Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaga78

wystrój/design nowego mieszkania - gdzie szukać w Łodzi?

Polecane posty

Gość malaga78

jestem z Wawy i kupuję mieszkanie w Łodzi. Trafiłam na Apartamenty Legionów 61. Podobno jakiś diament architektury zgarnęli, więc liczę, że jak mieszkanie będzie gotowe do wprowadzenia się, to nie zabawię dłużej w Warszawce i będę miała fajne mieszkanie za fajną cenę w fajnej okolicy :D Te ceny, które płacę za wynajem mieszkania w stolicy są porażające, więc postanowiłam wreszcie coś swojego mieć! :) No a Łódź zwabiła mnie ceną ;) zastanawiam się tylko czy w Łodzi uda mi się coś fajnego znaleźć w temacie wyposażenia mieszkania. Są w Łodzi jakieś profesjonalne firmy odpowiedzialne za wystrój? studia designerskie? Doradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diament dostali bo komisja docenił to, że odważyli się budować w "trudnej" dzielnicy. Przeczytałam to w jakimś artykule. Jeżeli chodzi o firmy odpowiedzialne za wystrój, to osobiscie żadnej nie znam. Na żeligowskiego widziałam niedawno fajny designerski sklep meblowy, więc pewnie mają też jakichś projektantów wnętrz. A negocjowałaś już cenę? ja też chciałam kupić tam mieszkanko, ale jest dla mnie troszeczkę za drogie i zastanawiam się czy ta Pani z biura jest skłonna do negocjacji czy szkoda zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×