Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość Madlen :)
Kośmider, to moje nazwisko :) Więc nawet jakieś ,,wyjątkowe,, imię pasuje... tak mi się wydaje :) A ja jestem otwarta na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Madlen, dzis chyba dluzej pospalas:) za to ja juz ok 8.20 sieprzebudzilam i zasnac nie moglam moj piesio wstal wczesnie i mi nie dal pospac, ja jak sie wczoraj pytalam swojego meza jak sie bedzie nasz synio nazywal(bo mamprzeczucie zeto bedzie synio) to mowi do mnie ze Stępniak(takie jest nasze nazwisko)i tyle sie dowiedzialam hehe zetak sie bedzie nazywalto wiedzielismy juz dawnoale co do ewentu7alnych imion topodejrzewam ze dyskusja bedzie pozniej,on do tej ciazy podchodi z dystansem,i mi mowi zebym sie nie nakrecala bo jest jeszcze wczesnie, ale jak tu sie nie nakrecac z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Mam nadzieję małaczarna, że dasz rade z tymi mdłościami hehe, a swoją drogą to rzeczywiście twój facet ma super dystans do ciąży. Jeśli chodzi o mojego to sądzę, że też tak będzie ale to wam napiszę jak zaciążę;) Madlen Adaś jest super, rewelacja :) a Jędrzej to już raczej nie w moim guście ale najważniejsze, żeby wam się podobało prawda? Ja jutro idę do mojej ginekolog, trzymajcie kciuki żeby nie było to nic poważnego. Dam wam znać jak wrócę ale dopiero tak pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej . Dzis wpolzylam z mezem po chwili poszlam do lazienki i zoabzcylam rozowo bialy sluz....wystraszylam sie w piatek kacze brac luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja juz tez powrocilam z weekendowych szalenstw i doczytuje Wasze wszystkie posty. u mnie 11 dzien cyklu i biorac pod uwage ze ostatni trwał 28 dni to powinien zblizac sie "ten" moment czyli polowa. obserwuje i zobaczymy co z tego bedzie... chyba ze znow mi sie cos poprzestawia. Niecierpliwa, pisz co u Ciebie? Agatka trzymam kciuki równiez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) co tam u was ? widze że rzadko już zaglądacie na topik i mało sie wypowiadacie :) mam nadzieje że on przetrwa;p U mnie o dziwo 5 kg na plusie ;d masakra tak wcinam że się czasami opanować nie umie ;d do tego musze jeść co godzine bo jestem głodna ;/ Mam takie pytanko bo od mojej córy matka chrzestna ma urodziny i nie wiem czy jej coś kupić czy mała ma np. coś jej namalować lub zrobić kartke ... zastanawiam sie i nie mam pojęcia ;d Dodam iż chrzestna jest młoda ma 19 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na Twoim miejscu jakis drobiazg kupila a córcia niech cos narysuje tez jak najbardziej, jakas laurke... to dobry pomysl i na pewno zostanie doceniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
Przykro mi dziewczyny, ale nie poszczęściło mi się tym razem. @ przyszła w sobotę rano. Zaczynam 5 cykl. Nawet mi się nie chce gadać. Taka sobie - Cieszę się, że Tobie się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecierpliwa nie martw sie .... ja sie starałam jeszcze raz tyle co ty ;/ wiem co to za ból i złosć ze nie wychoodzi ;/ a próbowałaś po stosunku oprzeć nogi o ściane i tak leżeć z 15 minut? mi to pomogło w 1 ciąży i sądzę że w 2 również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Niecierpliwa przykro mi :( Miałam nadzieje ze sie udalo, miałysmy testowac rowno a tu widzisz.. ja juz prawie w polowie nastepnego cyklu a Ty zaczynasz kolejny... Nowe starania i nowa nadzieja i tego sie trzeba trzymac. Ja bym na Twoim miejscu znow zaczela mierzyc temperature... mi to jakos daje coraz to lepszy obraz... no i staramy sie dalej... ja niedlugo znow zaczne oczekiwanie na test i zaklnianie zeby @ sie nie pojawil... nie smuć się.. zobacz ile nas jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy nik...ja uwazam ze prezentem najbardziej docenionym powinien byc rysunek od malej to slodkie ja jak dostala rysunek od chrzesniaka mojeego meza na ktorym jestem 2 razy wieksza niz moj maz to sie usmialam i zachowalam go smieszna pamiatka a i dziecku wyobraznia pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Czesc malaczarna:) ale piersi mnie wogole nie bola moze tylko minimalne pelniejsze sie zrobily sluz mam bialy,ale pewnie po luteinie???w piatek kacze lutke po ilu dniach moze przyjsc @?? kiedy moge zrobic test? nie wierze,zeby sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi nie wiadomo aby luteina wplywala na termin okresu a te plamienie moze sie okazac plamieniem implantacyjnym ja tez mam bialy sluz i niewiem czy to po luteinie czy mi sie powoli zmienia na ten ktory powinien byc w ciazy obawiam sie zeby infekcji jakiejs nie bylo jutro lub w srode ide do gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Oby ta bylo Kochana...27sierpnia mialam robiony zastrzyk Ovitrelle ,i muszę odczekać 14dni od zastrzyku,i wtedy mogę zrobic test,ale pewnie ujrze jend akreske na bank...