Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eh nie wiem

prawo jazdy

Polecane posty

Gość gosc.0
2 razy trafilam na tego egzaminatora a za 3 jeszcze gorszy mi się trafl:( uwalil mnie na parkowaniu...;/ lekko ustalam na lini kazal mi zrobic korekte nie wiedzialam jak bo w zyciu nikt mi tego nie pokazal;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawko juz mam
ja mysle ze powinnas jeszcze pocwiczyc, zmienic intruktora, mnie dopiero nauczyl jedzic trzeci instruktor, o 2 poprzednich lepiej wogole nie mowic, ale przede wszystki musisz duzo jezdzic...wtedy zdasz, naprawde, no i pozytywne nastawienie tez duzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała rybka
Hey.To znowu ja:)Ciezko mi powiedziec ile dokladnie lekcji wyjezdzilam,pozniej juz nawet nie chcialam podliczac:/Prezed pierwszym egzaminem napewno jakies 40.Zdalam za 5 wiec przed kazdym kolejne lekcje.Za godz placilam 22 funty wic oczulam to bardzo,ale uwazam ze im wiecej sie jezdzi tym wieksze mamy umiejetnosci.Ludzie nie poddawajcie sie!!!Kieys bylo latwo zdac,teraz jest naprawde ciezko.Duzo zalezy od samego egzaminatora.Jeden ma bzika na punkcie lusterek drugi patrzy czy zatrzymujac sie zachowujemy dobra odleglosc midzy nami a samochodem z przodu.Tez myslalam,ze nigdy nie zdam,nic mi chyba nigdy nie przyspazalo wiecej stresu a dzis juz jezdze sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawko juz mam
Rok tem zdawałam prawko, za czwartym razem zdałam. Pierwszy oblany ok, drugi: no, miałam pecha do egzaminatora. Trzeci raz-porazka! ryczec sie chciało, miałam gdzies zdwanie, ale zmotywał maz i wydana kasa na jazdy. Ktos napisał,ze warto zmienic instruktora. To prawada, nawet oni sami mówia,ze warto z kims innym pojeździc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirowniczka
ja mysle ze za jakies 6 tyg podejde do egzaminu...staram sie jak najwiecej jezdzic i widze ze to bardzo duzo mi daje.. strasznie zazdroszcze wszystkim co juz maja to za sobą,ale z drugiej strony troszke stresu nie zaszkodzi....lubie jak jest troche adrenaliny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierszy oblalam, kolezanka mnie namowila na jakies ziolowe badziewie ktore mialo mnie troche wyzluzowac, efekt byl taki ze mialam niezle jazdy w glowie, na luku prawie stratowalam caly plac i zostaLAM wyproszona z pojazdu:) za drugim juz bez wspomagania zdalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirowniczka
hehehehe no niezle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandradee
TYlko egzamin w Ostrołęce, najlatwiej zdac...W Warszawie sa organizowane wyjazdy dna takie egzaminy. RObi je niejaki Krzysztof Szymborski, korzystalam, pojechalam na wycieczke i wrocilam z prawkiem:)a wszystko to w kilka godzin-w tym lekcje po OStrolece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don delannno
Bo prawda jest taka, że kurs jazdy trzeba wybrać z głową. Dobrze poczytać choćby takie forum, jak to, zapytać znajomych gdzie robili i jakie są ich odczucia. Kurs jednak nie kosztuje tak mało, lepiej więc wybrać dobry, by potem nie zapłacić drugie tyle za dodatkowe jazdy. A wszystkim szukającym polecam link: www.autoq.pl - można obczaić ceny i zdawalność w danej szkole w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowcaaaa
Prawo jazdy każdej kategorii z wpisem do ewidencji, nie biore zaliczek. wszystko szybko pewnie i dyskretnie. Potwierdzenie zdania egzaminu Kontakt tylko telefoniczny pod numerem telefonu:731739912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita88
