Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

Helo dziewczyny i co tam u was?? Ja po pracy jestem, andi i jak tam byłaś na ten becie??? Śpicie już??? Surfitka a powiedz mi, czemu nie zdecydujesz się na starania w tym cyklu jak dojrzeją wszystkie pęcherzyki?? Ma to potem związek z ciążą mnogą czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co u Ciebie andi. Jak nie zrobiłaś bety to rób test i pisz!:) Myślę, że jeśli tam już jakaś kreseczka rzeczywiście wychodzi to dziś już powinna się bardziej uwydatnić i wszystko będzie jasne. Surfitka - rzeczywiście miłaś kreskę. Niewiadomo co o tym myśleć. U mnie zawsze negatywy wychodzą białe jak śnieg - nie ma wątpliwości czy jest kreska czy niema. Biełe i już. Zdarzało mi się wyciągać testy po czasie ze śmieci - w jakiejś naiwnej nadziei, że coś tam się zmieniło ale nigdy nic nie było. Czasem tylko tak jak pisałam był taki jakby dołeczek w miejscu drugiej kreski ale był szary, nie różowy. Jak mi wyszedł w tamtym roku taki słabiuteńki rózowy to od razu było widać, że coś tam jest, jakis ślad różu, ale wtedy nie wiedziałam, że takie jasne testy są pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam wielki problem i mam nadzieje ze ktos mi pomoze. 5 tygodni temu kochalam sie po raz pierwszy i boje sie ze moglam zajsc w ciaze. moze to urojenia ale dla pewnosci zrobilam pierwszy test tydzien pozniej. wynik negatywny. nastepnie zrobilam test 3 tygodnie po i tez negatywny. dzisiaj zrobilam kolejny...byla blada kreska ale byla. teraz jestem przeziebiona czy to ma wplyw? a i bardzo wazne jest to iz mialam dwie miesiaczki, bly krotsze od tych normalnych ale ta ktora skonczyla mi sie wczoraj byla obfita. jestem przerazona :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dagmara Po pierwsze jeżeli kochałaś się bez zabezpieczenia jest prawdopodobieństwo ciąży, nawet jeżeli był to twój pierwszy raz. Test po tygodniu oraz po 3 tygodniach od stosunku mógł wyjść negatywny bo był robiony za wcześnie. Jeżeli dzisiaj pokazały ci się dwie kreski to prawdopodobnie jesteś w ciąży i na wynik testu nie ma wpływ przeziębienie. Jeżeli pierwszy okres był jak plamienie to może wystąpić podczas zagnieżdżania się zarodka, jednak bardzo niepokoi mnie ten drugi okres ponieważ jak mówisz był obfity więc coś może być nie tak z dzidziusiem. Nie chce cię straszyć i zapewniać, że na pewno jesteś w ciąży bo nie jestem lekarzem, ale z tego co opisałaś jest takie prawdopodobieństwo więc jak najszybciej udaj się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów brak. No chyba, żeby brać pod uwagę jakieś takie dolegliwości żołądkowe, tzn. zjem bułkę z dżemem a mam wrażenie jakbym zjadła 2 kg ziemniaków, mam tak od ponad tygodnia, ale już nie chce tego przypisywać ciąży. To pewnie ten stres już mi tak żołądek wyeksploatował. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie też nic ciekawego, piersi delikatnie zaczęły boleć ale to norma:) I tak ogólnie to nic więcej, temperatura nadal podniesiona ale to też norma bo okres dopiero za tydzień powinien przyjść. Czyli nic nowego heheheh Dzisiaj jak sobie tak w łóżku leżałam to (oczywiście było jeszcze cicho i nie trudno zacząć się wsłuchiwać we wszystko co się w ciele dzieje:)) czułam tak jakby bardzo delikatne kłucia w dole brzucha ale już nic nie czuję, bo hałaśliwie się zrobiło - telewizor, mój facet wciąż nadaje itp itd. więc nic się nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym żołądkiem to ja tak miałam w ciąży, nie mdliło mnie tylko byłam taka mega pełna, ale to dużo później, w jakimś 7,8 