Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Gość foka100
Brałas jakies leki wspomagacze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę od 1,5 miesiąca kwas foliowy, bo lekarz mówił, że mam brać nawet 3 miesiące przed planowaną ciążą. Najgorsze jest to, że test wyszedł negatywny, a @ jak nie ma tak nie ma :/ Jeśli to nie ciąża to niech chociaż @ przyjdzie, żebym mogła rozpocząć kolejne staranka . Dlaczego mówisz, że w tym cyklu na pewno się nie udało? Nie trać nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
A widzisz Kochana Ja brałam tabletki Clo, pozniej zastrzy Ocitrelle w brzuch na pekniecie pecherzyka ,i teraz luteine do piatku...wr...na pewno sie nie udało no cóz taki Moj los:(:(:(:(:(. Najlepiej jest gdy test robiony 14dni po wspolzyciu(jezeli byla wtedy owulacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Ovitrelle przepraszam Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy będziesz testować? Najgorsze jest to, że u mnie ciężko określić kiedy mam owulacje, ale wydawało mi się, że trafiliśmy... Nie wiem już sama, powtórzę test w sobote i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Kochana 12 lub 13 testuję wiec 3maj kciuki mocnoooooooooooooooooooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Bede 3mala kciuki za Ciebie...wiem,ze to wazny dzien( testowanie) eh...Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowaaa hania
hej dziewczyny, może ja też się przyłączę do tematu. Również czekam na okres i zrobienie testu, choć ja w przeciwieństwie do Was nie chcę zajść w ciążę. Mam dylemat, więc chciałabym zasięgnąć opinii Was doświadczonych. No więc od początku. Odstawiłam nuva ringi w maju, okres dostałam 8 maja a cykl trwał 31 dni. Kolejna miesiączka pojawiła się 10 czerwca i cykl trwał 26 dni. Kolejna była 6 lipca, cykl 22 dni; znowu kolejna 28 lipca, cykl trwający 18 dni, no i ostatnia wystąpiła 15 sierpnia. Ze względu na nieregularne cykle mam problem z obliczeniem dni płodnych. Niebezpieczny stosunek odbyliśmy z partnerem ok 23-25 lipca, dokładnie już teraz nie pamiętam. Pękła nam prezerwatywa, wydaje mi się że mogłam mieć dni płodne. Następnego dnia wieczorem śluz zaczął się tak jakby zagęszczać, później był mleczny obfity lecz jeszcze ciągnący, a dzisiaj już zupełnie gęsty, że tak powiem serowaty. Kobitki co o tym myślicie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowaaa hania
przepraszam 23-25 sierpnia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej.:) coraz Nas tu wiecej super:). Ogolnie Moja mila nie pomogę Tobie:( ,ale radze zrobic tescik okolo 14dni po owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowaaa hania
dziękuję mimo wszystko :) problem w tym, że ja nie wiem kiedy była owulacja :( Czy wcześniej (mam nadzieję), czy wstrzeliliśmy się w owu. Licząc od daty 23 sierpnia to właśnie dzisiaj byłoby 14 dni... ewentualnie poczekam jeszcze kilka dni dla pewności. W ubiegłym tygodniu czytałam Was trochę i właśnie jakaś dziewczyna na początku pisała że ma mleczny śluz w dużej ilości i jest pewna ciąży więc się wystraszyłam i pobiegłam zrobić test. Nieprzemyślane to było, bo oczywiście za wcześnie. zmarnowałam tylko test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Sluz biały nie koniecznie świadczy o ciąży...zrób za pare dni test najlepiej płytkowy. 3mamy kciuki:) powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowaaa hania
