Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

:) Też mi się tak wydaje ale recenzja z programu będzie więc nie muszą patrzeć na powtórki hehhehe:) No wierze, najgorsze czekanie ale ja się tak zastanawiam jaka mnie czeka przyszłość i ile będę się cykli starała hmmmm zobaczymy:) Ty się bardziej w tym cyklu obserwujesz więc sądzę, że będziesz miała duże szanse. Życzę ci z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zagladam tu a tu tyle stron i tabelka...wow. Ale topik odzyl :) Agatko, pamietasz mnie jeszcze? Ja czekam na testowanie znow ;) Jeszcze z tydzien i bedzie wiadomo czy sie udalo. W tym cyklu mialam dwa pecherzyki na prawym "szczesliwym" jajniku. Nazwyam go szczesliwym bo z niego mam corke :P A ty jak sie masz? chyba niedlugo do testu? Trzymam kciuki za wszystkie staraczki i przyszle mamy. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wierzę surfitka cześć:) Ostatnio właśnie o tobie i Angelowaej wspominałam na topiku, ja testuje w sobotę bo wtedy najpóźniej mam okres dostać, ale jak wcześniej wspominałam to nie mam wogóle objawów:) Trzymam za ciebie kciuki wpisz się do naszej tabelki kochana będę wiedziała kiedy testujesz. A ty jakie przeczucia??? :) Cieszę się, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, nie mam zadnych przeczuc. Po ostatnich dwoch cyklach kiedy myslalam, ze sie udalo dalam sobie na luz i wogole nie wiem co i jak. Nie mierze tempki, nie oberwuje sie , nic oprocz przymusowej pomocy dla organizmu zeby wogole mial owulacje. Ostatnio co prawda zle sie czuje, od dwoch dni wieczorem mi slabo, mam lekka goraczke, bola mnie plecy. Ale to za wczesnie na objawy ciazowe, raczej stawiam na grypowe ;) Zaraz dopisze sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wiesz o tych dwóch pęcherzykach wiesz z USG? Chodzisz co miesiąc czy częściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU agata_08..................2...........10.09.2011......... ...?......... Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09............?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012wg moich obliczen blizsza date bede znala po usg pewnie........... Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, ja sie lecze w klinice nieplodnosci. Mam pcos i samo z siebie u mnie nie pojdzie. Wiec ganiam do kliniki kilka razy w cyklu. I tak wiem, ze mialam 2 dojrzale pecherzykiz usg w ub. czwartek, wzielam zastrzyk na pekanie i najpradopodbniej owu mialam w piatek. A teraz czekanie. Jak nie wyjdzie w 2.d.c znow kolejny cykl ze stymulacja. A jak wyjdzie mam isc na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no widzisz teraz już wiem wszystko, przypomniałam sobie:) Z tabelki:) A lekarz coś ci mówić wogóle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam za ciebie mocno kciuki, a jak z Ninką było też tak długo się starałaś?? Napewno pisałaś ale nie chce wracać na początek wątku, i mam małą sklerozeheheheh. Andi śpisz??? Pogoda do spania każdemu się ziewa a ja coś mylę literki hihihi.\ Tak to jest wczoraj okna myłam a dzisiaj leje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, na Ninke czekalam ponad 5 lat. Ale w klinice ( tej samej jestem teraz) bylam od konca maja..a w pazdzierniku zobaczylam pozytywny test. Zaszlam w sumie w 2 stymulowanym cyklu tam. A teraz juz 3 cykl jest i jakos przestalam wierzyc w sukces. A lekarka no coz, bylam u niej z tydzien temu. Ona nie wie czemu teraz nie wychodzi, hormony w normie, maz zdrowy, hsg dobre. No trzeba probowac. A jak nie wyjdzie ta metoda mozna sprobowac inseminacji, ma niby zwiekszyc szanse. Ale moj maz nie chce o tym slyszec. Poki co mam jeszcze kilka szans przed soba. Czas pokaze czy sie wogole doczekam drugiego szkrabka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do deszczu to ja tez tak mam - jak umyje okna do na drugi dzien deszcz. No i jeszcze samochod - jak umyjemy, to zaraz ptaki zaznacza, albo chlapa i deszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno się uda ja w to wierzę;) Dobrze, że Ninka jest i nie starasz się o pierwsze dziecko:) Trzymam kciuki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok idę sobie coś do jedzonka zrobić odezwę sie potem, a ty surfitka zostań z nami