Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Aguś*

Szukam przyjaciół

Polecane posty

takich prawdziwych, czemu tak trudno ich znaleźć? Czy to wina naszych czasów i tej pierdzielonej pogoni za kasą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza i synteza
hehhhh właśnie założyłam identyczny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
ja jako facet dla kobiety zostawiłem kolegów którzy "prawie" byli moimi przyjaciółmi. Błąd zrobiłem. No coź, też szukam kogoś kto mnie wysłucha, doradzi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza i synteza
Myślę, że nie bez znaczenia jest wiek.. Im człowiek młodszy tym większa szansa na nawiązanie szczerej relacji z drugą osobą. Z czasem w grę zaczynają wchodzić brak czasu, niepowodzenia własnego życia prowadzące do zazdrości, porownywania się echh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza i synteza
adixxx o tak.. to problem wielu związków, zrywanie przyjaźni dla partnera.. Problem pojawia się, gdy partner znika z naszego życia, a my budzimy się w otchłani samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Dokładnie, mam 19 lat co to jest wiek taki w którym znajomi są na porzadku dziennym:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adixxxxx, ja chyba też tak miałam, choć starałam się jakoś pielęgnować i inne znajomości, a teraz, dziewczyna którą naprawdę uważałam za najlepszą przyjaciółkę, pracuje od półtora roku w stolicy, mieszka tam ze swoim chłopakiem i nie ma czasu aby wykonać jeden telefon... nie słyszałam jej od ponad roku w słuchawce, widzę tylko na facebooku jak to się bawi i pielęgnuje swoje przyjaźnie A jeśli o wiek chodzi mam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a studiujesz czy pracujesz? bo na studiach jeszcze zdążysz znaleźć przyjaciół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Ty chociaż się starałaś a mi staranie nie pomogą. Moja była dziewczyna była moim kolegą, przyjacielem wszystkim. A teraz co? po 4 latach leje na mnie i się "smieje" z mojego cierpienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
teraz będę kończył ostatnią klasę technikum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedyś ją zawiodłam, fakt. Ale nie wiem czy cię to pocieszy ale mi właśnie sypie się ponad 9letni związek i wiem co czujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Jej zależy na mnie. Bawi się mną, ale nie pozwala odejść:/ whhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ludzie ze szkoły? Patrzę na swoich kolegów z liceum, ba, nawet z podstawówki i widzę że świetny kontakt mają, facetom jest wbrew pozorom łatwiej, kobiety natomiast widzą w sobie chyba podświadomie rywalki, choć w moim przypadku było chyba inaczej, moja "była przyjaciółka" jest fotomodelką, więc przy niej to ja czułam się jak szara myszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza i synteza
Aguś Mam 26 lat. Mówisz, że sypie Ci się właście związek? Mój kilka dni temu się rozsypał i nie istnieje.. I właśnie w takich chwilach najbardziej brakuje szczerej przyjaciółki... Jest szansa na ratunek dla Wszego związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Oni mają swoje problemy, swoje towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiem ci tak: z doświadczenia, mój facet, który jest miłością mojego życia, zrobił mi kilka przykrych rzeczy w życiu, ale to było kiedyś, teraz inaczej na nie patrzę. Ale nie o tym chciałam... dopiero jak mu dałam do zrozumienia że nie jest jedynym facetem na świecie i ze mam swoją wartość, zrozumiał swój błąd i chciał wrócić... ty też tak zrób, poudawaj pewnego siebie, nawet jeśli w domu będziesz płakał z tęsknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
*Aguś* facetem jestem choć płaczę jak wracają wspomnienia, tęsknota... I wróciliście do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, ale chyba potrzeba czasu, mam wybuchowy charakter i powiedziałam mu w emocjach coś czego tak naprawdę nie miałam na myśli a co go bardzo dotknęło, a dodatkowo cała dyskusja oscylowała wokół ślubu i tego typu kwestii, więc wiem że to tym razem moja wina. Widujemy się ale on sam nie wie co robić, kilka razy się rozstawaliśmy i on zastanawia się czy to już nie czas określić się raz na zawsze, bo nie młodniejemy - on jest w twoim wieku. Dlatego zostawiłam to swojemu biegowi, kocha mnie więc jeśli to uczucie jest naprawdę szczere to będzie dobrze, a jeśłi nie przetrwa, to cóż, popłaczę rok dwa i mi przejdzie... już tak zaczęłam myśleć, bo co mi zostało...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adixxxxx, my się teraz nie rozstaliśmy, a wtedy tak, i po ostatnim powrocie kiedy zaczęliśmy oboje dojrzewać do prawdziwego, partnerskiego związku byliśmy ze sobą przeszczęśliwi, jak nigdy wcześniej.... mam nadzieję że tak znowu będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
*Aguś* Masz 27 lat a Twój chłopak 19? Chciałbym tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, to że o rok młodszy to było do syntezy :) mój chłopak ma 26 lat, jest w jej wieku :) sorki, poplątałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyska
Hej:) czy mogę sie dołaczyc do Was?:)Okropnie brakuje mi przyjażni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
*Aguś* oki oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analiza i synteza
W złości mówi się różne rzeczy, myślę, że skoro tworzycie tak dobraną parę i skoro tak bardzo Wam zależy, to znajdziecie kompromis i uda Wam się stworzyć stabilny związek. W związku trzeba się przecież dotrzeć. Wręcz jest wskazane żeby przejść przez kryzys, który da do myślenia i spoi związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie chciałbyś, chyba że jesteś nad wyraz dojrzały, u nas różnica jednego roku w pewnych kwestiach jest widoczna, on dopiero zaczął dojrzewać do prawdziwego związku i myśli o rodzinie, a ja jestem w gotowości od kilku lat... Lepiej mieć dziewczynę w swoim wieku lub młodszą. Oczywiście nie krytykuje innych związków, mam znajomych gdzie facet jest o 4 lata młodszy od swojej żony ale był bardzo poważny jak na swój wiek gdy się poznali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, owszem, ale zważywszy na to że rozstawaliśmy sie już ze 4 razy, to stąd te wątpliwości. Miejmy nadzieję że dotrze do niego to że tak naprawdę to dopiero teraz mieliśmy pierwsze poważne przejście i nie ucieknie od problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyska, cześć, jasne, zapraszamy :) napisz coś o sobie i czemu jesteś bez przyjaźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×