Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak sil na cokolwiek

juz nie wyrabiam z moim noworodkiem ile jeszcze to potrwa?

Polecane posty

Gość brak sil na cokolwiek
wiem kiedy chodzi jej o mleko akiedy o ssanie :) ona tylko czasami do zasniecia potrzebuje smoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie....moje
uwierz...wiele osób chciałoby być na twoim miejscu...mieć dzieciatko..ja bym je mogła nawet i cały dzien karmic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie autorko
i deceniam to co masz ja staram sie 3 lata o dzecko i wszydtko bym dala zeby je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale robiłas ze zwykłym smoczkiem tak samo jak z karmieniem? tzn tak samo trzymałas na rękach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
pytanie ..moje tak myslalam iz taki komentarz sie pojawi , wiem ze wiele kobiet by chcialo miec dziecko a z trudem to przychodzi ale nie w tym rzecz tylko karmienie , ja wiem ze dziecko to ciagla praca ale ja tez potrzebuje snu , jedzenia bo przy niej zapomnij o obiedzie a musze o siebie dbac bo nabawilam sie anemi ja mieszkam zagranica, maz pomaga po pracy, nie mam tu rodziny ktora byla by mi przy dziecku , musze tez urzedowe sprawy pozalatwiac itp a juz nie wyrabiam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
tez tak dlugo u meza pije poprostu ona ma czas :( len heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha dobrze wam tak
moze zmien smoczek na taki z wieksza dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
mam smoczki z wiekszymi bo sie dobrze zaopatrzylam ale ona jeszcze nie daje rady z wiekszej dziurki bo sie dlawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orientowałaś się, czy nie ma w twojej okolicy jakiejś poradni laktacyjnej, położniczej itp? może warto pokazać córeczkę komuś z większym doświadczeniem, może jakies problemy z przełykaniem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze a propos smoczków to spróbuj innej firmy, może mu akurat cos w tym nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
sprobuje ,z przelykaniem u niej jest wporzadku juz zwrocilam sie z tym do pediatry no nic musze jeszcze odczekac az podrosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
miezskam zagranica , wiec rodziny zero , znajomi pracuja wiec kicha z pomoca ale maz mnie wspomaga duzo ale tak czy owak marzy mi sie porzadny sen ;) i by dziecko szybciej jadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekasz aż mała wypije całą porcję czy aż sama wypluje smoczek i zrezygnuje z picia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
Karm ja 15 min, potem zrob przerwe. Nie wiem jakiego mleka uzywasz , ani jak czesto ja karmisz, ale pomysl, ze teraz jest dosc cieplo i dzieci ogolnie niebardzo jedza. Co do spania - spij kiedy ona spi, odpoczywajcie razem. Jesli spi lepiej przy tobie, to ok, spij razem z nia. Widocznie potrzebuje ciebi, zeby czuc sie bezpiecznie. Ja ma dwoje dzieci - jedna juz odchowana (17,5) druga ma 2,5 roku i nadal spimy razem. Przynajmniej spi :) choc pierwsza poltora roku nie bylo oni jednej przespanej nocy, to samo bylo z pierwsza. Przy najblizszej wizycie pogadaj z lekarzem, opowiedz co i jak. I nie przejmuj sie niedojrzalymi komentarzami, bycie mama to ciezka praca. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
az sama wypluje jezykiem smoczek juz probowalam sama odstawic ale ona za 10 min wrzeszczala w nieboglosy bo chce dalej pic badz wypije porcje swoja ladnie , z przerwa na odbicie liczmy w godzine zaraz usnie na 20 minut i ryk bo ona jeszcze chce i tak to w kolko sie kreci choc czasami ladnie wypije w ciagu 20 min cala porcje i usnie tak jak teraz akurat :) wtedy jestem wniebowzieta w dzien to jeszcze pol biedy ale noc jest najgorsza :( apotrafi po 1,5 godzinnej ssanej butelce nie usnac tylko jeszcze chrzakac przez godzine czasu i ze spania chocby godzinnego nici :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbfgngfng
takie dziecko powinno zjesc z 5-6 razy po 100 lub wiecej zobacz jak pisze ci na mleku w odstepach 3 -4 godziny jesli zje tyle ile miala to nie rob jej kolejnego mleka tylko daj smoczek lub herbatke .sa dzieci co maja silna potrzebe ssania moze to ma twoja coreczka kup smoczek najlpeiszy taki ksztalt wisienka z kuleczka na koncu te lubia dzieci bo jest zblizony do ksztaltu sutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
ale ja uwielbiam kiedy ona przy mnie spic badz na mnie obok mnie itp pewnie tylko nie chce jej zabardzo przyzwyczaic tak jak do noszenia bo tego nie robie bo wiem czym to moze grozic :P przerwy 15 min jak proponujesz nie musze robic bo ona sama sobie ja robi :) pozniej dalej pije znowu przerwa, przeciaganie sie , picie , przerwa przeciaganie sie ,czasem przysnie na 10 min po czym znowu picie :D karmie ja co 2,5 co 3 a czasami co 4 godziny w zaleznosci kiedy ona potrzebuje :) ale przewaznie co 3 godziny w nocy tak samo co 3-4 godziny 2 razy zdarzylo sie ze przespala calutka noc tylko raz porzadnie i szybko wypila butelke obficie i zasnela slodkim snem az do rana bylam wtedy najszczesliwszym czlowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
To odstaw butelke po 15-20 min. i daj jej smoczek. Ona sie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wooly
Ale ty jej nie karmisz co 3-4 godziny, tylko wychodzi ze be przerwy, skoro je 1-1,5 godziny. Naucz ja przerw miedzy jedzeniem. Brzuszek musi odpoczac i strawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
co do potrzeby ssanie ona nie wisi wtedy przy butelkowym smoczku tylko odpoczywa , pozniej znowu pije itak w kolko co do smoczka potrzebuje go tylko wtedy jak wypije butelke a nie potrafi zasnac a jest zmeczona wtedy domaga sie smoczka i ssie i usuypia momentalnie i wypluwa ja bym powiedziala ze ona nie bawi sie przy karmieniu tylko tyle czasu jej to zajmuje te jej "przerwy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTYUIO
smoczek z weiksza dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
ehhh trudne to moje dziecko :D smoczek z wieksza dziurka juz pisalam nie da rady probowalam dlawi sie jak narazie :) ja juz myslalam by jej nie zagescic mleka ? moze ono jest niezbyt sytne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Moze sprobuj dawac butelke z wiekszym smokiem i zageszczac. moj syn majac tydzien jadl i wymiotowal nie umial nasycic sie samym mlekiem nie spal prawie wogole. az nie zaczelam dosypywac kleiku do mleka i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda2mama
Moze sprobuj dawac butelke z wiekszym smokiem i zageszczac. moj syn majac tydzien jadl i wymiotowal nie umial nasycic sie samym mlekiem nie spal prawie wogole. az nie zaczelam dosypywac kleiku do mleka i jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimfadora tonks : szystkie dzieci tak maja jak sa malutnie? Ciekawe. Poza tym to nie powinno sie tak dlugo pozwolic dziecki ssac z butli. Jest to napisane na kazdej ulotce do butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
przepraszam ze zapytam a jaki kleik ? nie znam sie to moje 1 dziecko , a myslalam ze do 4 miesiaca wystarczy tylko mleko a moze powinnam sprobowac zageszczac ale czy nic sie jej nie stanie ? i ile najlepiej kleiku ? na poczatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak sil na cokolwiek
Poza tym to nie powinno sie tak dlugo pozwolic dziecki ssac z butli. Jest to napisane na kazdej ulotce do butelki. dokladnie tez to pisze nawet na moim mleku ale coz zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tym co teraz piszesz jasno wygląda, że to nie żadne problemy medyczne tylko po prostu "ten typ tak ma " współczuje bo też przerabiałam podobną sytuacje jak mały był jeszcze na cycu, na szczęście butlą najadał się ładnie wydaje mi się, ze najgorsze są pierwsze 3 miesiące a później już coraz lepiej śpij jak mała śpi albo jak jest z nią mąż, przygotuj sobie jedzenie tak abyś mogła zjeść jak ją karmisz, poczytaj w tym czasie dzieci szybko rosna, dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×