Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Gość gość
Nie wiesz może czy mają ortodontę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używajcie systematycznie ajony, będzie lepiej, ale bez zmiany diety i eliminowania używek wielkiego sukcesu bym się nie spodziewał. Wszystko dzieje się stopniowo, po pewnym czasie barwa się poprawa i wtedy powinna się już trwale trzymać, ale wszystko zależy od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najbardziej skuteczne wybielanie przeprowadza sie w gabinecie dentystycznym. Ja na razie jestem po usuwaniu kamienia w http://przychodniadental.pl/. Na wybielanie zębów wybieram sie za jakiś miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwanie płytki nazębnej jest konieczne. Ja po usunieciu jej w http://www.medidens.pl/ mam dużo jaśniejsze zęby i chyba na razie zrezygnuję z wybielania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie skuteczną metodą są nakładki iWhite i ich pasta. Efekty szybko widoczne, utrzymują się długo i wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o skuteczne i tanie wybielanie zębów w Poznaniu to polecam studio wybielania zębów "Piękny Uśmiech". Sam zabieg jest wykonywany pod okiem specjalistów oraz w gabinecie wyposażonym w jedne z najlepszych dostępnych na rynku urządzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich doświadczęń wynika, że świetne efekty daje lampa beyond. Wybielałam w Indexmedica (można u nich trafić na świetne promocje) i uśmiech jest rzeczywiście bielszy, a przy tym zęby nie są wcale słabsze, szkliwo nie ucierpiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o wybielanie - przede wszystkim nie polecam robić tego na własną ręke, niby są takie preparaty, ale ja tam mam obawy, ze coś pojdzie nie tak i tylko sobie zrobię krzywdę. Lepiej udać sie do stomatologa, który zna się na rzeczy - polecam http://www.kalmedica.com.pl/stomatologia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam kupilam sobie w piatek Home Cofort + nimieckiej firmy Dr. Martin Schwarz taki duze biale pudelko podobno starsza na 2 miechy i powiem jestem zsakoczona juz po 1 aplikacji moje zęby sa jasnijsze o 6 kolorów wg vita ale co ważne nie bolały mnie zeby a jak używałam i iwhite to bardzo mnie bolaly wiec sadze ze warto ja kupialm w aptece w gdyni podbno mozna kupic przez strone lub fc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowe podejście do podstaw, to kluczowe. Ograniczenie używek, zwracanie uwagi na dietę, ogólnie na podstawy - i wtedy docelowo powinno być zdecydowanie lepiej. U mnie doprowadzenie zębów do normalności wymagało czasu, ale swoje zrobiliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie szczotkuje zęby ajoną, dbam o systematyczność, nie palę, ograniczam kawę iz decydowanie korzyści widać, ale ogólnie dojście tutaj do fajnego poziomu wymaga podstaw, sama barwa może się szybko totalnie odmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka8382
Żadne pasty i żadne domowe sposoby nie zadziałają tak dobrze jak zabieg w profesjonalnym salonie. Jak ktoś mieszka w Warszawie to szczególnie polecam DriMed Beauty. Oni korzystają nie tylko z samych lamp Beyond, ale też z ich środków, więc efekt jest rewelacyjny. Już pół rodziny namówiłam żeby sobie tam wybielili zęby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie zęby systematycznie a wtedy poprawa zdecydowanie będzie widoczna. Nie dziś, nie jutro, ale stopniowo. Doprowadzenie zębów do dużej zmiany jednak da trwałość efektu na długi czas, zęby powinny wyglądać super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie te zęby systematycznie, wtedy na bank będzie to wyglądało o wiele lepiej. Poprawa stanu zębów wymaga czasu, zwrócenia uwagi na podstawy, docelowo na bank będzie znacznie lepiej, ale nie spodziewajcie się, że nagle te zęby zrobią się idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanna42
Jak dla mnie jeśli chodzi o wybielanie to tylko w gabinecie u fachowców. Wybielałam zęby w Medensie i bardzo sobie chwalę, a w domu nie mam pewności, czy wyjdzie mi oczekiwany efekt. A tak to jestem spokojna, że wszystko pójdzie tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie zęby z głową i systematycznie - wtedy na bank będzie o wiele lepiej. Barwa wymaga solidności, czasu, zaangażowania - to daje efekty, a duże zmiany uzyskuje się absolutnymi podstawami, a nie jakimiś tam cudownymi metodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No żeby wybielanie było skuteczne to musi być tylko i wyłącznie u dentysty. Te wszystkie domowe sposoby może wybielą tylko w niewielkim stopniu. Do tego mogą być też niebezpieczne jak u mojej znajomej która zamówiła jakiś ‘cudowny’ specyfik z internetu i lekko poparzył jej dziąsła. Grunt to wiadomo wybrać jak najlepszą metodę i sprawdzonego stomatologa. Jak ktoś jest z Chełma to polecam przychodnię Eko Med gdzie sama miałam i jestem bardzo zadowolona. Było to już w sumie jakiś czas temu a efekty cały czas się świetnie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem żadne nakładki i pasty wybielające nie dadzą takiego efektu jak wizyta w gabinecie oferującym stomatologię estetyczną. Sama jestem po takim zabiegu pod okiem pani doktor http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/ i zdecydowanie polecam ten sposób. Gabinet mieści sie w Gdyni, więc dla wszystkich osób z Trójmiasta chcących zadbać o zęby to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam nad zakupem wkładek do wybielania. Tylko boję się o dziąsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jesli idziesz do dobrej kliniki to nie masz sie też czym stresować. Najwazniejsze to leczyć je i nie bagatelizowac kazdego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne podejście i podstawowe działania. Ajona daje dużą zmianę w ciągu kilku tygodni i to powinno być zdecydowanie wystarczające. Nie spodziewajcie się cudów, zęby nie będą cudownie nagle idealne, ale po czasie powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie dbałość o podstawy jest kluczowa i to właśnie dzięki niej powinno się wam udać uzyskać zdecydowaną zmianę. Doprowadzenie zębów do normalności to nie jest kwestia chwili, to wymaga mnóstwa czasu, ale docelowo wszystko jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×