Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość internationalssd

TABLETKI PO. DO KOGO ISC? MOZE BYC ZWYKLY LEKARZ? SPRZEDADZA BEZ RECEPTY?

Polecane posty

ja tam zrozumiałam, że chodzi mu o to, że w razie pękniętej gumki tabletka bedzie juz zakupiona, bedzie w domu i w razie potrzeby bedzie mozna ją szybko zażyć aby nie było wpadki z pęknietej gumy przecież to nie tylko jemu zależy, dziewczyna tez nie chce ciąży, dlatego pomyśleli żeby juz sie zaopatrzyć w antykoncepcje awaryjną jesli coś pójdzie nie tak nigdzie nie powiedział, ze bedzie to brała często jak tylko nie beda pewni czy dobrze założyli gumke, wyraźnie napisał że chcą mieć tabletke po w pogotowiu już jakby zdażyło sie pęknięcie prezerwatywy nie rozumiem czego sie czepiacie, wg mnie to dobry pomsył, sama miała escapelle w domu zakupioną gdy jeszcze nie stosowałam tabletek anty tylko same gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
wlasnie moniak o to mi chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle, ze tego rodzaju srodkow nie trzyma sie w domu w razie peknietej gumki, bo to oznacza, ze z zalozenia zamiast zadbac o antykoncepcje (pigulka po to nie srodek antykoncepcyjny...), wolimy zadbac o...wlasny tylek panie autorze topiku :P jestesmy kobietami, wiec wiemy o czym piszemy. Ty, jak widac, nie. Jesli Twoja dziewczyna jest za mloda na antykoncepcje, to i za mloda jest na seks. A wszelkie male proby moze zawsze podejmowac na kilka dni przed spodziewana miesiaczka (o ile ma ja regularnie), stosujac jednoczesnie prezerwatywe i ewentualnie dodatkowo srodek plemnikobojczy. Wystarczy. Nie musi rozwalac sobie cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
powtarzasz moje slowa. to zabezpeczenie mamy zamiar uzyc. a co jak kiedys moze za pol roku peknie guma? bedzie panika, szok, placz. a tak to wezmie tabletke i bedzie spokojna. wiadomo przeciez ze nie wezmie jej bez potrzeby bo po co!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziec Ci dlaczego chcesz te pigulke juz teraz? Bo Twoja dziewczyna jeszcze nigdy u ginekologa nie byla, a i teraz nie ma zamiaru , bo "sie wstydzi". Ale bzykac sie Wam chce. I tu macie problem. Sama gumka wydaje sie Wam ryzykowna. A po pigulke to nawet do internisty jestes gowow biec. Bo to proste. Jedna recepta. I dziewczyna nie musi rozkladac nog na fotelu u ginekologa, prawda? Stad pomysl na pigulke. Zamiast odpowiedzialnosci - latwe rozwiazanie. Pozornie latwe. Wiesz jak wplynie taka dawka hormonow na organizm mlodej dziewczyny? Nie, prawda? A wiesz chociaz, czy juz miesiaczkuje regularnie? I jak pigulka po na to wplynie? Jakie beda konsekwencje? Nie. O tym nie myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha już widzę jak mu tę
receptę wypiszą, bo powie, że mu się tak strasznie chce wsadzić, a dziewczyna się boi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
daj se spokoj przeciez nie bedziesz nam zabezpieczenie wybierac. guma i glob. to nasz wybor a ty nie bedziesz nam kazala tab. stosowac. gowno ci do tego. wypad. juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormony to nie jedyna metoda antykoncepcyjna, radze sie douczyc. A poza tym podalam juz inna propozycje, ale Ty tylko o pigulce po myslisz, ktora przeciez wcale nie jest hormonalna! :P :D ...radze sie zastanowic jak rodzicom dziewczyny wytlumaczycie, np.gwaltowny krwotok z drog rodnych. Mooooze sie zdarzyc, moooooze... Na pogotowiu z pewnoscia pomysla o kilku mozliwosciach... A jesli dziewczyna jes niepelnoletnia, to zapewne swe przypuszczenia rodzicom podsuna... Milego popoludnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś masz super sytuację
skoro teściówka pracuje u gina, to idź do niej, powiedz, że córunię chcesz przelecieć i niech coś dobrego dobierze, bo nie chcesz, żeby szybko babcią została. Tak najprościej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dostaniesz na pogotowiu. nawet ty - bez obecnosci dziewczyny. a nie wiem co te dwie panie od Ciebie chcą ;p też swojego czasu miałam w "pogotowiu" tabletke po. na szczescie nie byla potrzebna i odsprzedalam ją koleżance. a czułam się z jej obecnoscia o wiele bezpieczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keepitsimple
nic prostszego jeśli chodzi o otrzymanie recepty - na stronie wpadka.pl jest lista lekarzy z (prawie)każdego miasta, którzy na pewno nie będą mieli żadnych problemów z jej wypisaniem, ponieważ współpracują z tym serwisem, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Zaradny
Witam Tabletka antykoncepcji awaryjnej dostępna jest wyłącznie na receptę, jednak może przepisać ją każdy lekarz, nie koniecznie ginekolog. Pod adresem http://wpadka.pl/znajdz-lekarza możesz znaleźć lekarza najbliżej swojej okolicy, gdzie antykoncepcja awaryjna jest dostępna. Na stronie znajdziesz również wiele ciekawych artykułów, a w razie pytań możesz tam także skorzystać z porady eksperta. Pozdrawiam --- eRzecznik serwisu www.wpadka.pl masz 72 godziny Konkurs na najlepszego DJa Polski, poleca DJ S.K.Pelle sprawdź www.wpadka.pl/konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieplanowana ciąża? www.netporadnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Bez recepty nic nie dostaniesz w aptece. Ale w sieci możesz kupić skuteczne tabletki poronne do 9 tygodnia ciąży. Tutaj https://girlinneed.com/formularz-zamowienia/ zamów. Bez recepty, dyskretnie i bez naciągania - otwierasz paczkę w obecności kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E_Ewelina

Bezpieczne i skuteczne tabletki poronne

Zestaw nr 1 12 tab Arthrotec 250zł (skuteczność 70%)

Zestaw nr 2 12 szt Arthrotec + 1 szt RU486 koszt 350zł (skutecznosć 94-95%)

Zestaw nr 3 12 szt Cytotec + 1 szt RU486 koszt 550 zł (skutecznosć 97%) (ru486 z Mołdawii)

Zestaw nr 4 12 szt leku MISOPROST + 1 szt RU486 z UK koszt 750zł (skutecznosć 98%)

WYSYŁKA wysyłamy SMS na Nr Tel ☎ 577_405_474

Wysyłamy natychmiastowo po zamówieniu. Wszystkie przesyłki są ze sprawdzeniem zawartości przed zapłatą (najpierw otwierasz-sprawdzasz co zawiera przesyłka i dopiero płacisz)

Wysyłamy także za granicę do wszystkich krajów do każdego zestawu jest dołączona jest instrukcja w języku polskim

GWARANTUJE NAJWYŻSZA JAKOŚĆ UCZCIWOŚĆ DYSKRECJE zapraszam do zakupu

Tel ☎ 577_405_474 Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieplanowana ciąża?

Napisz lub zadzwoń: www.kobietawpigulce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×