wiem wiem, to był tylko taki impuls ;) jeżeli okaże się że nie jestem w ciąży to przyrzekam że zaopatrzę się w 100 testów owulacyjnych i będę się testować każdego miesiąca :):):) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Bardzo dobrze. Życzę powodzenia. Daj znać co tak wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka ale skad ten pesymizm u Ciebie ze na pewno sie nie udalo co? Czekaj cierpliwie :D zbaczysz ze za kilka dni napiszesz ze bylas pewna ze nic a tu jednak... ja juz przerobilam w zeszlym miesiacu etap ze chyba sie udalo i byl zawod a Ty teraz podchodzisz tak sceptycznie ze bedzie niespodzianka :) trzymam kciuki... juz niedlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobitki:) Byłam dzisiaj u swojej pani ginekolog i powiedziała, że na tym wyniku jest napisane, że mam "podejrzenie wirusa hpv" i po leczeniu przeciwzapalnym za 6 miesięcy powtórzyć cytologie. Jeżeli jestem rzeczywiście zarażona tym wirusem to wyleczyć się go nie da ale tak jak z innymi wirusami może się uaktywnić i nie musi. Ważna jest profilaktyka i częste badanie cytologiczne bo w najgorszym wypadku może wystąpić rak szyjki macicy. Ale pani doktor powiedziała, że ja mam wszystko czyste szyjka też jedynie co to mam dużo białego upławu (czyli jakieś zapalenie) więc przepisała mi globulki z kwasem mlekowym, ale powiedziała żeby je zakupić dopiero jak rzeczywiście dostane okres. Bo wirus ten nie ma wpływu na ciążę więc jest dobrze:) Każdy nik zajęty, ja też jestem za rysunkiem super sprawa:) Ja zostałam chrzestną od razu po bierzmowaniu więc teraz też dostaje dużo fajnych rysunków od swojej chrześnicy i są super śmieszne:) Przykro mi niecierpliwa ale jesteśmy jak zawsze z tobą i będziemy do momentu aż ci się uda:) Andi to teraz będziesz miała przyjemne dni hehe napisz po wszystkim jak przeczucia:) Jak tam wyniki cytologii? Foka uszy do góry i nie poddawaj się....najważniejsze nastawienie:) Mitka trzymam kciuki za ciebie:) Testujesz razem ze mną więc miejmy nadzieję, że będziemy się cieszyć razem. Kakaowa hania nie sądzę żebyś była w ciąży, chociaż rzeczywiście masz bardzo nieregularne cykle, zrób test tak ok 14 dni od tego "niebezpiecznego stosunku" wtedy już powinno się wszystko wyjaśnić:) Ale się rozpisałam...sorki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może któraś ma już jakieś zdjęcia z USG z chęcią bym sobie zobaczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobitki:) Byłam dzisiaj u swojej pani ginekolog i powiedziała, że na tym wyniku jest napisane, że mam "podejrzenie wirusa hpv" i po leczeniu przeciwzapalnym za 6 miesięcy powtórzyć cytologie. Jeżeli jestem rzeczywiście zarażona tym wirusem to wyleczyć się go nie da ale tak jak z innymi wirusami może się uaktywnić i nie musi. Ważna jest profilaktyka i częste badanie cytologiczne bo w najgorszym wypadku może wystąpić rak szyjki macicy. Ale pani doktor powiedziała, że ja mam wszystko czyste szyjka też jedynie co to mam dużo białego upławu (czyli jakieś zapalenie) więc przepisała mi globulki z kwasem mlekowym, ale powiedziała żeby je zakupić dopiero jak rzeczywiście dostane okres. Bo wirus ten nie ma wpływu na ciążę więc jest dobrze:) Każdy nik zajęty, ja też jestem za rysunkiem super sprawa:) Ja zostałam chrzestną od razu po bierzmowaniu więc teraz też dostaje dużo fajnych rysunków od swojej chrześnicy i są super śmieszne:) Przykro mi niecierpliwa ale jesteśmy jak zawsze z tobą i będziemy do momentu aż ci się uda:) Andi to teraz będziesz miała przyjemne dni hehe napisz po wszystkim jak przeczucia:) Jak tam wyniki cytologii? Foka uszy do góry i nie poddawaj się....najważniejsze nastawienie:) Mitka trzymam kciuki za ciebie:) Testujesz razem ze mną więc miejmy nadzieję, że będziemy się cieszyć razem. Kakaowa hania nie sądzę żebyś była w ciąży, chociaż rzeczywiście masz bardzo nieregularne cykle, zrób test tak ok 14 dni od tego "niebezpiecznego stosunku" wtedy już powinno się wszystko wyjaśnić:) Ale się