Może trafiacie na złych instruktorów i egzaminatorów? Z tego co wiem to kursanci http://www.osk-euroschool.pl/ nie mają takich problemów i zdają zazwyczaj za pierwszym lub drugim, trzecim podejściem. Możliwe, że miałyście kursy w kiepskich szkołach nauki jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdalam za pierwszym razem tak jak wiekszosc moich znajomych, Ale to dlatego, że mielismy dobrych instruktorow. Wiekszosc z nas chodzila do szkoly manewr www.manewr.com.pl/ i mysle ze wlasnie dlatego zdalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labeuna_nucha
gbk1b@wp.pl <----- tutaj zalatwisz legalny dokument bez potrzeby egzaminu :) pogadaj mozxe ci odpisze, nazywa sie dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dokładnie wczoraj zdałam w tej szkole http://www.manewr.com.pl/ o której wspominasz! naprawdę super przygotowanie do egzaminu, dobra atmosfera i sympatyczni instruktorzy. nauczyli mnie wszystkiego (nawet parkowania równoległego z którym miałam problem). moja znajoma poszła do innej szkoły to potem na egzaminie właśnie z zaparkowaniem samochodu miała problem, bo nikt jej nie pokazał jak to się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam egzamin to zwykle wypadkowa różnych rzeczy i nie należy sie za to obwiniać, sam czesto podchodziłem do tego jak do formalności a na drodze okazywało się zupełnie inaczej. może to kwestia twojego nauczyciela od prawa jazdy? Pamiętam, ze ja go zmieniałem kilka razy i ostatecznie padło na http://www.speed.auto.pl/ przy którym zaliczyłem dopiero za 4 razem (byłem zdeterminowany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdałam za pierwszym razem
Wszystkim, którzy stoją przed trudnym wyborem szkoły jazdy z ogromną przyjemnością polecam Szkołę Jazdy KURSANT. W szczególności moją instruktorkę jazd ? Panią Ewę Samuels. Panią Ewę zobaczyłam pierwszy raz przypadkiem na wykładach, wydała się wówczas kobietą niezwykle miłą i sympatyczną, wiedziałam, że to z nią chcę nauczyć się jeździć ? tak też się stało. Rewelacyjnie podejście do kursanta, dużo cennych uwag, zaangażowanie podczas każdej godziny. Kiedy wątpiłam w swoje umiejętności potrafiła w tych niepowodzeniach pomóc mi odnaleźć małe sukcesy i tak przejeździłyśmy ze sobą niecałe 40 godzin. 29 listopada o 8.30 rano zapisałam się na swój pierwszy państwowy egzamin w WORD ? zdałam go bez problemu, nie popełniłam ani jednego błędu! Jeździłam takimi trasami jak z Panią Ewą ? nie byłam niczym zaskoczona bo wszystko świetnie poznałam wcześniej. Dziękuję Pani Ewo za każdą spędzoną wspólnie chwilę, za cierpliwość do mnie, za wsparcie psychiczne i za radość jaka towarzyszyła nam często podczas jazd. Teraz czekam na ten ważny dokument na który tak ciężko razem pracowałyśmy i wiem, że będzie mi Pani brakowało. Pozdrawiam również Pana Norberta i Pana Ireneusza, z którymi miałam okazję jeździć przez kilka chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_szczescie_mam_prawko
Ja na szczęście prawko zdałam za pierwszym razem, to niesamowite po tym co się naczytałam tutaj, jestem przekonana, że to naprawdę kwestia instruktora nauki jazdy i do tego ilości przetrenowanych godzin ja bardzo dziękuje Kasi Niżyńskiej (osk kursant wrocław) za 38h jazdy. Wszystkie szczegóły,skrzyżowania i manewry,z którymi miałam problem były wielokrotnie ćwiczone. Ponadto Kasia jest bardzo opanowana i przekazuje umiejętności w pozytywny sposób. Podchodziłam do jazdy z dużym stresem, ciężko było mi w ogóle zapisać się na kurs ze strachu przed kierowaniem, a jednak po kilku miesiącach zdałam i teorię i praktykę za 1 razem! Egzamin wewnętrzny w Kursancie uważam za świetny pomysł. Wiem, że wiele szkół go pomija, jednak gdybym poszła na egzamin po 30h nie zdałabym na pewno i straciła duuuuuże pieniądze. Zachęcam do brania dodatkowych godzin, jeśli nie czujecie się pewni -to naprawdę pomaga. Życzę wszystkim tak pozytywnego i bezproblemowego przejścia przez kurs i egzaminy i satysfakcji z jazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam tutaj na prawko - www.manewr.com.pl i świetnie poszły mi egzaminy. Zdałam za pierwszym razem. Miałam rewelacyjnego instruktora, bardzo dobrze mnie przygotował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż, ja niestety o prawku mogę tylko pomarzyć - znowu nie zdałam. Na pocieszenie kupiłam sobie na fastidcard.com kolekcjonerskie prawko - zawsze coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stres faktycznie może być utrudnieniem podczas kursu nauki jazdy, ale z dobrze przygotowanym i wyszkolonym instruktorem bardzo szybko mija. Ja korzystałam z wielu szkół nauki jazdy, ale najlepiej przygotowali mnie do egzaminu na prawo jazdy w http://www.speed.auto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robiła któraś z Was teorię online? Szukałam osk, która robi lekcję przez neta, bo mam trochę daleko i znalazłam taką aplikację https://www.portalosk.pl, ciekawe czy dużo szkół korzysta? Macie doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić prawko w dwa tygodnie a przy okazji odpocząć w Krośnie (www.wczasyiprawko.pl ). Tam paru moich znajomych już jeździło i ja od kolegi się właśnie o tym dowiedziałem w ogóle. W Krośnie jest też egzamin, a miasto jest małe, bez tramwajów, skomplikowanych skrzyżowań, więc stosunkowo łatwo się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, jest sens... Teraz prawko można sobie przecież załatwić sprawnie i bez problemu - choćby takie z szybkieprawojazdy.pl można legalnie posiadać do celów kolekcjonerskich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz się co przejmować. Egzaminy na prawo jazdy to żaden wstyd oblać. Ja też winą obarczam osobę prowadzącą moje szkolenie, bo nie udało jej się przygotować mnie w pełni do egzaminu. Za drugim razem kiedy poszłam na ośrodka szkolenia kierowców www.pimot.eu zajęcia wyglądały całkiem inaczej. Były bardziej meytoryczne i przyswajalne dla mnie, więc jeśli chcesz zdać to zgłoś się do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja bym się więcej dowiedziała o takiej możliwości robienia prawka, oczywiście tej części teoretycznej :), przez neta. Jak mogę sprawdzić czy moja szkoła ma taką aplikację https://www.portalosk.pl? Bo na stronie jeszcze nie można tego sprawdzić niestety. Szkoła ma o tym info gdzieś, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast załamywac ręce nad kolejnym niezdanym egzaminem warto się tym razem porządnie przygotować do następnego? Nie ma tego złego, moze przez niezdany egzamin uniknęłyście poważnego wypadku na drodze, spowodowanego przez wasze błędy na drodze. Ja mam takie a nie inne podejście, dlatego najpierw porządnie podeszłam do kursu w http://sjmk.pl/ a potem dopiero wyjeżdżałam w dłuższe trasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta za kierownicą
Egzamin na prawo jazdy to chyba był większy stres niż matura :) na kurs chodziłam do szkoły w Warszawie (Q-Mobil). Miałam bardzo fajnego instruktora, pana Piotra. Przede wszystkim był cierpliwy. Na spokojnie mnie wszystkiego uczył. Wykłady były weekendy (fajna opcja dla pracujących osób). Kurs wspominam bardzo miło. Od kilku miesięcy jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy :) zdałam za drugim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchaweczka
Też chodziłam do Qmobil:) Spoko ośrodek. Instruktorzy są bardzo wyrozumiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja miałam mnostwo szczescia, bo jako osoba w gorącej wodzie kąpana, przeżywająca, denerwująca się zdałam za 1 razem, moze jestem po prostu rewelacyjnym kierowcą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wy głupie c**y, nigdy nie powinnyście mieć możliwości prowadzenia pojazdów mechanicznych !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×