tygodniu. Każdy cykl mam inny. W tamtym sutki mnie bolały. W tym piersi nic a żołądek świruje. Zawsze coś musi się dziać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam, że jak się wczuję to wydaje mi się, że mam taką pełność w podbrzuszu i jakieś ciągnięcia, ale jak się zapomnę to wszystko znika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymyśliłam sobie to testowanie 8-go ale chyba nie wytrzymam. W sumie to mogłam mieć ten cykl krótszy i równie dobrze mogę dostać @ 1-go. Kusi mnie zrobić test w sobotę. Chyba nawet wolę go zrobić i jak ma być negatywny to niech wyjdzie, niż być zaskoczona okresem, bo to bardziej przykre. A Ty wytrzymasz do 8-go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo wiesz jak to jest, jeżeli się o tym myśli to te najdelikatniejsze sygnały czuć dokładnie a potem są mocniejsze bodźce z zewnątrz które wszystko zagłuszają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie lepiej zrób już w sobotę bo masz większe szanse że ci coś wyjdzie, w końcu już dawno miałaś owulację. Ja natomiast przypuszczalnie miałam owulację 20 więc dopiero minęło 7 dni jeszcze muszę poczekać kolejny tydzień czyli najwcześniej zrobię 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam @ 3-go.IX czyli teraz mam 25dc. Najczęściej mam 31-dniowe cykle więc jeszcze pewnie tak 5,6 dni. Ale w ten weekend pewnie spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja czekam niecierpliwie na twój teścik :) No i Andi niech w końcu coś napisze bo zniosę jajo ........... i to strusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde właśnie jeszcze trochę i znajdę do andi telefon i sobie do niej zadzwonię ;) hehehe żartuje bo gdzie bym go miała znaleźć. :) Dzisiaj w ogóle wypiłam kawę i czuję, że zaraz mi serce wyskoczy;) wysokie ciśnienie i jeszcze sobie kawą je podniosłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak nie miał wytrysku ale wiem ze nawet takie kochanie bez zabezpieczenia moze zakonczyc sie ciaza. ten trzeci test byl dziwny, bardzo blada kreska, ledwo widoczna ale byla. kupilam dzisiaj kolejny test, inny od tych wszystkich trzech (na poczatku robilam unitestem, pozniej bobotestetm, to wlasnie te dwa byly negatywne, pozniej znowu zrobilam uni i to walsnie ta blada kreska) teraz kupilam nova test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! jestem jestem ale mialam mnostwo pracy... juz Wam opowiadam. w sumie dalej chyba nic nie wiem ale po kolei. Wczoraj bolal mnie brzuch, na poczatku mowilam ze sobie wmawiam ale wieczorem rozbolal bardziej jeszcze ale inaczej jak na okres, typowo czulam macice, cala, nawet sie polozylam. Dzisiaj rano temp. skoczyla do 37.4. Poszlam zrobic test i NIC!!! zero, bialy jak snieg... Na bete w kocnu nie dotarlam ale po prscy postanowilam poslyuchac Cie Agata i kupilam dwa testy ultra czule 10mlU. Zrobilam go doslownie przed chwila czyli juz nie z pierwszego moczu... wynik byl do odczytania po 3 min i..... jest druga kreska.... bledziuszek ale jest, ogladam ja ze wszystkich mozliwych stron czy to nie jest to zaglebienie w tescie ale ona... jest rozowa, widac ja bardzo slabo ale pojawila sie w ciagu tych 3 min od zrobienia testu, rece mi drza jak to pisze.... musze ten test pokazac mezowi bo sama nie wiem.... MATKO!!! CHYBA UMRE!!! jak bum cyk jest lekko rozowa kreseczka, tlo juz sie teraz wchlonelo, jest bielusienkie i ta kreseczke widac... Kochane piszcie mi co myslicie... jest mozliwe zeby w 15 dniu po spodziewanej owulacji (dzisiaj jest 33 dzien cylku) test o czulosci 25 mlU nic nie wykazal a ten o 10mlU cos