Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość KinjaOlczak

Skuteczne wybielanie zębów

Polecane posty

Ja kiedys próbowałam pastami wybielającymi ale nie dało to takiego efektu jak oczekiwałam. W końcu zdecydowałam się na zabieg wybielania w Klinice Unident w Radomiu i teraz mam naprawdę biały uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OrangeJuice
Ej a używała któraś aplikatorów z żelem od białej perły plus system 5 dni? Bo ja stosuje od 8 dnie i mocno wybieliło mi to zęby i tak zastanawiam się, czy robić dłużej, czy juz wystarczy?? Ile dni je stosujecie?? Mi wybieliło o 6 odcieni a podobno można o 8 :) Chyba jeszcze kilka dni będę używała, co myślicie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek33857
Obadajcie sobie to, chyba bez konkurencji http://н.pl/98agl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdego stać na wybielanie zębów w gabinecie. Ja wybieliłam zęby w domu. Znalazłam w necie Metodę Martuni, zastosowałam i efekt jest świetny. Tutaj macie więcej na temat tej metody https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perpekt
Używaj ajony, dbaj o systematyczność, dobre szczotkowanie i tak efekty nadejdą. Nie liczcie, że z pomocą jakiegokolwiek zabiegu docelowo przyjdą wam zmiany. Kluczowa jest solidność, zaangażowanie i tak zęby do zdrowia powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wybielanie zębów to tylko u stomatologa. Na pewno nie żadnymi domowymi sposobami. Ja miałam taki zabieg rok temu i efekty cały czas utrzymują się świetne. Jak ktoś jest ze Szczecina to polecam klinikę Bochińska www.bochinska.pl. Tam robią to naprawdę porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środki wybielające dostępne w sklepach i aptekach mogą jedynie podtrzymać efekt wybielenia, ale nigdy w 100% go nie zastąpią. Warto o tym pamiętać. Osoby, które liczą na pełny efekt i białe zęby powinny udać się przede wszystkim do gabinetu stomatologicznego, gdzie pod okiem lekarza i przy pomocy profesjonalnego sprzętu taki zabieg można wykonać. Sama całkiem niedawno korzystałam z wybielania zębów u www.stadent.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet stomatologiczny, który w ofercie posiada stomatologię estetyczną. Moim zdaniem to jedyne miejsce gdzie warto zwrócić się o pomoc w ratowaniu uśmiechu. Jestem właśnie po wybielaniu zębów w http://dentalprestige.com.pl/kontakt/ i widzę kolosalną różnicę, której do tej pory nie dawały mi żadne nakładki wybielające ani pasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hergessa
Dobra dieta, bez używek, do tego systematyczne szczotkowanie i zmiany na pewno nadejdą. Nie przywrócicie zębom normalności od razu - to jest możliwe po pewnym okresie, ale można tak odmienić ich barwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna pasta CI zębów nie wybieli. Preparaty w aptece też nie. Wybielanie u dentysty jest skuteczne, no ale troche kosztuje. j tobiełam za 900 zł w www.msdent.katowice.pl - ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wybielaniu zębów kluczową rolę odgrywa metoda wybielania i umiejętności dentysty :) takie połączenie gwarantuje najlepsze efekty :) dobrze jest najpierw poszukać jakiegoś dobrego specjalisty np. na www.pkt.pl i dopiero wtedy zdecydować się na zabieg, a nie podejmować decyzje z marszu i iść do pierwszego lepszego gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem podobnego zdania, że jak się chce mieć białe zęby najlepiej się wybrać do dobrego gabinetu. Ja byłam w Dental Services efekt naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __mariola
Ja polecam wybielanie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych. Domowe sposoby nigdy nie dadzą takiego efektu. Sama robiłam w gabinecie Indexmedica, bo mają fajne promocje zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do rankingu lekarzy stomatologów i tych najlepszych z nich to na pewno warto tez odwiedzić profil dr Żarowa z Kliniki Dentist w Krakowie. Naprawde polecam i stomatologa i wspomnianą Klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SolaSola