już na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, postaram sie nie znikac ;) Chcialam sie zdystansowac do sprawy. Troche przezylam rozczarowanie poprzednim cyklem. :o Potem jakos zajrzalam, ale byl tu mega ruch i nic nie pisalam. A teraz zobaczylam topik na gorze i jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka na pewno za wczesnie jeszcze dlatego nie wykryl mi dopiero 3 test w dniumiesiczki wyszedl i to tak slaba druga kreska ze nie dowierzalam i polecialam po drugi, na nim tez drugabyla bardzo slaba ale po czasie jak zajrzalam na test to byly delikatni9e wyrazniejsze, po 2 dniach zrobilam bete i potwierdzilo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś mnie uparcie kasuje z tej tabelki ;) Założyłam wątek, zaszłam, to i uparcie bede sie wpisywac;p STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU agata_08..................2...........10.09.2011......... ...?......... Mitka89...................1............10.09.2011...... ... ...?......... Foka100............... ...2.........ok14.09.2011.............?......... andi 2011 ................ 2........ok.23.09.2011.............?......... niecierpliwaJa............5.... .......08.10.2011.............?......... surfitka.................15( 3 stym)..ok 14 -15.09............?......... SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK .............ILOŚĆ CYKLI.... .....TERMIN PORODU każdy nik zajęty...........12......................24.01 .2012........ Madlen ........................2......................25 .03.2012........ Angelowa......................1.......................26.03.2012....... Malaczarna06................1.....................27.04-3 .05.2012 Arszenika*....................1................. . ..25.04.12-01.05.12 Taka sobie....................4............Coś ok.12 maj 2012 tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi nie martw sie przeciez jak sie poprzytulacie przed dzien owulacja to szanse tez sa bardzo duze nie tylko w owulacje :) wiec powodzenia zycze ja jako przyszla mamusia sie czuje ok troche wymiotowalam ale dzis i wczoraj ok dzis na usg widac lekko je bylo ale jeszcze nie slychac serduszka za 2tyg kontrol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o te testy owulcyjne to dziewczyny na innym forum sie wypowiadaly ze jak jest slaba kreska to znaczy ze sie zbliza, testy te wykrywaja poziom lh chyba jesli sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja, przed chwilą wyszłam z łazienki, jest to mój 29 dzień cyklu czyli mogę się spodziewać okresu, i chyba właśnie się zaczyna...niestety. Będę z wami na bieżąco i powiem czy się rozkręcił mój okres bo coś mi poleciało, nie jestem pewna co to jest ale nie krew czysta więc zobaczymy. Zazwyczaj tak się może zaczynać okres ale co dziwne, że rano miałam temperaturę 36,9 czyli u mnie niby podwyższoną. Ciekawe...ręce mi się trzęsą z nerwów...cholera Angelowa, ktoś chyba skopiował tabelkę jeszcze bez ciebie i tak już poleciało znowu, też to zauważyłam i miałam zamiar cię wpisać ale mnie uprzedziłaś:) Małaczarna a zdjęcie dostałaś? Jak się czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zalozylam na kafeterii innego watku bo z Wami mi sie dobrze gada, a na drugim forum, na ktorym sie udzielam to ogolnie zastuj wiec rzadko tam zagladam, pisze mniej bo mnie w domu mnie ma,jak tylko jestem to pisze nie myslcie ze o Was zapomnialam, ja bede radosna jak uslysze ze i Wam sie udalo bo to fajne im wiecej nas tobedzie niedlugo inna nazwa watku sama z siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak napisze, narazie nic ale od południa czuje taki jakiś dziwny ból w pachwinie nie wiem co to jest może rzeczywiście na okres ale z drugiej strony nie miałam tak nigdy więc trochę się boję, że może być to coś z jajnikiem zobaczymy. Będę na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małaczarna może to dobry znak:) Bo nie miałam tak nigdy a teraz czytam, że na początku i pod koniec ciąży tak się dzieje bo rozciąga się macica:) Zobaczymy co z tym plamieniem czy się rozkręci okres. Bo w sumie ten ból jest taki jakby piekąco rozciągający tak jakby taki zakwas dziwny, nie umie tego opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×