delikatnego juz tak? Brzuch dosc solidnie mnie bolal w 28 dniu cyklu..jesli to bylo zagniezdzenie to minelo dopiero jakies 5 dni,... moze ten hormon jest taki niski jeszczE? Co sadzicie? Kurde no!!! jest druga krecha... blada ale nie urojona... nie wiem czy zrobic drugi test czy poczekac z 2 dni... moze akurat wstreciucha przyjdzie? !!! MASKARAAAAAA... az boje sie pomyslec ze to to, ze sie udalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitka, Tobie ta druga blada kreska kiedy sie pojawila? bo ja teoretycznie dzisiaj jestem juz po terminie spodziewanej @... Ty test tez robilas po niej? kreska pojawila Ci sie od razu czy po pewnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba umreee... jest tam kto? Zauwazylam tez ze dzisiaj juz mnie nie bola tak mocno piersi,,tzn bola ale mniej jak wczoraj... teoretycznie dzisiaj mial byc @ i zawsze wtedy przestawaly bolec... a tu @ nie ma, temp. wysoka, ta bledzinka na tescie... musze chyba ten test powtorzyc ale dzisiaj to juz bez sensu... odczekam z 2 dni, jak @ nie dostane to mysle ze na tym super czulym tescie ta kreska juz bedzie intensywniejsza... jezuuu.. napiszcie co sadzicieeee bo nie mam z kim pogadac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytak i pisz mi koniecznie co sadzisz.... jestem ciekawa jak to bylo u Surfitki.. kiedy jej sie ta druga kreska pojawila i po jakim czasie dostala @. wiecie moze? bo nie wiem czy o tym pisala a ja gdzies to przeoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie boje, dopoki nie powtorze testu za kilka dni nie uwierze. wogole test pokarze tylko mezowi zeby zobaczyc co on powie... nikomu nic na razie nie bede mowic... z Wami jest inaczej bo przechodzicie przez to samo. tutaj wiem ze jak cos napisze a za kilka dni dostane wstreciuche to nic sie nie stanie ale nikomu poza Wami i mezem ani mru mru dopki krecha nie zrobi sie mocno rozowa...ogladam ciagle ten test, wyciagam reke i spr.czy widac ta druga kreske z daleka.. widac.. brzuch mnie znowu pobolewa... moze to z nerow.... myslcie ze moze tak byc ze ten 25mlU z rannego nic nie pokazal a ten teraz reaguje? jest w sumie ponad dwa razy czulszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko by się zgadzało. Temperatura, testy. Koleżanka kiedyś pytała lekarza o to jak to odczytać jak była słaba kreska i na drugi dzień okres, a on jej powiedział, że test reaguje tylko z hormonem Beta HCg i jak jest kreska, nawet słaba to jest hormon i jest ciąża. Ona miała samoistne poronienie. Ja myślę, że nawet słabiuteńka różowa jest pozytywna i koniec. W sumie w 15 dc może być taka słaba. Mi kiedyś dopiero tydzień po terminie @ wyszła i tez bardzo słaba. Tym bardziej, że ten ultraczuły pokazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z dwoma kolezankami i one wogole testy robily dopiero ok.3/4 dnia od terminu @... wtedy juz test reagowal... w aptece tez mi kobieta powiedziala ze moze nic nie byc w dniu @ bo to kwestia indywidualna dlatego nie sadzilam ze cos sie pojawi a jednak... moze jutro rano zrobie ten ultra czuly ale z porannego moczu? czy lepiej czekac z dwa dni teraz? w sumie jutro juz po temp. tez bede cos wiedziala... jak sie utrzyma to jest dobrze, jak spadnie to nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie mam duzego doswiadczenia w tych testach bo to dopiero moj drugi cykl staran. powiedz mi, Ty masz absolutnie biala ta przestrzen tak? nic nie widac, nawet rozowego wloska nic? w sumie w tym 25 mialam bielusienko i oczy mnie teraz nie klamia... cos tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×