Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

No na pewno andi lepiej żeby przyszedł troszke wcześniej z zaskoczenia niż ma się spóźniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że 36 ale ja ma takie beznadziejne cylkle, że chcę poczekac aż do ostatniego dnia najdłużeszgo cyklu. Chciaz pewnie i tak nie wytrzymam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też właśnie obrałam sobie ostatni dzień najdłuższego cyklu, tzn to byłoby 9 bo najdłuższy miałam 31 dni ale to było tylko raz, więc będę robić 8. Ogólnie cykle mam od 28 do 31 dni także są w miarę regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to takie bardziej nieregularne ale też nie odchylają się tak drastycznie od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dzisiaj się dowiedziałam, że moja koleżanka z forum o zaśniadzie zaszła w ciąże po 6 miesiącach, jak się okazało miała zawyżoną prolaktyne i po 5 tygodniach brania leku od razu zaszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super:) To pogratuluj jej ode mnie.A robiła badania, że dowiedziała się, że ma zawyżoną prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mialam szal: 28,27,27,30,28,29,33,33,37,36,28... Pocieszajace jest to ze nawet te dziewczyny ktore maja cykle regularne tez wcale tak od razu w ciaze nie zachodza... a wydawac by sie moglo ze co tam, w polowie i bedzie... trudne to wszystko... a mnie brzuch boli coraz bardziej... czyzby nadchodzila? grrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie to jest tydzień różnicy, ja przy 4 dniach różnicy w cyklach mam problem bo nigdy siebie dokładnie nie obserwowałam a co dopiero ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zrobię te badania w październiku, bo miałam bardzo podobne do niej cykle. I ja też się już staram 5 raz. A jak widzę zwykle do 3 razu wielu osobom się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba wracam do normy i cykle powinnam miec znow ok.28-31 dni.. oby bo zwariowac mozna... najwazniejsze tez to ze moja cytologia wyszla idealna... chociaz jakis pozytyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tyo tutaj masz plusa bo moja cytologia taka idealna nie była, będę musiała ją za pół roku powtórzyć. Ale myślę, że tobie się udała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna.. zawsze mnie przed @ boli, potem jakies dwie, trzy godzinki i leci... pod tym wzgledem zawsze wlasnie dzialalam jak z zegraku, 8 dni przed bol piersi, potem brzuch i byla... niedlugo jade do kolezanki na kawke wiec chociaz oderwe troche mysli od tematu i zobaczymy popoludniu... jak przejdzie bol tzn ze stres a jak dostane @ to tez bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona się zniecierpliwiła i zrobiła sobie podstawowe badania, morfologie i hormon beta HCG, który się kontroluje przy zaśniadzie groniastym. I ta beta jej lekko podskoczyła i OB miała zawyzone. Nie wiem jak lekarz na to wpadł, że może mieć zawyżoną prolaktynę. Zrobiła badanie i od razu wyszło. Dostała chyba bromergon i poskutkowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry lekarz to jednak podstawa.. ja czekam do listopada (bo tak jak Wam pisalam w pazdzierniku wyjezdzam wiec malo prawdopodobne zebym zaszla)... w listopadzie znow sie postaramy i jak nic to pojde do gin. zeby na jakies padania mnie skierowal.. te podst. hormony chyba, krew itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andi daj znać popołudniu co u ciebie, ja dla ciekawości zrobię dzisiaj znowu test owu ciekawe co wyjdzie, najwyżej na następny cykl też sobie kupie:) Wogóle ciekawa jestem ile po owulacji testy owulacyjne pokazują pozytywny wynik. Muszę na ten temat poczytać. Niecierpliwa ja mi się nie poszczęści do 6 miesięcy tez sobie szczegółowe badania porobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dzien po owulacji juz negatywny wyszedl.. tzn dwie kreski byly ale druga byla znacznie bledsza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi - Idź idź na ta kawę, troche się odstresujesz. Życzę Ci żeby się wszystko szybko wyklarowało w jedną albo w druga, bo wiem co znaczy czekać... zwariowac mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to ok, ale wiem że co organizm to inaczej wychodzi. sprawdzę dla ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja lecę teraz do sklepu po kartofle i zrobię dzisiaj placki ziemniaczane na obiad z jakimś sosikiem....hmmmm....może pieczarkowym mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysl z tymi placuszkami.. pychotkaaaa!!! :D ja tez uciekam, jade do kolezanki na ploty.... popoludniu dam znac co i jak... buziaki i trzymajcie sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zabieram się za pracę, bo papiery leżą a ja klikam;) Andi trzymaj się i napisz jak będziesz coś wiedzieć. Agata - to smacznego zyczę:) A propo lekarzy, to ja już dostałam nauczkę na moim poprzednim lekarzu i teraz już chodzę prywatnie do bardzo dobrego, bierze 100 zł za wizytę, ale przynajmniej jestem spokojna o swój los:) Dla poprzedniego była przypadkiem - nie osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Po pierwsze jesli chodzi o testy owu to zalezy jaki ma sie test. Ja mysle Agatko, ze owu mialas we wtorek i jesli seksik byl w poniedzialek to sie pieknie wstrzelislicie i teraz tylko trzymac kciuki zeby sie udalo. Moje testy z netu tez maja tak, ze testowa jest ciut jasniejsza, a na bank sa pozytywne bo po kilkunastu dniach dostaje @. ;) Bez owulki nie dostawalabym @. Wszystkie macie tu regularne cykle. Takie odchylenia to nie odchylenia. Lekarze przyjmuje ze raczej cykle dluzsze niz 35 dni sa bezowulacyjne, ale to tez nie na 100%. U was prawie wszystkie sa krotsze i w bardzo zblizenje dlugosci. Co wam bede pisac, ze ja bez lekow mialam cykle po 100 dni i wiecej... Witaj cierpiaca ! Andi, jesli masz dzis 10 dpo to jeszcze za wczesnie na test. Czasem wychodzi, ale rzadko ktorej. I raczej nie powinnas dostac dzis czy jutro @, bo twoja faza lutealna bylaby zdecydowanie za krotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×