Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak sil na cokolwiek

juz nie wyrabiam z moim noworodkiem ile jeszcze to potrwa?

Polecane posty

Gość brak sil na cokolwiek

Witajcie mam w domu 5 tyg.noworodka i nie wyrabiam az mi samej wstyd a mianowicie chodzi o jej picie mleka onaaaaaaaaaaa strasznie dlugo pije :O godzina to minimum , ja rozumiem dziecko musi odpoczac , odbic sobie no alez kurcze flaki ona potrafi butelke nawet do 2 godzin pic z przerwami :O pozniej godzina 1,5 godz przerwy na sen i znowu jazda tak samo w nocy kiedy to minie :( bo mnie krew zalewa ,chodze nie wyspana , w dodatku przyzwyczailam ja spania na rekach badz ja musze byc kolo niej (lezec) a najelpiej jak spi ze mna Wiem to moja tylko wina az boje sie pomyslec co bedzie jak zacznie zabkowac :O:O:O:O chwala bogu ze nie cierpi na kolki bo bym chyba popelnila samobojstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
a pytanie mozna zna ktos jakas cenna rade na to zeby tak dlugo nie sleczala nad ta butelka :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knbjhvbuhvh
zla matka zla matka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioo
a co myslałas ze to gadzet, jakim mozna sie pochwalic przed znajomymi? sliczne bb co nie placze ??/ i nie wymaga opieki??? chcialo sie to masz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
dzieki podbilas moja samoocene :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfsse
nastepna mamuska co wszelkioe swoje nerwy i frustracje przelewa na niewinne dziecko , co ono ci zrobilo?? az boje sie jak podrosnie jak ty małą bedziesz traktowac jak teraz emocjonalnie nie dajkesz rady, weź ka oddaj do domu dziecko bo jej krzywde kiedys mozesz zrobic , kochająca mamusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UIOP890
a co myslalas dziecko to zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
sorry ale swoj komentarz zostaw dla siebie bo nic nie wprowadzasz tym jadem :O gadzet? nawet tak o dziecku nigdy nie pomyslalam chodzi mi wylacznie o jej picie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady B...................xxxxx
smoczek z większą dziurką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie przeyzwyczaic dzieci tak maja na poczatku gdy sa malutkie ale na szczescie szybko rosna i szybko mala bedzie pila szybciej he he glowa do gory ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antywszystko
moj tez potrafil tak dlugo pic to dalam wieksza dziurke. pozniej mia nie calel 2 miesiace a ja zageszczalam i dawalam ze smoczka 3+ trojprzeplywowego z aventu. teraz ma ponad 3 miesiace i karmienie trwa ok 5 minut max do 10 jak mu sie humorek zrobi ze woli sie smiac niz jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfsse
tak to jest, że baby robia dzieci dla szpanu, bo sąsiadki mają, bo koleżanki mają, bo rodzina nalega, a jak przyjdzie co do czego to tylko wyzywają sie na tych bezbronnych malenstwach i nawet gdy sa strasze to piekło im zgotowują wypominając im jakie totrury się przechodzi z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioo
nmo taki ma system co poradzisz???musisz to przetrwac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
ludzie czy wy potraficie czytac ? ze zrozumieniem ? bo watpie chodzi mi o jej picie to moje 1 dziecko a znajomi nie mieli takiego problemu z dlugimi piciami swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziuniatrunia
o matko ile złośliwości! Autorko, jesteś wyczerpana, niewyspana, nie doszlaś jeszcze pewnie calkiem do siebie po porodzie. Niestety nie ma chyba na to rady, karmisz butelką? jak tak to zaangazuj może kogoś z domowników a ty trochę odpocznij sama. Babcia, mama, mąż, siostra niech ktoś cię zmieni na 3 godzinki...musisz odpocząc. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antywszystko