rozpisałam :) sorki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja cytologii nie odebralam bo.... jeszcze nie przyszla.. tak to jest czasami jak sie robi cos na NFZ.... podjade tam za tydzien bo odbiora ja albo w ten czwartek albo przyszly :-S nie rozpisuje sie bo pedze do pracy... Milego dnia dziewczyny!! Agatka... fakt.. zbliza sie ten "milszy" czas dla mnie :D ale potem znowu oczekiwanie.. chociaz w tym miesiacu sie juz tak nie spinam, nie czytam, nie doszukuje sie jakis sygnałow, nie odliczam... po prostu, idziemy na zywiol :D a u Ciebie jak nastroj? niedlugo bedziesz juz wszystko wiedziala.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Andi ;*Również będę trzymać za Nas kciuki ! :) U mnie @ jak nie było, tak nie ma. Ale coraz bardziej bolą mnie piersi, więc albo zbliża się @ albo... ;) Zobaczymy w sobote. Uciekam do pracy, miłego dnia Dziewczynki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, pomyliłam Was dziewczynki. Dziękuję Agatce i za nas będę trzymać kciuki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny, że nie czuję nic, nic co mogłoby nawet w najmniejszym stopniu wskazywać że jestem w ciąży, nawet piersi mnie wogóle nie bolą jedynie jak to zawsze przed okresem są trochę większe. Także nie wiem co mam sobie myśleć, z powodu braku jakichkolwiek objawów jestem mniej optymistycznie nastawiona ;) zobaczymy. To wszystko jest przeciwieństwem pierwszego cyklu starań gdzie miałam parę objawów hehe. Chciałabym już testować ale bez sensu trzeba cierpliwie poczekać do soboty. Właśnie skończyłam myć okna więc czas odpocząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witaj. Ogolnie to ja mam takie objawy: lekkie klucie jajnikow,ale czaseami ,bol podbrzusza lekki czasami no i w niedziele ten rozowy sluz ,ale troche jednorazowo wiec nie weim o co chodzi :( ,a piersi mnie tez nie bola delikatnie okrąglejsze sie zrobily wrrr....nic po za Tym :( pewnie nic z Tego na pewno nic z Tego!!!!testuje w poniedzialek bo ile mozna czekac a w piatek kacze luteine brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczeta do nowej kolezanki..jesli sluz jest bialy serkowaty swiadczy to o jakims stanie zapalnym , ja wczoraj bylam u gin i sie okazal ze mam wlasnie i dostalam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Witaj malaczarna. Oj tak mi przykro pewnie globulki dopochwowoe masz zapisane??? bedzie dobrze Ryba nie mart w sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mitka ja tez jestem po poronianiu, zeby sie miesiaczki unormowaly toczasem trzeba czekac kilka miesiecy, zalezy jak szybkosie cialo regeneruje po tmtej ciazy tzn czy wszystko juz wrocilo do normy, ja jestem tego zdania ze organizm po poronieniu przyjmie ta ciaze kiedy bedzie na nia gotowy po za tym jak juz wspomnialam miesiaczki moga byc przez pierwszych kilka miesiecydosc nieregularne i ciezko dojsc kiedy jest owulacja u mnie 1 owulacja wystapila po16dniach od poronienia, nastepna w 13dniu cylku , wiec musisz sie uzbroic w cierpliwosc powodzenia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zapisano mi pimafucin na 6 dni nie martwie sie bo czytalam ze nie stwierdzono wplywu na plod jak sie je bierze, w koncu poczatkowych tyg ciazy infekcja to cos normalnego,powiedzial ze wyniki z krwi sa przyzwoite z macica tez ok jak mi sie lek skonczy da mi skierowania na inne badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
No widzisz Kochana bedzie dobrze...powiesz mi w ktorym tyf=g ciazy bolaly Cie piersi? kurna martwi mnie tez niedzielny sluz rozowy,ale bardzo malo go bylo,i jednorazowo!!piersi mnie nie bolą,ale minimalnie pelniejsze sie staly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×