centrum Dystrybucji Artykułów dla dzieci Semma w Krakowie. W ofercie znajdziesz najwyższej jakości produkty od poszukiwanych na rynku producentów za bardzo konkurencyjną cenę. Sam sprawdź ofertę na stronach firmowego serwisu pod adresem www.semma.pl. Ja prowadzę sklep z tego rodzaju asortymentem i właśnie tam się zaopatruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Profesjonalne, atestowane foteliki spełniające normy bezpieczeństwa sprzedaje sklep na -http://sklep.malypodroznik.eu. Zamawiałem tutaj Ride along mini i jestem zadowolony. Szybka dostawa, fotelik w dobrej cenie (niecałe 400 zł). Fotelik montowany z przodu i powiem, że cała instalacja jak też późniejsze odpięcie to kwestia paru chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zcsd
Profesjonalne, czyli dobrze wyprofilowane pod dziecko foteliki robi marka Thule. Dobre modele tej firmy sprzedają na stronie http://sklep.malypodroznik.eu w niezłych cenach. Ja mam dokładnie wzór Ride Along. Bezpieczny, wygodny, z regulowanymi zapięciami, max jest dla dziecka z wagą 20 kg, mój synek ma 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zastanawiam nad nowością Baby jogger city go, może któraś już miała okazję używać? Co myslicie? Ma możliwość wpięcia na większości stelażach wózków Baby Jogger i 5punktowe pasy bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
britax romer chyba najlepsze na rynku w tym momencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz wole zaplacic wiecej niz jakies fisher pricy i miec pewnosc, ze mam dziecko w fo teliku a nie pod nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass
Profesjonalne, atestowane foteliki spełniające normy bezpieczeństwa sprzedaje sklep na -sklep.malypodroznik.eu. Zamawiałem tutaj Ride along mini i jestem zadowolony. Szybka dostawa, fotelik w dobrej cenie (niecałe 400 zł). Fotelik montowany z przodu i powiem, że cała instalacja jak też późniejsze odpięcie to kwestia paru chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×