Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angelowa

Nowy wątek dla dziewczyn oczekujących na okres/ zrobienie testu!

Polecane posty

nie mogę wciąż uwierzyć - zrobiłam test i są DWIE KRECHY :D :D :D co prawda druga jest trochę blada, ale JEST :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA22
ten pierwszy gin postawil mi diagnoze o pco na podstawie usg a ten drugi mi zrobil wszystkie badania hormonalne no i wyszła za wysoka prolaktyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane...wreszcie coś się u nas z gadką ruszyło heheh:) Madlen gratuluję synów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Też bardzo chciałabym mieć snka kiedyś:) Niecierpliwa szkoda, że masz tak daleko na bete bo u mnie jest blisko i jakby co to mogę iść w każdej chwili a wynik na drugi dzień więc szkoda. Zastanawia mnie ten twój brak okresu...jeśli rzeczywiście tak późno go dostaniesz to zamiataj do ginekologa bo te cykle tylko utrudniają sprawę. Ale ja mam jeszcze małą nadzieję...w końcu @ brak;) Andi wreszcie jesteś i cieszę się, że wypoczęłaś na wyjeździe:) Mamy jakoś tydzień różnicy bo ja mam 6 dc a ty 13 więc ty masz jakoś już dni starające się, przynajmniej ja tak mam około 13 dc. Zakupiłam jeszcze raz testy owulacyjne ale jeżeli znowu mi się potwierdzi, że dzień po pozytywnym teście boli mnie jajnik to oznacza, że dokładnie wiem kiedy będę miała owulację i w jakim dniu:) Dobrze, że przynajmniej ja mam cykle w miarę regularne. Surfitka trzymam tak mocno kciuki, że aż palce mnie bolą:) Który twój dzień cyklu i czy starania były intensywne ale nie opowiadaj szczegółów ;) Taka sobie nowa ja zdrowiej nam i dbaj o siebie:) Witaj Karolcia :) Na twoim miejscu poszłaby jeszcze na konsultacje do 3 ginekologa ponieważ masz teraz dwie różne opinie więc noc nie wiadomo który się myli. Euphoria witaj:) Mam nadzieję, że uda ci sie w 1 cyklu:) No i TOFIKOWA Gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęę daj znać jak pójdziesz do lekarza albo powtórzysz test no super, 1 cykl starań i już dzidziuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestes wreszcie Agata!! gdzie Ty sie podziewalas... Ja wczoraj zlapalam malego dola. Kolejna kolezanka z pracy oglosila ze jest w ciazy a druga ze byc moze jest.... to juz 5 i 6.... wiadomo ze sie ciesze ze im sie udalo ale w srodku cos mnie zawsze zaboli... tym bardziej jak mowia ze wogole sie nie staraly, nie chcialy, ze sa zakoczone... Tofikowa!! serdeczne gratulacje!!! oby wszystko sie potwierdzilo i bylo ok :) A u nas 14dc. Temp. jeszcze sie nie podniosla i oczywiscie nie wytrzymalam i zaczelam robic wczoraj testy owul. Wczoraj byla bledziutka kreska wiec to jeszcze nie to, obstawiam tak ok.17/18 dni bo tak mam zazwyczaj... cykl juz na szczescie chyba tak nie szaleje wiec mam nadzieje ze bedzie mi latwiej ustalic "te" dni. Niecierpliwa pisz co tam u Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Witam Was Kobietki.... Od jakiegoś czasu staramy się z mężem o dzidzię. Niestety bezowocnie. Okres powinnam dostać 8.10.2011, ale nadal go nie ma. Mam za to taki biały śluz. Raz jest go więcej, raz mniej. Od kilku dni mam zatwardzenie i czasami czuję się jakoś słabo. Jakby wszystko wokół mnie wirowało.Wczoraj brzuch mnie bolał i jajniki z dwóch stron.Dziś rano zrobiłam test, wyszedł negatywny :( Czy jednak jest szansa,że test się pomylił i jednak mogę być w ciąży??? Tak bardzo pragniemy mieć dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest szansa. jesli mialas za niski poziom HCG to test mogl jeszcze ciazy nie wykazac, powtorz go za kilka dn lub nawet kup test jakiejs innej firmyi i wtedy juz powinien byc pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Dzięki za słowa otuchy....Boję się jednak, że znów nic z tego nie będzie. W styczniu okres spóźnił mi się prawie 3 tyg. i w końcu przyszedł:( Więc boję się,że znów tak będzie. Teraz czuję jakieś bulgotanie w brzuchu... Nie wiem czy to oznaka, że lada moment @ przyjdzie....czy może jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj znam to uczucie,.. trzeba cierpliwie czekac bo latwo sie nakrecic a potem jest rozczarowanie :( wydaje mi sie ze generalnie jesli jest ciaza to test wychodzi dosc szybko ale czytalam o przypadkach ze byl zbyt niski poziom hormonu HCG i test wychodzil negatywny ale po kilku dniach juz byly dwie kreski wiec musisz sie uzbroic w cierpliwosc. trzymam kciuki i daj nam potem znac co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Pewnie, że dam znać. Ale coś czuję że znów się rozczaruję....Czasem myślę, że za bardzo chcę....Próbuję o tym nie myśleć ale to nie jest takie proste. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i te starające się :) Nadzieja zawsze umiera ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, my staramy się od tego cyklu, który powinien dziś ruszyć :) A już czuję, że przyjdzie @ chyba dziś... A potem działamy. Nie chcemy się za bardzo nakręcać, bo słyszałam, że wtedy różnie bywa. Widać ma to nierozerwalny związek z naszą psychiką... Będzie co będzie :) Dodam, że moja siostra rodzi pod koniec listopada. Nic nie planowali, chcieli jeszcze poczekać, a tu wpadka :) Na początku załamaka (ze strony siostry, szwagier bardzo chciał), a potem wielkie szczęście. Teraz siostra odczuwa ulgę, że "samo wyszło", w maju kończy 30-tkę, więc najwyższy czas :) A ja trochę pozazdrościłam... ;) Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom :) Mam nadzieję, że wszystkie wkrótce zobaczymy 2 krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiona, pewnie, że to nie takie proste nie myśleć o tym. Tym bardziej jak się bardzo chce i jak się stara już dłuższy czas. Mam znajomych którym po ponad roku (ok 14 miesięcy starań) dopiero udało się zajść. Robili nawet badania, wszystko wychodziło w porządku i lekarze twierdzili, że muszą dalej próbować. Przestali się nakręcać, można powiedzieć, że trochę stracili nadzieję a tu niespodzianka :) Pamiętam jak przeżywali, kiedy nie było rezultatów. Ciężko im było, wyobrażam sobie, co się czuje wtedy. Ale ten przykład pokazuje, że trzeba jednak być dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Euphoria masz rację. Też chwilami już nie mam sił na kolejne wyczekiwanie @. Ale gdy tylko przychodzi ten czas nie myślę o niczym innym.... Staramy się juz prawie rok. Na początku myśleliśmy sobie: uda się to dobrze, nie uda też dobrze. Ale to już trwa tak długo..... Teraz też wyczekuję @. W środku jednak mam cichą nadzieję, że tym razem sie uda i test się pomylił... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniecierpliwiona, na pewno się uda :) Trzymam mocno kciuki, żeby @ tym razem nie przychodziła przez kolejne 9 miesięcy :) Muszę chyba poświęcić trochę czasu i poczytać Was, dziewczyny od początku, będę mniej więcej wiedziała kto jest kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas to 3 cykl staran ale kiedy podjelismy decyzje ze chcemy miec dzidziusia nagle moj cykl zwariowal. Za pierwsxzym podejsciem wogole chyba nie trafilismy na owulacje bo myslalam ze cykl bedzie jak zwykle w granicach 28-32 dni a trwal 37 (po raz pierwszy w zyciu mialam tak dlugi i nieregularny cykl). Za drugim razem mierzylam temp. ale zle zinterpretowalam wykres (mialam dwa skoki temp. i myslalam ze owul. byla po pierwszym a musiala byc przy drugim ktorego nie bralam juz pod uwage)... no i teraz 3.... 14dc. Mierze temp. ale poki co chyba jeszcze wszystko przed nami. zobaczymy czy sie uda. Za drugim razem wlasnie najbardziej nakrecilam sie psychicznie i teraz staralam sie zdystanowac. Mialam akurat wyjazd z pracy i teraz nie jestem juz taka spieta... zobaczymy za jakies 3 tygodnie czy tym razem nam sie poszczesci.... Niecierpliwa daj znac co tam bo nie moge wytrzymac! mam nadzieje ze u Ciebie wszystko ok. Pisz jak tam sytuacja. Dziewczyny, Euphoria i Zniecierpliwiona, dopiszcie sie do naszej tabelki z cyklami... tak zawsze jakos latwiej ogarnac terminy :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelnijcie info :) STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011.............?......... Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria Zniecierpliwiona SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012................?..... Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011.............?......... Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria Zniecierpliwiona.....9...............12.10.2011..........negatywny:( SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012................?..... Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze, ze u was tez same ciaze dookola. U mnie tez :( Wczoraj kolezanka z pracy z biurka obok oglosila ta cudowna nowinke. A ja sie wkurzam na meza i w takich chwilach dziekuje ze nie mam wiecej dzieci. Dzis zrobilam test, oczywiscie negatywny ( 11 dpo) , wiem ze moze byc za wczesnie, ale przyjezdza kuzynka i bedzie drinkowanie i chcialam wiedziec jakby co. Ale i tak nie wierze ze cos z tego moze wyjsc. Ja juz nie mam sily po prostu i raczej odpusczam...co ma byc to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......negatywny Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria Zniecierpliwiona.....9...............12.10.2011..........neg atywny SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012................?..... Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen :)
