Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Aguś*

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Gość Analiza i synteza
Adonis cudnych Pań - Dlatego nie powinno się żyć tylko partnerem i porzucać dla niego przyjaciół - o ile ich się ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Kraków, nigdy nie byłam, chciałabym zwiedzić... nawet dziś opracowywałam sobie taki wstepny plan, gdzie by się zaczepić w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Krakowa to Ci nie doradzę, bywam tam na zakupach , spacerach . Miałam trzy tygodnie urlopu i siedziałam sama w domu , moj luby nie był w stanie wziac w tym samym czasie wolnego . Koleżanki albo są mężatkami albo matkami , nie mam z kim rozmawiać o życiu . Marzę o prawdzie między ludzmi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz, samotnie tak jechać.... smutno... pewnie i tak mi nic z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adixxxxx
Ja mieszkam jak się na kraków od Katowic jedzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Existerien, czyli jesteśmy wszyscy w odpowiednim miejscu :) Adonis, coś tak posmutniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że jesteście z tak odległych miejscowości, ciężko by było nawet zaproponować punkt optymalny - czyli taki do którego wszyscy mielibyśmy podobną odległość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jasne jak słonko
ubiegłeś mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza , w sobotę wybieram się na wesele . Ostatnie tchnienia wolnego , z tej nudy to kupiłam karnet na fitness ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jasne jak słonko
udało ci się mnie ubiec, dosłownie o minuty. No nic muszę poszukać innych ofiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×