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fooka... trzymam kciuki, mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz sie cieszyc :) testujesz jakis tydzien przede mna.... ja mysle ze o ile znow mi sie cos nie poprzestawia to testowanie bedzie za 2 tygodnie chociaz ciezko u mnie stwierdzic kiedy bedzie owulacja, dlatego mierze temperature i czekam. dzisiaj odbieram wybniki cytologii, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitka89
Hej Dziewczyny :) Dzisiaj zaczęłam czytać Wasz wątek, bo jestem w podobnej sytuacji. Jestem już 5 miesięcy po poronieniu. W tym cyklu zaczęliśmy się z Mężem starać, ale poszliśmy tak na żywioł, po prostu cały miesiąc były przytulanki do samego końca. Ostatnią @ miałam 28 lipca. Od zawsze miałam nieregularne @, ale średni cykl to 33 dni, więc wychodzi mi, że @ się spóźnia już trochę czasu. Dzisiaj zrobiłam test i niestety wyszedł negatywny. Nie wiem co jest grane :( Przy tamtej ciąży od razu miałam bardzo nabrzmiałe i bolące piersi - nigdy wcześniej mnie tak nie bolały, nawet przed @. A teraz oprócz tego, że mam gęsty śluz to chyba nie mam żadnych innych objawów, może troszeczkę mnie bolą piersi... Sama już nie wiem. Kilka dni temu bolał mnie lewy jajnik, myślałam, że może przed okresem... Chciałabym bardzo, żeby to jednak była ciąża, ale dzisiejszy test mnie trochę podłamał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej andi :) eh...raczej nic z Teog nie wyjdzie tak cos czuje pewnie znowu ujrze jedna kreske,ale na pewno dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Mitka dzieki wielkie...eh...tak bym chciala,ale zazwyczaj jak ktos chce tak bardzo to nie wychodzi i na pewno w Tym cyklu sie nie udało...ile sie starasz Mitka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Mitka dołacz do Nas skopiuj i wklej i wpisz się:)Taka sobie nowa ja STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?...........2.09.2011................Y ES,YES .. ....... agata_08..................2..........10.09. 2011...............?.......... Foka100............... ...2.......ok14.09.2011................?.......... andi 2011 ................ 2... . ok. 23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwaJa............4.... ......31.08.2011........negatywny.... Taka sobie................4?............2.09.2011.........YES,YES....... agata_08..................2...........10.09.2011...............?.......... Mitka89....................1.............10.09.2011............?........... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011................?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011................?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ........ILOŚĆ CYKLI.... 2 KRESECZKI .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty.......12.................tak..............24.01 .2012 Madlen ...................2..................tak..............25 .03.2012 Malaczarna06...........1..................tak........ .....27.04-3.05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie Arszenika*...............1.................tak........... . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie......4...........tak.......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę Staram się pierwszy cykl po ostatnim poronieniu. Wpisałam datę testowania na 10.09, bo akurat idę na wesele, więc powtórzę test dla pewności, żeby czasem nie pić. Szkoda, że dzisiejszy test wyszedł negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Tak mi psykro,ale nie smutaj się ja staram się drugi cykl i na pewno sie nie udalo!!!!nie mozemy sie zalamywać kiedys musi sie udac Mitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×