Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexssandrrrraaa1

Czy wasi partnerzy także oglądają się za innymi kobietami?

Polecane posty

Gość mili vanili345
Regres wystarczy poznać kobiecą psychikę i dowiedzieć się, że prawie każda kobieta sobie bierze takie pierdoły do serca i prawie każda chce być jedyną i najpiękniejszą dla swojego faceta! I że wybrał ją dlatego, że jest dla niego idealna również wg. wyglądu na który przecież tak bardzo zwracacie uwagę, bo gdyby tak nie było to nie powstałby ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kochanie, zawsze chcialam cos innego, no ale mam tylko Ciebie. Ale spoko, jak sie nie ma co sie lubi..." kobiece nadinterpretacje i przekrzywianie faktów jest PIĘKNE :) Wy jesteście w tym perfekcyjne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miod zloty i plynny rozumiem i wiem jakie --> rozumiem co masz na mysli, mysle dosyc podobnie (niestety). Dowiedzialam sie od mojego faceta, ze najbardziej podobaja mu sie blondynki Nie musze dodawac, ze jestem szatynka Bardzo mnie to zabolalo, on tlumaczy, ze nie ma to nic wspolnego ze mna ale... niesmak pozostal. powiem tak tez kiedyś miałam faceta który sam mi okreslił ze do tej pory wolał blondynki ale ze mną był kilkanascie miesiecy nie ze względu na kolor włosów ale na osobowość:) Mój mąz uwielbia duze piersi ale ja akceptujac to nie mam zamiaru dla niego zmienic obwodu w klacie :classic_cool: I jak narazie nie trafiła sie zadna cycatka na którą chciałby mnie zamienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
Regres - spoko. Nie uwazam jednak, ze szczerosc i prostolinijnosc to atrybuty typowo meskie. Mam zamiar odwdzieczyc sie tym samym, moze wtedy cos zrozumie. A moze i nie, ale mnie ulzy :) Mnie tez podoba sie niejedno/niejeden, ale uwazam, ze jest to nietaktowne, podobnie jak nietaktownie jest otrzymawszy prezent powiedziec: "ale szajs". Wypada powiedziec dziekuje. Ale ja jestem chyba za dobrze wychowana. Ale spoko, bedziemy grac w ta gre na jego zasadach. Tak, to bedzie zemsta, ale chce poczuc jak funkcjonuja faceci - juz sie ciesze na te wszystkie ciacha ;) Kobieta tez potrafi Regresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres wystarczy poznać kobiecą psychikę i dowiedzieć się, że prawie każda kobieta sobie bierze takie pierdoły do serca i prawie każda chce być jedyną i najpiękniejszą dla swojego faceta!" Oczywistym jest że to dotyczy obu płci Tak kobieta powinna poznac zachowania mezczyzn jak i facet zachowania kobiet ... Ale na logikę ... Jesli jestem z kobietą,żyję z nią,sypiam i tworze z nią "jakiś" tam związek to chyba logicznym jest że to ona jest ta naj... Ja rozumiem że kobietą to przez uszy idzie ale na miłosc boską troszkę racjonalnego myślenia nie zaszkodzi i chęci zrozumienia że facet to nie chodzący ideał ani nie kobieta Ze ma pewne odmienne zachowania i myślenie To chyba nie jest trudne? Zwiazek to codzinne poznawanie siebie ale takze i zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
Epona - tak ale Ty to akceptujesz. Ja bymna Twoim miejscu mojemu powiedziala: stary, wez sobie cycata i nie zawracaj mi glowy :) Nie rozumiem, czemu faceci nie maja jaj na tyle, zeby zdobyc kobiete, ktora ich w 100% zadawala estetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miod zloty i plynny Regres - spoko. Nie uwazam jednak, ze szczerosc i prostolinijnosc to atrybuty typowo meskie. Mam zamiar odwdzieczyc sie tym samym, moze wtedy cos zrozumie. A moze i nie, ale mnie ulzy Mnie tez podoba sie niejedno/niejeden, ale uwazam, ze jest to nietaktowne, podobnie jak nietaktownie jest otrzymawszy prezent powiedziec: "ale szajs". Wypada powiedziec dziekuje. Ale ja jestem chyba za dobrze wychowana. Ale spoko, bedziemy grac w ta gre na jego zasadach. Tak, to bedzie zemsta, ale chce poczuc jak funkcjonuja faceci - juz sie ciesze na te wszystkie ciacha Kobieta tez potrafi Regresie tylko powiedz mi dokad cię ta zemsta doprowadzi?:classic_cool: czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?:P Nie myl dobrego wychowania z kłamstwem :) takie wychowanie poprzez nie mówienie wprost komplikuje a nie upraszcza innym zycie :) Komunikacja wprost w zwiąkzu to podstawa. jesli nie podoba mi sie jego stwierdzenie wyrazam to wprost przyjmujac na klate to że nie jestem ideałem :) Nikt nie jest w twojej głowie i nie domysli się co akurat moze cię dotknąc czy urazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze....
Epona to juz stara dupa, 37 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miod zloty i plynny Epona - tak ale Ty to akceptujesz. Ja bymna Twoim miejscu mojemu powiedziala: stary, wez sobie cycata i nie zawracaj mi glowy Nie rozumiem, czemu faceci nie maja jaj na tyle, zeby zdobyc kobiete, ktora ich w 100% zadawala estetycznie... nie rozumiem dlaczego mam mu z takim tekstem wyjezdzac ?:P Jesli bedzie chciał znajdzie taką bez moich sugestii :P ja na to wpływ mam zerowy bo na smyczy prowadzac go nie chce pilnowac nie mam zamiaru pouczać tez nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