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......negatywny Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria Zniecierpliwiona.....9...............12.10.2011.......... neg atywny SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2:) Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?... która mi synów wyrzuciła :D? Tofikowa gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: .......NIK ................CYKL ..... TESTOWANIE ......WYNIK TESTU niecierpliwa85............5...........08.10.2011....wielk a niewiadoma... tofikowa .................1.........ok. 10.10.2011 ... chyba pozytywny surfitka.................16( 4 stym)..16.10.2011......negatywny Mitka89....................2..........23.10.2011......... .....?........... Andi_2011 ................3.......... ok. 3.11.2011. ..........?............. agata_08................4............ok.5.11.2011........ ...?............... Euphoria83.................1............ok10,11,11..............???........... Zniecierpliwiona.....9...............12.10.2011.......... neg atywny SZCZĘŚLIWE PRZYSZŁE MAMY: .........NIK ...........ILOŚĆ CYKLI....TERMIN PORODU..........PŁEĆ.. każdy nik zajęty.........13..............22.02.2012................?. .... Madlen ......................2..............25 .03.2012..chłopak sztuk 2 Angelowa....................1..............26. 03.2012................?.... Malaczarna06..............1..............27.04-3 .05.2012..........?..... Arszenika*..................1..............25.04.12-01.05 .12.........?.... Taka sobie..................4......Coś ok.12 maj 2012 tak myślę ...?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Witam Was ciepło :) U mnie dziś bez zmian, oprócz bólu brzucha jak na @ i strasznej mokrości ( myślałam, że @ przyszłą). Ale coś czuję, że dziś właśnie będzie bezlitosna i znów przyjdzie :( Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekanie na @ jest najgorsze... zwlaszcza ze ja mam cykle miedzy 28 a 34 dni. A u mnie 15dc, owul. jeszcze nie bylo bo temp.37.5. Ciekawa jestem czy wogole w tym miesiacu bede miec owul. i temp. sie podniesie bo zawsze po jakis zagranicznych wyjazdach mam wahniecia i nie dostaje @ w terminie z powodu zmiany klimatu... a w tym miesiacu to az 10 dni bylam poza domem wiec moze byc róznie. Ale mam w tym miesiacu duzo pracy wiec glowka zajeta innymi myslami i jakos mi tak lzej... mam nadzieje ze do konca roku nam sie z ta ciaza uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Ja też o niczym innym nie marzę.... Andi na pewno nam wszystkim się uda. Wierzę w to bardzo mocno :) Grunt to pozytywne myślenie:) Dziś mój 33dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Tak, zawsze 28 dni. Czasami zdarza się dzień, dwa za wcześnie bądź za póżno. I wstyczniu tego roku spóźnił mi się 3 tyg. Już byłąm pewna, że to ciąża.Byłam u lekarza mimo,że testy były negatywne. No ale potem @ przyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no to teraz jest szansa... tylko zastanawia mnie to ze mimo ze jestes 5 dni po terminie test jest nadal negatywny,... powtarzalas go moze? Ja tez juz tu pisalam ze cykli moze nie mam calkowicie regularnych ale zawsze ok.28-33 dni, zawsze na jakies 10 dni przed zaczynaja mnie bolec piersi i to jest zelazna zasada, czesto tez ok.17 dnia czuje bol w podbrzuszu... no ale jak zaczelismy sie starac o dzidziusia to moj cykl zwariowal na poczatku lata i mialam raz 37 a raz 36 dni... chyba z nerwow.. teraz juz sytuacja wrocila do normy wiec mam nadzieje ze po 3, 4 miesiacach mierzenia temp. bede miala juz jakis ogolny poglad kiedy ta owul. zazwyczaj wystepuje i uda mi sie zajsc w ciaze... bardzooo bym juz chciala, eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitla, moim zdaniem 11 dpo to za wczesnie na test... poczekaj cierpliwie, mam nadzieje ze tym razem sie uda.... no i nie musze dodawac ze rozumiem Cie swietnie co czujesz jak wszyscy dookola oglaszaja kolejne ciaze... gdyby to bylo zarazliwe to ja mialabym teraz juz chyba szescioraczki.... same ciezarne dookola mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Nie powtarzałam. Boję się, że znów nic nie wyjdzie iwolę się nie nakręcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiona kobietka
Ja też co chwila dowiaduję się o ciążach znajomych, kuzynek... I tak bardzo im zazdroszczę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze nie cierpie pytania: a kiedy Wy? jakby to bylo takie proste... nie mowiac o komentarzach: bierzcie sie do roboty zeby moje dziecko mialo sie z kim bawic.... Najgorzej ze niektorzy znajomi przeciez wiedza ze chcemy miec dzidzie i co miesiac sie pytaja "jak tam"? :-S nie lubie tegooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×