Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Jakie są efekty po wybielaniu w tym salonie white&beauty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika92
A co sądzicie o wybielaniu zębów metodą opisaną na tej stronie http://smilebar.pl ? Ktoś był i może coś więcej napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spicygirl
Jeżeli chodzi o skuteczne wybielanie zębów to warto skorzystać z usług stomatologicznych - oczywiście tych sprawdzonych klinik, co pracują na dobrych materiałach i mają nowoczesną aparaturę do wybielania zębów. Ja osobiście korzystałam z Kliniki Dental Fraternity i jestem bardzo zadowolona. O klinice dowiedziałam się z portalu turystyki medycznej: http://www.medi-tour.pl/234,0,stomatologia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja wybielałam zęby w smilebar i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_
Efekt wybielanie często zależy od kości zęba i od tego z jakiego odcienia się zaczyna. Co do white&beauty profesjonalne salony i wybielają na bardzo dobrych sprzętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedzi typu idź do stomatologa to żadne wyjście . Owszem zęby będą białe , ale z wybielaniem u dentysty wiążą się też inne rzeczy . Mianowicie ból jest . Zęby są w o wiele gorszym stanie , a po roku czasu zabieg trzeba powtórzyć . Czy to jest warte tego wszystkiego ? Lepiej zakup zółtą pastę BLANX. cena około 40zł. lub pastę REMBRANT PLUS. oraz BriteTeethPro.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten produkt iBright czyni cuda. www.dla-kobiet.jimdo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iBright sprawił, że moje szkliwo pociemniało - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno biała perła jest dobra, stosowałam i polecam na przebarwienia np. po herbacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co na przebarwienia po fajkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamiarasa
Specyfiki domowego użytku (o ile się trafi taki który w ogóle działa...) strasznie niszczą zęby. Jeżeli chcesz dobrego wybielania to albo do salonu wybielania (np. W&B jest w każdym większym mieście) albo musisz pogadać ze stomatologiem. W każdym razie domowe specyfiki mocno odradzam bo się już parę razy przejechałam. Dopiero w wyżej wspomnianym salonie miałam widoczny efekt no tylko trzeba białą dietę stosować na parę dni po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy___
Jeśli chce się mieć śnieżnobiałe (i zdrowe) zęby to trzeba zainwestować. Ludzie wymyślają przeróżne sposoby na wybielanie np sok z cytryny czy soda, a to totalny idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika007
Niestety to czy wybielicie zęby, zależy od predyspozycji waszych kości. Nie kazde da sie wybielic, jak idziecie do profesjonalnej kliniki podpisujecie oświadczenie, ktore zawiera taka informacje, iz to czy da sie je wybielic jest uwarunkowane genetycznie. Ja poszlam na 2 takie wybielania, ledowe i lampa beond, i niestety bez rezultatu. Strasznie sie zezlilam bo poszlo tyle kasy na marne:( tak wiec stracilam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KLiga
ja wybielałam tylko hollywood smile i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tego korzystałam: www.zebybiale.cba.pl Zdobyłam promienny uśmiech dzięki temu poradnikowi. Niestety teraz jest niedostępny.. Być może będzie reaktywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubię białą perłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akiti
w moim przypadku po zastosowaniu białej perły efekt był mizerny, chyba sprawdzę ten sztyft hollywood smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.farmaceuta.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banan12345
Kupiłem to 2 tygodnie temu przez stronę http://ibright.pl/ i lekko mówiąc jestem rozczarowany. Po pierwsze na wzorniku nie było mojego odcienia zębów czyli miałem nie tak żółte. Po użyciu tego produktu zgodnie z instrukcją 3 sesje potem 2 zęby moje wyglądają tak sama a więcej nawet bardziej zżółkły masakra. NIE POLECAM I SZCZERZE ODRADZAM ZAKUP TEGO TO NIE DZIAŁA. Lepsze efekty miałem po użyciu BLEND-A-MED 3D White LUXE Paski wybielające to polecam w 100% ale ciężko to dostać(koszt około 90-100 zł po ich użyciu żeby troszkę są nadwrażliwe ale efekty widać, zęby wyraźnie bielsze, a nie jak po iBright tego gó....a nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koreti
Zgadzam się z przedmówczynią jeśli chodzi o iBright. To nie wybiela tylko sprawia, że zęby żółkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banuiek
Z wybielaniem powinny uważać osoby, które maja nadwrażliwe zęby. Natomiast niektóre gabinety, w Krakowie jest to np. Dentestetica, mają w swojej ofercie zabieg wybielania, trwający około 40 minut. Efekty są bardzo dobre, widziałam u mojej siostry, która się zdecydowała na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipmali
ja polecam hollywood smile - użyłam i cały czas jestem pod wrażeniem działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ładnie wybiela? a co z podrażnionymi zębami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipmali
nawet przez chwilę nie były podrażnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba go wypróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ipmali
moim zdaniem hollywood smile jest świetny ale każdy ma prawo wyrobić sobie własne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikary24
Sporo forum sie opczytalem zaczym zdecydowalem sie na wybielanie, ale udalo sie wygrac znizke w konkursie whitebeauty no i juz szkoda bylo nie skorzystac.Powiem, żę jest super. z 20 razy dzis sprawdzalem czy kolor jest nadal taki zara......:) bialy i jest caly czas:) Jestem ciekaw czy zobacza to moi znajomi i co powiedza, bo nic nikomu nie mowilem. Bylem w gabinecie whitebeauty w na foksal w wawie...gdyby ktos sie wybieral to prosze powiedziec, że jest z mojego polecenia Wiktor Szeląg, bede bardzo wdzieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vercia32323
ja wybieliłam w la beaute clinique w Łodzi i mam teraz super białe ząbki.Troche póżniej bolało ake dało się przezyc i teraz mogę się nareszcie uśmiechać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×