Regres - ja sie zgadzam z Toba jesli chodzi o centrum problemu, rozumiem Twoja argumentacje zupelnie. Ale Ty patrzysz ze swojej perspektywy - wybrales swoj zwiazek swiadomie i tak to widzisz. Ale jest mnostwo facetow, ktorzy tkwia w zwiazkach nad ktorymi sie swiadomie nie zastanawiaja. No i kobiety to czuja!!! Ze ich faceci sa z nimi z przyzwyczajenia, albo: bo nic lepszego sie nie nawinelo... Czy na prawde jestesmy tylko histeryczkami? Nie sadze, czujemy, ze cos jest nie tak - i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelmorele
złoty miód....a jak ubierzesz sie w cos co twojemu facetowi sie nie zbyt bedzie podobac i bedzie uwazał ze żle w tym wygladasz to ma ci słodzic?czy lepiej jak by ci powiedział prawde?zafarbujesz sobie włosy na blond dla niego,ale nie koniecznie w tym kolorze bedzie ci do twarzy to tez ma ci mówic ze pieknie wygladasz tylko dlatego zebys sie na niego nie obraziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miod zloty i plynny Regres - ja sie zgadzam z Toba jesli chodzi o centrum problemu, rozumiem Twoja argumentacje zupelnie. Ale Ty patrzysz ze swojej perspektywy - wybrales swoj zwiazek swiadomie i tak to widzisz. Ale jest mnostwo facetow, ktorzy tkwia w zwiazkach nad ktorymi sie swiadomie nie zastanawiaja. No i kobiety to czuja!!! Ze ich faceci sa z nimi z przyzwyczajenia, albo: bo nic lepszego sie nie nawinelo... wiesz co takim kobietom trzeba doradzić?? "dobry psycholog" :classic_cool: poprostu bez komentarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin84w,,
Epona ma 38 lat i pisze na życie dojrzałe. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczcie paczciehehe
trelemorele, ale te rzeczy są do zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. ;) No ja tak niestety nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. ;) No ja tak niestety nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epona ma juz z 40
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. ;) No ja tak niestety nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelelmorele
ja tam jestem kobieta,ale zgadzam sie w 100% z Regres i Epona... Na pewne rzeczy nie mamy wpływu,skoro facet jest ze mna to chyba ma powód i czyms go intryguje,jesli ze chce mnie wymienic to jego prawo,ja dla niego nie bede farbowac włosów i piec zajebistego sernika bo mam inne walory i pewnie z ich powodu tworzy zwiazek właśnie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze....
to wiele wyjasnia, stara dupa musi sie dowartosciowac wklejając zdjecie swojej dupy w stopce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. ;) No ja tak niestety nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, czemu faceci nie maja jaj na tyle, zeby zdobyc kobiete, ktora ich w 100% zadawala estetycznie.." Mnie moja żona podoba sie jak żadna inna wczesniej co nie oznacza wcale że na ulicy nie obejrza sie za inną również atrakcyjną ... Miłosć moja i mojej żony na tym nic nie ucierpi bo jest to zdarzenie bez najmniejszego znaczenia często jest tak że żona też sie obejrzy i tez oceni za czym mój wzrok poleciał :) Ale jest mnostwo facetow, ktorzy tkwia w zwiazkach nad ktorymi sie swiadomie nie zastanawiaja. No i kobiety to czuja!!! Ze ich faceci sa z nimi z przyzwyczajenia, albo: bo nic lepszego sie nie nawinelo..." Czujesz to ? Więc zakończ taki związek jesli nie jesteś pewna faceta W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem ze....
to wiele wyjasnia, stara dupa musi sie dowartosciowac wklejając zdjecie swojej dupy w stopce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epona ma juz z 40
;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. ;) No ja tak niestety nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miod zloty i plynny
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miod zloty i plynny epona "czy uwazasz ze on to mówi aby się na tobie zemscić?" Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc - nie prosilam go o to, zeby mi powiedzial, co mu sie podoba. Po prostu uwazam, ze nie jest to istotne. No ale slowo sie rzeklo. Ale podziwiam Cie i chyle czola - jestes chyba bardzo silna, wyzwolana kobieta. Takim pol-facetem chyba. No ja tak niestety nie potrafie. :) wiesz nie urodziłam się z takim postrzeganiem świata :) ja tego z czasem nabrałam :) nauczyłam się przede wszystkim zaczynac wszystko od siebie. Na ile ja jestem otwarta na mojego partnera na ile jestem w stanie go zaakaceptowac i przyjac z tym całym inwentarzem reszte wypracowac komunikacją i kompromisem. Przestałam udawac że jestesmy jednym organizmem, które telepatycznie odczytuje mysli nawzajem :) i wierz i o wiele przez to jestem szczesliwsza a kobieta szczesliwa to kobieta dowartosciowana ;) Potrafisz byc taka tylko zechciej spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, mozliwe? Ja interpretuje to jako zlosliwosc i nie interpretuj ale zapytaj wprost co miał na celu wypowiadajac taką opinię?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyłam się przede wszystkim zaczynac wszystko od siebie" no własnie kobiety zbyt często i zbyt szczegółowo skupiają uwagę na swoim facecie zamiast tą uwagę skupic na sobie Pomyślec o sobie,zając sie sobą,udoskonalic siebie ... Trochę zdrowego egozimu nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×