Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

Jaki strój na siłownię i fitness dla dziewczyny 18lat??

Polecane posty

Witam! Od września mam zamiar regularnie uczęszczać na siłownię i fitness i nie wiem jaki strój sportowy mam sobie kupić. Jestem przekonana co do marki Nike, ale nie wiem co dokładnie. Rozważałam opcję legginsy sportowe sportowy top i biustonosz także sportowy. Buty już mam;) Proszę pomóżcie i doradźcie mi coś:) Dodam, żę jestem dziewczyną szczupłą i będę tam chodzić, żeby wykształcić sobie mięśnie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdf
leginsy, bokserka sportowa :) i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka 6374
MATKO CO ZA DURNE PYTANIE, ZAŁÓŻ TO CO CI SIĘ PODOBA ALBO W CZYM CZUJESZ SIĘ WYGODNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażynko, wszystko mi się podoba a nie będę w sklepie cały dzień żeby wszystko przymierzyć i sprawdzić w czym się czuję wygodnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebus 9636
twoje pytanie jest naprawdę żenujące, kup sobie gacie w panterkę najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfl
Koszulka, spodenki, buty. Idziesz ćwiczyć czy na wybieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka 6374
ja bym własnie tak zrobiła, przymierzyła kilka rzeczy (nie trzeba poświęcić całego dnia) i wybrała to co mi się najbardziej podoba zamiast pytac na forum i sugerować się opiniami obcych ludzi, którzy mnie nigdy nie widzieli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batyśka
spodnie typu fitness /bawełna proste długie nogawki/, adidasy jakieś, koszulka z krótkim rękawem na to jakaś cienka bluza od dresów rozpinana. czasami nie wrzynaj sobie w tyłek tego paska od stringów do fitensu!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfl
Na siłowni trzeba ćwiczyć, a nie pindrzyć się godzine przed wyjściem na sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batyśka
ale nie top! nie lubię jak na siłowni zaczynają się wybory miss polonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siri
Ja chodziłam na siłownię przez 1 miesiąc...Mam 63 lata i specjalnie się nie przejmowałam...wzięłam getry, tenisówki i bluzkę bawełnianą ...Dziewczyny tam też były raczej ubrane bez przesady...sportowe buty ,różne, jakieś lużne bluzki i getry różnego rodzaju...Jak pójdziesz to sobie popatrzysz ...Radzę Ci specjalnie się nie stroić bo to może śmiesznie wyglądać...Tam ludzie pocą się i skupiają na ćwiczeniach, a nie na strojach...Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfl
Brawo siri! Bierzcie przykład od doświadczonych kobiet pustaki z MTV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, jak się idzie na siłownię to przede wszystkim po to, żeby się spocić a nie ładnie wyglądać :) ale nie ukrywajmy, że też my kobiety przywiązujemy uwagę do tego jak wyglądamy, jeśli chodzi o wybór stroju, to ja co nieco poszperałam po sieci i znalazłam bardzo ładne i wygodne ubrania na tanim sporcie. A i nie możemy zpominać o tym, że strój na siłownię powinien być przede wszystkim wygodny no i zrobiony z materiałów przepuszczających powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
a jakie majtki bedziesz zakładać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij tutaj: http://superstar-originals.pl/ Mają bardzo dużo sportowych ubrań. Ja polecam legginsy, zwyczajną koszulkę i bluzę. Najwygodniej i najładniej. No i oczywiście bezwarunkowo musisz mieć porządne buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim strój na siłownię musi być wygodny, nie może krępować ruchów, musisz w nim czuć się swobodnie, ale nie ja w worku. Na allinside.pl znajdziesz fajne stroje do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, trzeba zadbać o to żeby nie przeszkadzał przy ćwiczeniach. Wbrew pozorom to bardzo istotny element. Ja swój strój kupiłam tu http://senseishop.pl/ jest genialny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę na co dzień w bluzie sportowej i legginsach z www.gymhero.eu Bluza nie przykleja się do ciała. Nawet przy dużym zapoceniu legginsy się trzymają świetnie, proste w pielęgnacji. Materiał bawełna, do tego wysokiej jakości. Wszystkie zabrudzenia schodzą raz dwa, szybko wysychają ciuchy. Obsługa przyjemna, produkt polski. Ogólnie ubrania sportowe mają, ale można chodzić bez problemu na co dzień. Trafiłam do nich przypadkiem, ale teraz regularnie obserwuję promocje i lookbooka. Super stylizacje na Instagramie. Można się wzorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okomaroko
wygodny i modny. Wtedy na pewno będziesz się dobrze czuła. Jestem niewiele od Ciebie starsza i osobiście najlepiej się czuje w tego typu spodnach http://www.fitstore.com.pl/pl/p/MusicPants/334 i jakiejś wygodnej koszulce. Powodzenia w znalezieniu czegoś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strój do ćwiczeń powinien być wygodny, ale i stosowny . Niestety często dziewczyny ćwiczą w ciemnych leginsach, które tak naprawdę prześwitują, ponieważ materiał jest zbyt cienki. Polecam zainwestować w dobrą sportową odzież, więcej info tutaj http://sportowaszafa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pamietać o dobrych skarpetach - nie musza być wcale bardzo drogie (polecam rzucić okiem np. na http://www.nastopy.pl/) a komfort ćwiczeń drastycznie rośnie! Sama sobie nie wyobrażam siłowni bez dobrych skarpet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Getry i koszulkę!Luknij sobie na esportshoppl!Mają fajne jakościowo ciuchy, które mega wygodnie się nosi!Ja ubrania na siłownię kupuje tylko od nich i bardzo sobie chwalę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zawsze zależy na tym by legginsy były wygodne i nie prześwitujące ;) fajny design ma polska marka cunazone, na ich stronie zamawiałam już kilka rzeczy i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×