Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NocnaFuria

Nagi śasiad na balkonie

Polecane posty

"wczoraj w nocy kiedy wyszlam na dymka zobaczylam go nagiego na balkonie" zgadzam sie z zalogowanym, jest u siebie i o ile nie biega w dzien nago i nie straszy sąsiadów, to moze robic co mu sie żywnie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak by sie brandzlowal na tym balkonie to tez by bylo ok?no bo przeciez nie straszy i mozna nie patrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe on sie trzepie po nocy na balkonie a ty smrodzisz papierochami :D Trafil swój na swego. A w jaki sposób twoja trzynastoletnia siostra miałaby go zobaczyc? Wyszłaby z tobą w nocy na fajka? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest u siebie,zreszta,to jest tak samo,jak masz swoja dzialke,i sobie rozpalisz ognisko,i mozesz dostac mandat. Sprobuj na swojej dzialce drzewo wyciac,tez mandat dostaniesz,a juz swiecenie jajami i wystawianie je na widok publiczny tez podlega karze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowany znienacka He, he, he no racja z tymi cyckami :D Tylko komu przeszkadzają te młode wystawione na pokaz piersi? -> starym i zazdroszczącym kobietom :D a komu przeszkadzają obwisłe cycki karmiącej? Facetom... Ja jestem kobietą i w życiu bym nie wyciągnęła cyca w miejscu publicznym ale jak ktoś wyciąga to trudno (w końcu musi nakarmić to dziecko) Ale jak już napisałeś- każdy jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie jestem za ogladaniem biustow karmiacych matek, ale... decydujacy wplyw ma tutaj CEL obnazania sie. sasiad autorki robi to z premedytacja, gdyz jest ekshibicjonista, podnieca sie wrazeniem jakie wywiera na zaskoczonych kobietach. matki wyciagaja te cyce w celu nakarmienia dziecka, a nie osiagniecia podniecenia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro porownujesz palenie do trzepania fajki to ciekawe czemu w pabie przy stoliku zamiast paierosa ludzie nie wyciagaja fujary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, ze się podnieca? Może wyszedł licząc że ona śpi i nie wyjdzie zaraz za nim? A skoro juz go namierzyła to postanowił zostać z kamienna twarzą a nie zwiac jak ministrant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre Mzimu przeciez to było w nocy , wiec dlaczego piszesz , ze podnieca go widok zaskoczonych kobiet :O? gdyby latal z fujarą po miescie w ciagu dnia to co innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na fiutka moge nie patrzeć a dym z kiepów wlatuje mimowolnie a jak mi powiesz że moge zamknąć okno żeby mi nie lecialo to ja ci odpowiem że możesz patrzeć w drugą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zalogowany gdyby go to nie podniecalo, to po prostu owinalby sie recznikiem przed wyjsciem na balkon. proste jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale debata sie z tego zrobiła. Koleś wyszedł wieczorkiem na balkon, chyba sie nie trzepał patrząc na Ciebie albo na dzieci na podwórku ? Wyluzuj. Taki styl życia sobie facet wybrał, nie rozumiesz tego trudno. Zaakceptować musisz, jego balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodziewal sie czy nie - nikt normalny nie lazi z golymi jajami,ty tez wychodzisz na balkon bez gaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konky dokładnie. gdyby wylazł w południe wynieśc śmieci na klatke to by było zboczone i dziwne ale w nocy wyjśc na chwile zaczerpnąc powietrza to i mi by sie nawet nie chcialo nic na siebie narzucać. W końcu miedzy nogami dynda mi to samo co połowie populacju wiec niby co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@zalogowany rozumiem cie, ale nie masz racji. jesli autorka zglosi to na policje - facet zostanie ukarany mandatem przy nastepnej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze faktycznie nie mogl przewidziec ze wyjde na balkon ale..sasiadujemy z drugim blokiem i jego balkon a zarazem goly fiut jest widoczny z conajmniej 50 innych balkonow ze nie wspomne o oknach i czasami zdarza sie ze nie tylko wredni palacze noca wychodza na balkon sasiadka np.usypa tam chore dziecko i nikt mi nie wmowi ze nagosc jest naturalna i normalna bo widok 60letniego spsionego owlosionego starego capa z fiutem sterczacym jak drag nikomu nie zapeni relaku w kontakcie z natura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze sie nie spodziewal to marne wytlumaczenie. od tego mamy mozg (przynajmniej niektorzy) by przewidywac bezposrednie skutki naszego postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowany zapraszam cie do mnie dzis na balkon zobaczymy czy po takich widokach bedziesz mial ochote na sniadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym jak pisalam gdy super sasiad mnie zobaczyl to nie uciekal w poplochu ani nie probowal sie okryc a wrecz przeciwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym uważam że przeszkadza to tylko osobom zakompleksionym, nieakceptującym własnej osoby bez dystansu do samego siebie a tacy jak wiadomo zawsze się wkoorwiają na tych którzy żyją jak chcą i sa szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×