Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Aguś*

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Ktoś pytał o pogodę, mam to nieszczęście, że u mnie jest upał.. Świeci to cholerne słoneczko, a mnie szlag trafia, że nie mam nawet grama energii żeby gdzieś wyjść:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja zaraz muszę zmykać, ale mam ogromną nadzieję że nam ten topik nie padnie i nas samotnych ale zakręconych będzie coraz więcej. Będę wieczorem. Do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak za młodu nie zdobyłas
p-przyjaciół to w późniejszym życiu ich ju z nie spotkasz. Tak samo jak z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za młodu nie zdobyłas--najlepszym przyjacielem,który Cie nigdy nie zawiedzie jest własna kochajaca żoneczka.Dopiero potem są przyjaciele poznani za młodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że tyle rozwodów przeczy twojej tezie, ale życzę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... wreszcie na nogach :) No dobra, żartowałam, leżę jeszcze :) Miałam chęć wyjść na spacer o wschodzie słońca i nawet do czwartej nie mogłam spać, ale jak na złość front atmosferyczny nad ranem nadciągnął nad Mazowsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! Co jest do cholery ! Osoba , która używa nieco zmienionego nicku ' Existerien, ' niech sie odpieprzy .Proszę założyć swoje KONTO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już od wczoraj się pod Ciebie podszywam i jeszcze pod kogoś innego. Oczywiście nikt nie wczoraj tego nie zauważył. :o :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×