Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexssandrrrraaa1

Czy wasi partnerzy także oglądają się za innymi kobietami?

Polecane posty

Gość alexssandrrrraaa1

mi jest przykro z tego powodu bo gdzie nie pójdę z moim mężem to on patrzy na inne kobiety, a mi nigdy nie powie żadnego komplementu. Troche przez to straciłam pewności siebie, coraz bardziej czuję się mało atrakcyjna dla swojego męza. Powiem szczerze że rozmawiałam z nim o tym ale on nie wiedzi problemu i każe mi się do tego przyzwyczaić. Ale dlaczego tamta ma czuć się atrakcyjnie a ja gdy z nim ide mam się czuć beznadziejnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny_w_oko
bo jestes gorsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu w sklepie z liścia
dałam czerwony był jak burak i powiedziałam że jak przy mnie będzie patrzył na inne babki to puszczę się z jego kolegą który od paru lat mnie namiętnie podrywa:D chodzi kurwa jak na smyczy teraz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny_w_oko
hmmm, to widać ze masz faceta pipe :] współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój uwielbia kobiety z duzymi piersiami :) ja takich nie mam :P ale w życiu nie zamieniłabym swoich na inne tylko dlatego że facet mma na ich punkcie słabosc :D a patrzyc to on sobie moze ;) tak jak ja na przystojniaków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu
Ja naszczęscie nie mam tego poblemu, aż mnie to czaami dziwi, na dysce gdzie wywijały super laski on odwrócil sie do nich tyłem i nawet nie patrzył, mi było glupio bo sie gapilam a on nie więc chyba jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywny_w_oko
ożeniłas sie z gejem :) bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
w poprzednim związku tak się nie czułam i mało tego nawet nie zwracałam uwagi na to czy sie ogląda czy nie. Trudno się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra a nie mozna tego skwitowac usmiechem?:) w koncu jest z tobą wiec musisz miec jakies atuty w sobie które mu odpowiadają nooo chyba ze to desperat?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knlknlkn
dobre dobre, ale nie kazda tak potrafi ustawic swojego faceta. ja zaczelam po 5 atach roboc powazne awantury o to mojemu ex a on i tak nie zmienil sie i twierdzila nadal ze to jets ok, bo to lezy w naturze faceta itd.... oprzytomnial dopiero po paru latach bycia w kolejnym zwiazku kiedy wydalo sie ze byl w klubie go go (niby jego to nie ruszalo, tak se tylko popatrzec poszedl) no i jego obecna postawila mu ultimatum jak przeczytala o tym w meilu. tak sie przestrasztyla ze chodi jak w zegareczku. a moj obecny nie robi mi takich przykrosci, jest cudowny. czasem nawet razem komentujemy/ podziwiamy urode dziewczyn. wspolczuje takiego dupka bo wioem jak ciezko z takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knlknlkn bycie w klubie go go to jakiś grzech?:classic_cool: a to nowość!!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
mi sie wydaje ze to zdrowy objaw ze oglada sie za kobietami..a co za facetami ma patrzec? Ty również jak bedziesz gdzies z nim szła obróć sie za przystojnym facetem co za problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
staram się czasem pomyśleć ok niech se zerknie, ale to jest silniejsze poprostu wpadam w furię jakaś, nie jestem brzydka. Ale nie wyglądam jak modelka nie chodzi o figurę jestem szczupła ale mojemu podobają się takie z charakterystyczną twarzą takie ostre panienki ja jestem skromna mam bardziej duszę romantyczki. Po prostu za nim go poznałam czulam sie naprawde atrakcyjnie nie miałam problemow z facetami, podobałam sie sobie a on jakimś cudem zmienił postrzeżenie moje na samą siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
To mu nie przeszkadza że sie obejrze za innym już próbowałam tylko ja nie czuję takiej potrzeby jestem z nim i nie zwracam na innych uwagi, bo to do niczego nie jest mi potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamototu
alexssandrrrraaa1 - mimo ze nie czyjesz potrzeby oglądania sie za facetami zacznij przy nim ostentacyjnie sie przyglądać usmiechać i komentować, jaki przystojniak albo cos w tym stylu, nie ch się wkurzy na Ciebie, a potem powiedz mu ze ty własnie tak sie czujesz jak on sie gapi na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uwazam ze to chore ogladanie sie za innymi kobietami ale robienie tego w obecnosci partnerki na tyle intensywnie z ejej jest przkro to po prostu chamstwo. mialam takiego co uwielbial komplementowac i adorowac inna przy mnie w dodatku. wkurwilam sie i go zostawilam,powiedzialam ze obcym baba dostaje sie to co najlepsze a mi ochłapy jakbym jakims psem była,nie ma mowy:/ nie godze sie na to., albo ja jestem ta jego ukochana jedyna albo nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko na chwile
