Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maariczke

Czy imię Magdalena jest oklepane i popularne?

Polecane posty

Piękne imię, ja mam tak na imię :P Znam tylko jedną mało 6 letnią Madzię. To imię ponad czasowe. Ja myślę o imieniu Małgorzata, również niestarzejące się i małopopularne obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhujbjb
mnie sie nie podoba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje. Imię Magdalena nie jest popularne teraz.Owszem zdarzają się małe dziewczynki o tym imieniu ale nie ma ich tyle co popularnych Nikoli, Amelek, Oliwek i Julii. Jest zawsze na czasie i ma dużo zdrobnień: Magda, Madzia, Lena, Lenka, Magdalenka, Madzuś, Madziula, Magduś, Magdula, Megi, Meg i duuużo innych. Jedno zdrobienie które mi się nie podoba to Madzia:/Oklepane strasznie. Lenka dla małej dziewczynki, a dla dorosłej kobiety Magdalena:)Brzmi poważnie. Małgorzata mi się nie podoba, ale to kwestia gustu. A Ty masz boskie imię,Magdaleno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfbhd
a mnie sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy oklepane
ponadczasowe chyba tak, w przedszkolu nie ma więcej Magdalen oprócz mojej córki :),ale myślę że nawet bez udziwnien międzynarodowe,moje dziecko urodziło się w innym kraju,i ani tam ani tu nie jest dziwne przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Magdzia ma 10 miesięcy i nie znam innej małej dziewczynki o takim imieniu :-) kiedyś to imię było bardzo popularne, jednak teraz rzadko się je słyszy, pracowałam w przedszkolu przez ostatnio 2 lata i nie spotkałam ani jednej Magdy. Za to co druga dziewczynka to Emilka, Nikola, Andżelika :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
dla mnie, faceta już z pewnym doświadczeniem Magdalena, Izabela, Agnieszka,Iwona a w szczególności Małgorzata to synonimy kobiecości i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Magdalena :P stwierdzam, iż piękne to imię :D a tak serio to nienawidze zdrobnienia Magdzia :o jedna klientka do mnie dzwoni i zawsze: Pani Magdziuuuu :o bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popularne owszem, ale chyba nie oklepane. Ogólnie ładne imię i sama się nad nim zastanawiałam, ale mąż marudził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwe imię bardzo oklepane, wszędzie w reklamach używają tego imienia aż się niedobrze robi.wszystkie Magdaleny jakie znam to chamskie, bezczelne hadry. Krowom nadawano to imię i uważam że to ujma dla krów. Nie dawajcie dzieciom tego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ap888
Bardzo ładne imię. Jest popularne, ale w tych najmłodszych rocznikach faktycznie wielu Magd się nie uświadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie niestetyyy
Krowom to dawali Malina, nie Magdalena;) Osobiście imię się mi nie podoba, ale tylko i wyłącznie dlatego, że mi się kojarzy z moją byłą szefową, wredną małpą bez krzty ludzkich uczuć. Ale gdyby nie te negatywne konotacje - czemu nie, ładne, klasyczne imię, i znane we wszystkich językach, tak jak np Katarzyna czy Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kik9oklo0
Oklepane? Chyba zartujesz, obecnie to bardzo rzadkie imie. Moja 6letnia siostrzenica tak sie nazywa i nie zna ani jednej dziewczynki o takim imieniu za to ma kolezanki o imionach: Pola, Tola, Tosia i inne brzydactwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdajshdfsdfjk
Najładniejsze imiona wg. mnie to Magdalena i Agnieszka wszystkie moje dziewczyny miały tak na imię a moja żona też Agnieszka jest! A córka oczywiście Magdalena!!! Dodam że wszystkie moje byłe były naturalnymi blondynkami z niebieskimi lub zielonymi oczami, tak samo jak moja żona o niebieskich oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła mama wrześniowa
moim zdaniem najładniejsze imię żeńskie - i żałuję, że sama tak się nazywam bo jak bym miała córkę to tak bym chciała ją nazwać a tak lipa:P a inne żeńskie mi się nie podobają jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazda magdziora jaka znam jest gruba i smierdzi moczem. to imie jest oklepane bardzo jak inne leny sreny i kjarzy sie z maciora. imie jak dla dziw....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się zdaję, że to teraz bardzo popularne imiona, nie znam zbyt wielu dzieci, ale ciągle się słyszy jakieś makabryczne historie z imieniem Magda w tle: madzia z sosnowca, madzia zagłodzona przez rodziców, madzia, która się zaplątała w pasy samochodu i udusiła :( bałabym się tak nazwać dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kiedy bardzo podobało to imię i zwasze mówiłam, ze tak nazwę swoje dziecko, ale po tej historii "Madzi z Sosnowca" mi zbrzydło ;/. Nie rozumiem czemu na Waśniewska mówili 'matka Madzi" w mdiach, zyebali ładne imię, szkoda, ale teraz jestem pewna, ze dziecka tak nie nazwę, choć nadal mi sie podoba i zdrobnienia wszystkie także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ej sorry. To że nie macie szacunku co poniektórzy to jedno ale nie każda Magda czy Magdalena "śmierdzi moczek" albo "jest krową". Wyrażajcie swoje zdanie ale nie przesadzajcie. Mi się bardzo podoba to imię i chociaż nie zbyt lubię zdrobnienie Madzia to np. Madzik, Magda, i inne takie lubię :) Lubię też Maddalena {Włoski} ale wymawiane z akcentem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imie Magdalena i uwazam ze to ladnie imie i gdybym sama nie miala tak na imie to na pewno moja córka byla by Madzia,a w dobie dzisiejszych julek,zuziek,majek czy amelek to imie Magdalena oklepane napewno nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara Niebieska
Ja mam na imię Madzia i serio nienawidzę swojego imienia, ale przez wasze odpowiedzi chyba je zacznę lubić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×