Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Hehehe ale mi się teraz ryjek cieszy jakbyś mnie widziała ale nic narazie nie mówie i nawet nie myślę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
ej Agatka.Kupilam termometr elektroniczny...ale wybrubwałam nie dawno w pochwie i 37,5 wiem,ze rano lepiej jutro zmierze musialam dzis wyprobowac:) moje cycole bola:( dzis 25dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie foka, musisz zmierzyć jutro rano, wybierz sobie odpowiednią porę i mierz dziennie o jednej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foka ja juz w ciazy mierzylam o roznych godzinach nie tylko rano i utrzymuje sie ona podwyzszona nie tylko z rana przez caly dzien tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję, że wszystko u niej ok. U mnie...hmmm...no nie wiem narazie jest to takie delikatne plamienie w brązowym kolorze ale kurcze martwię się żeby to się nie rozkręciło na całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeważnie to było tak, że jak poczułam to od razu leciało z czerwoną krwią, więc coś jest inaczej i ten ból, który osłabia mi normalnie lewą nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe małaczarna nie mam właśnie żadnych innych dolegliwości, nic a nic, ciekawie będzie jak wstane jutro rano zmierzę temperaturkę, która utrzyma się na wyższym poziomie i nie będzie wstręciuchy hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mierzylas? jak juzpisalam wczesniej mi sie utrzymuje podwyzszona caly dzien mierze o roznych godzinach czasem wieczorem tez sprawdzam tak dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę non stop do łazienki i sprawdzam, ale nic się narazie nie dzieje, przeważnie jak dostałam okres to na papierze też miałam krew a tu nic, dopiero dzisiaj czuję, że coś jest inaczej. Najlepsze jest właśnie to, że jak komuś zbliża się czas @ to każdy czeka na informacje od tej osoby heheh, ja zawsze od was na info czekam jak na szpilach odkąd siedzę na naszym wątku a cieszę się z wami jak głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam, właśnie wcześniej pisałam, że zaczełam mierzyć od owulacji tak co drugi dzień i utrzymuje się na poziomie 36,8 - 37. Dzisiaj miałam 36,9 więc powinna dzisiaj spaść jakbym miała dostać @. Normalna moja temperatura przed owulacją którą mierzę to 36,5 - 36,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, a robilas test. Sorki, pewnie pisalas wczesniej, ale nie mam czasu wracac ( w pracy jestem). Chce ci powiedziec, ze jak zaszlam w ciaze to w dniu spodziewanej @ dostalam plamien i bylam pewna, ze to @. Ale plamienia sie skonczyly i poszlam na bete i moja niespodzianka juz taka duuuza :) Angelowa, jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie robiłam bo obiecałam, że zrobię dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, czyli najpóźniej w sobotę, bo mam cykle 28 -31 dniowe, więc od dzisiaj faktycznie mogę okres dostać a tu....plamienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, teraz pod pacha to o niczym nie swiadczy. Trzeba sie caly cykl obserwowac z tempka by sie tym sugerowac ( i rano o tej samej porze). Najprosciej zrobic test. No chyba ze @ sie rozkreci no to wiadomo nie ma po co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem a tym bardziej, że jest wieczór to tym bardziej może być trochę wyższa:) Test zrobie ale jak co to w piątek, zobacze co jutro z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak mocno trzymam kcuki za ciebie !!! No i za pozostale dziewczyny. Widze z tabelki, ze kilka z nas na dniach testuje. sio, sio @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Ale tu ruch!!! Po piersze: Angelowa... przepraszamy za wykasowanie, po prostu zaczelysmy kopiowac tabelki w ktorych Cie nie bylo... ostatnia do ktorej sie dopisalas jest chyba najbardziej aktualna wiec teraz juz powinno byc ok. Agata!!! kurcze.. pisz co tam u Ciebie!!! mam nadzieje ze wstreciucha sie nie rozkrecila... moze to bylo plamienie implantacyjne? U mnie przed samym okresem temp. w pochwie spadla do 36,9 i 36.8, po owulacji bylo ok.37,2. Maz wyjechal a ja rano mierzylam temp. i jest 36,9, od poczatku cyklu waha mi sie w tych granichach wiec owul. chyba jeszcze nie bylo chociaz mnie brzuch pobolewal wczoraj.. pewnie znow mi sioe cykl rozciagnie i szukaj wiatru w polu... jak znow bede miec jakies takie duze wahanie w tych dniach to ide do lekarza zeby stwierdzil przyczyne dlaczego od 3 miesiecy tak mi sie ten okres dziwnie skraca i wydluza... No nic,... zostalam sama, oby owul. nie byla akurat w tych dniach... w piatek wieczorem mezus wroci to bedziemy dzialas na nowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, wiesz co.. to dziwne ale przed ostatnim @, 2 dni dokladnie przed tez mi polecialo cos ciemnego (pisalam o tym na forum) i od razu pomyslalam o plamieniu implantacyjnym i sie cieszylam ze sie udalo a tu dwa dni minely i normalny @ przyszedl... mam nadzieje ze Ty bedziesz miec wiecej szczescia... pisz koniecznie jak tam dzisiaj sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwaJa
agata - Jestem bardzo ciekawa. Napisz koniecznie jak coś będziesz wiedzieć:) Trzymam kciuki! Czasem w ciąży w dniu okresu pojawia się jakieś plamienie, ale może to być też zapowiedź tej wstrętnej @. Czekamy! Oj w ten weekend będzie się działo! Prawie same testujące! To jak czekanie na wyniki totolotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej :) Dziś mierzyłam tempkę o 6.30, i wyskoczyło 37,1 a dodam,ze dzis 26dzien cyklu...jutro kącze brać luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej niecierpliwa,zebys wiedziala heheh dobre:) dzis Moj 26dzien cyklu a mierzylam rano tempke iiii....37,1 biore lutke dopochwoow jutro ostatnie dwie...czy tempka dobra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hallo jest tam ktoś???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj temp jest dobra przed okresem powinna spac wiec nadzieja u nastepnej sie pojawia ajjj co za dni przed nami trzymamkciuki iza te ktore testuja w drugiej polowie miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foka100
Hej malaczarna:) jak samopoczucie Twoje???hmm...przed @ jest zawsze wysoka tempka???przed przed @ spada tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×