Prawdziwe przyczyny chorob jakich nie znacie bo koncerny farmaceutyczne wraz z rządem to ukrywają i wasze kochane PIS i wasze kochane PO od str 19 http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata Rzadziło już pis rządziło PO JEDNA MAFIA grajaca pod skrzypce koncernów farmaceutycznych jak najwiekssej gałęzi przemysłu . tylko Kongers Nowej Prawicy zagłosuj i zobacz wyniki sondażu http://www.pppi.pl/wybory-parlamentarne-2011. html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem i wiem jakie
to przykre PS ja bym chyba wygnała z domu faceta, jakby poszedl do klubu go go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoła wdówka
nie bój sie tylko tak gada,a swoja droga wiecej wiary w siebie.To ze sie obejrzy nic nie znaczy,jest z toba i to jest najważniejsze. Ja tez sie oglądam jak idzie jakis przystojniak,na ciesze oko i tyle,nic wiecej mi po głowie nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba wygnała z domu faceta, jakby poszedl do klubu go go" następna z niskim "ego" ;) i pewnie małymi "cyckami" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexssandrrrraaa1 staram się czasem pomyśleć ok niech se zerknie, ale to jest silniejsze poprostu wpadam w furię jakaś, nie jestem brzydka. Ale nie wyglądam jak modelka nie chodzi o figurę jestem szczupła ale mojemu podobają się takie z charakterystyczną twarzą takie ostre panienki ja jestem skromna mam bardziej duszę romantyczki. podstawą zdrowego zwiazku jest przede wszystkim: akceptacja, otwartosc kompromis ale bez komunikacji nic z tego nie wyjdzie :P warto zatem na spokojnie zakomunikowac mu że cię to rani :) ale musisz tez spróbowac znaleźć kompromics bo jak dla mnie masz niską samooceną skoro uznajesz ze powinien miec wzrok skierowany tylko w twoją stronę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Regres ja bym chyba wygnała z domu faceta, jakby poszedl do klubu go go" następna z niskim "ego" i pewnie małymi "cyckami" tez mam małe cycki za to jakie sliczne :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem i wiem jakie
jak sie ma bezgraniczna miłość do jednej jedynej kobiety, do ogladania gołych bab? nie kłoci ci sie to regres kretynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto ci każe łączyć miłość do kobiety z oglądaniem innych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem i wiem jakie jak sie ma bezgraniczna miłość do jednej jedynej kobiety, do ogladania gołych bab? nie kłoci ci sie to regres kretynie? jak dla mnie miłosc to nie jest patrzenie tylko w jedną stronę :P Jestem kobietą i nie widze potrzeby aby mój facet wpatrzony był we mnie jak w świety obrazek :P to byłoby męczące :classic_cool: Regres nadrabiam innymi atutami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
Ta niska samoocena z powietrza się nie wzieła. Gdyby któras kilka razy z kolei usłyszała że i tak cię nikt nie zechce to podobnie by reagowała. Jak wczesniej pisałam żaden facet tak mnie nie traktował, i przy żadnym się tak nie czułam ale kocham go i bym chciała zby przestał mnie w ten sposób ranić, bo to nie jest miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłoci ci sie to regres kretynie?" pomine pewne słowo bo wyczuwam że masz dzisiaj "trudne dni" ,bywa raz w miesiącu :) czy sie kłóci ? Absolutnie nie ... Miłość do swojej kobiety a natura męska to dwie różne sprawy Tej pierwszej nie chce sie pozbyć bo to miłośc ,tej drugiej także bo tego zminic sie nie da Podstawowym błędem jest porównywanie oglądania nagich kobiet do tego że sie kogoś kocha tak jak wczesniej powiedziałem mężczyźni odgraniczają to wielką krechą i tylko kobieta nie znajaca elementarnych spraw męskiej "psyche" będzie robiła o takie zachowania awantury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niska samoocena z powietrza się nie wzieła." idz na kurs asertywnosci minie ci ten ból jak ręką odjął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexssandrrrraaa1
a czy wsi faceci zauwazają że ubieracie kieckę dla nich. Mój facet tego nie widzi, za to u innych tak. To nie chodzi o to by patrzał jak w obrazek ale może obojętnie traktować inne baby. jeśli ma spojrzec niech spojrzy a czemu ma się jej przyglądać tak aż ona spojrzy na niego, to jest okropne uczucie gdy idziesz obok swojego a on mała co na głowe innej nie wejdzie.. Moje zachowanie nie bierze się bez przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×