Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Aguś*

Szukam przyjaciół

Polecane posty

Zresztą powyższy podszyw to było nic innego jak uzupełnienie Twojej lekcji o podszywaniu sie pod cudze nicki. Wymieniłeś literkę "l" ą ę a zapomniałeś o kropkach, przecinkach przylegających do nicku, litera O może być tez zastąpiona cyfra zero itp. Nie musicie dziękować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:58 [zgłoś do usunięcia] Adonis cudnych Pań Existerien-- tylko w wypadku jak masz l jak lucjan i zastępować mozna I jak Irek.Innej możliwości nie ma .Chybą ze ktoś ma ą lub ę ż w nicku. O tą lekcję chodziło mi w poprzednim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis Dziękuję uprzejmie, ale nie trzeba. Ja już skończyłam zabawę na tym temacie. Żadna to satysfakcja z podszywania się, kiedy reakcji na to brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak chcecie szukać
to wielkich perspektyw nie macie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ciiszaaaaaa
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adonis - Ulżyło mi . Właśnie wróciłam do domu ,zjadłam dziś mega pizzę w miłym towarzystwie i kupilam książkę o historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to wygląda
nie jest łatwo przyciagnać do siebie osoby,które sa nieufne do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to wygląda
a szkoda.tak ładnie sie zapowiadało.Może podyskutujemy na GG??pójdziesz na to??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskrzeszam temat. U mnie zmian ogrom, bo od grudnia nie jestem z facetem wiec tym bardziej mi smutno i źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat Aguś ?
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się trzymaj Aguś. I fajnie że nie biadolisz jak wiele tutaj panien".... o boże mam 27, 28 czy 30 lat i na pewno nikogo już nie znajdę , bo jestem już stara...". Ten absurdalny tekst kobiet naprawdę mnie wkurza. Kto do cholery jest stary w takim wieku? Mnie wydaje się że kobiety w takich latach dopiero wiedzą czego chcą, potrafią zaakceptować siebie i nie wmawiają sobie jakichś urojonych kompleksów. O ile nie mają olbrzymiego parcia na ślub i dzieci bo im zegar tyka. A jeśli chodzi o przyjażń o to naprawdę ciężko w dzisiejszych czasach. Chyba jeszcze trudniej niż o prawdziwą miłość. Sam bym chętnie z kimś pogadał szczerze i od serca ale żywcem nie ma z kim. Lipa, pustynia po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×