Teraz są tak nowoczesne metody wybielania, które gwarantują 100% efekt i to trwały. Np. klinika borczyka w tym temacie oferuje fajne zabiegi. Wybielałam tam właśnie zęby laserowo. Świetnie wyglądają, a od zabiegu minęło już sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Listopadowa2
Ja mam bardzo słabe szkliwo i mocno nadwrażliwe dziąsła dlatego bałam się wybielać zęby kosmetycznie bo pamiętam jak cierpiałam wybielając paskami. Ale poczytałam opinie na temat wybielania w Wawie i się zdecydowałam na gabinet Perli Smile Spa. Przekonała mnie ich oferta która gwarantuje bezbolesność. Może nie jest to bardzo trwała metoda ale jak dla mnie rewelacja tym bardziej za tak małe pieniądze. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie nie za bardzo polecam domowe sposoby wybiealnia zebow. dlaczego? ponieważ nie sa trwale, efekty sa ledwie zauwazalne, a dodatkowo szybko sie koncza. podobobno takze niszcza zeby. Warto robic to w gabinecie, np w www.esdentica.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam zęby w http://przychodniadental.pl/ za pomocą akceleratora Beyond. Bardzo dobry efekt, no i wiadomo, że aby się utrzymał na dłużej to trzeba trochę dbać później o to, co się je i pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby wybielanie było skuteczne trzeba najpierw zrobić piaskowanie i usunąć kamień nazębny, wtedy będzie lepszy i równomierny efekt wybielania. o piaskowaniu można poczytać na przykład na stronie http://www.medidens.pl/uslugi-periodentologia.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne wybielanie zębów powinno się przede wszystkim odbywać pod opieką lekarza, a nie na własną rękę. Nie ma się co oszukiwać, są pewne przeciwwskazania oraz pewne ryzyko, ale o tym można poczytać na przykład na stronie http://www.popkoadam.pl/wybielanie-zebow/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm.... dobra dieta - bez kawy, be fajek, z odpowiednim podejściem do systematycznej pielęgnacji. Tak właśnie powinno się wam udać mocno i docelowo odmienić zęby. W ten sposób odmieniłam własne i doprowadziłam je do normalności, tak więc chyba się da, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mozna tak bagatelizować jesli chodzi o ból zebów, poniewaz to moze obrocic sie w drugą strone. A ja w Krakowie doskonale znam Klinikę Dentist i naprawde polecam. bardzo profesjonalne miejsce, człowiek w ogóle nie czuje sie ze jest u stomatologa. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowalam swego czasu wiele specyfikow, domowe sposoby, apteczne i drogeryjne. Probowalam z wybielajacymi pastami, paskami i to wcale nie pomaga. nie dosc ze w zaden sposob zebow nie wybielilo to jeszcze nabawilam sie nadwrazliwosci. :( Zdecydowanie lepiej jest udac sie do dentysty i zrobic to laserem. Dlatego ja jakis czas temu zrobilam to w www.msdent.katowice.pl i uwieliam efekt ktory utgrzymuje sie na zabeach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika55555
Dzień dobry. Miałam okazję niedawno skorzystać z Perli Smile Spa http://perli.com.pl/. Bardzo zależało mi na białych zębach i pięknym uśmiechu. Nie zawiodłam się. Cieszę się, że mam taki wspaniały gabinet w pobliżu. Teraz namawiam moje sąsiadki do korzystania z takiego zabiegu. Większość udało mi się już namówić. W końcu ładny uśmiech to duży powód do zadowolenia. Serdecznie polecam wszystkim nie ma się czego bać a efekt jest doskonały. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pasta nie wybieli CI tak od razu zebow, malo ktora w ogole w jakikolwiek sposob zmienia koloryt. idz lepiej do dentysty, w www.kuroczko.pl fajnie wybielaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×