dla szpanu?? jak ktos nie wie jak to jest to nie zrozumie. obowiazki przy dziecku i domowe a dziecko nie tylko je ale trzeba inne rzyczy przy nim zrobic!! normalne ze autorka nie ma sily bo kto by mial jakby tyle dziecko jadlo. ale jeszcze jedna sprawa moze dzidzia sie bawi butelka. czasem trzeba robic opor na butelke. Nie wkladac calkiem do buzi tylko tak zeby dzieciatko musialo sie wysilic zeby caly smoczek byk w buzi. mojemu trzymalam butelke mocno nie do konca wsadzona i szybciej pil, moja kuzynka tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, ja tak mialam z dwojka dzieci na raz ;) policz sobie, ile mi zostawalo czasu na odpoczynaek miedzy karmieniami ;) ja robilam tak: w nocy i w dzien ja zajmowalam sie dziecmi, a po poludniu, jak maz wracal z pracy przejmowal warte a ja szlam kimac na jakies 6 godzin. Rewelecyjny uklad, obydwoje bylismy wyspani :) Aha, na 3 miesiace wynioslam sie spac do pokoju dzieci. I czytalam duzo ksiazek podczas karmienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu inna butelka? Może zasysa smoczek? Albo ma za małą dziurkę? Może z butelki z łyżeczką będzie lepiej jadła? Daj jej jeść z innej i naucz ją że jak zaczyna się wygłupiać przy jedzeniu to zabierasz butelkę i najwyżej się bawicie, jak zasypia- idzie spać. Spania konsekwentnie ją ucz w jej łóżeczku, najlepiej jak zaśnie tam to nie będzie raczej płakała jak się obudzi. Jeśli potrzebuje Ciebie to stój przy niej, pogłaskaj ją, trzymaj za rękę... Po prostu, pomęczysz się z tym, nawet parę tyg. ale lepsze to niż parę miesięcy. Jak Cię potrzebuje blisko to przytulajcie się dużo- mój synek jak miał 5 tyg. też chętnie leżał i przysypiał u mnie na piersiach jak leżałam, teraz mu się nudzi po 5 min :) A tak na marginesie, pięciotygodniowe dziecko to nie noworodek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
jaki szpan :O chyba pisza tu same 13 ktore uwazaja ze dziecko mozna zrobic dla szpanu a tekst bo kolezanki maja rozbrajajace naprawde:O dzieki za normalne komentarze :) tak przeszlam na butelke bo z piersi zrobila mi masakre wiec odciagalam mleko to wogole na spanie nie bylo czasu ale teraz juz wiem ze taka to jej uroda w kazdym razie dzieki za normalne ze zrozumieniem komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew cie zalewa??
no pieknie.. jak kobiete juz potrafi krew zalewac przy tak malutkim dzieciątku to strach pomyselc co sie bedzie działo gdy dziecko bedzie wieksze i zacznie bardziej dokuczać.Jak cie krew zalewa kobieto przy noworodku to moze bierz cos na uspokojenia aby czasem w trakcie tych nerwow nic jej nie zrobiła??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
porobowalam z wieksza dziurka ale nie daje jeszcze sobie rady :P ale fakt 5 tyg to nie noworodek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
tak zalewa mnie krew i co z tego nie moze ? a tu takie porzadne taaaa jasneeee :O ok dzieki za rady nie ma sensu tu pisac swiete mamusie :O 🖐️ktore sa idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak sił - jestem mamą 6 miesięcznego bobasa, na szczęście nie mam z nim żadnych problemów, po prostu udało mi się i jest super, ale jak przeczytałam co napisałaś to powiem Ci tak mój synuś urodził się jako wcześniak i na początku ciągle chudł, jadł przy piersi po prostu po 3 - 4 minuty!! A ja się modlilam zeby chociaż raz zjadł przez 20 minut, to się dopiero zaczęło udawać po 1 miesiącu, więc uwierz mi że byłam bardzo zestresowana dlaczego on tak mało wcina :-( A teraz jest grubaśny ale już karmimy się butlą i obiadkami itd. Natomiast myślę że faktycznie mogłabyś powiększyć dziurkę może jest za mała i córka wcina tak powoli bo inaczeij się jej nie udaje? Trzymaj się i nie przejmuj idiotycznymi komentarzami. Wyobrażam sobie, że jesteś wymęczona i nie dziwię ci się. 3maj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........kropka....
normalnie uśmiałam się z komentarzy :) ona nie przelewa frustracji na dziecko tylko pyta co ma zrobić i jak pogodzić ten fakt z jej samopoczuciem! :D jej zdrowie jest tak samo ważne jak dziecko, bo przecież osłabiona nie będzie mogła zajmować się dzieckiem nie daj Bóg wypadnie jej z rąk, a sama zemdleje , poza tym masz prawo Autorko być zmęczona jesteś tylko człowiekiem. Nie podpowiem Ci co zrobić, bo nie mam jeszcze dzieci, nie jestem gotowa na taki stan jak Twój. Jednak życzę powodzenia, oby pociecha rosła i rosła i rosła jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to juz jest z dziecmi kochana.moj synus tez je b dlugo i lubi spac przy cycku.mi to nie przeszkadza,ciesze sie,ze na piersi wyrasta mi taki chłopek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
no tak niech rosnie jak najszybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opieka nad dzieckiem to 24 h praca.pociesz sie,ze bedzie rosło i bedzie coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antywszystko
jak pisalam sprobuj robic opor;) u mnie i kuzynki podzialalo. zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałaś dać zwykłego smoczka? przekonasz sie przynajmniej czy chodzi jej o mleko czy ssanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×