Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blackwater1981

Dzień dobry truskaweczko :)

Polecane posty

no to mi terz towarzystwo wzajemnej adoracji pojechało..... ufff...nie wiem co powiedzieć... A już wiem ! jesteście siebie warci, jesteście biednymi,glupimi istotkami dla ktorych pisanie na kafe jest odskocznią od nudnego codziennego życia. Może zrobcie coś dla siebie ? wyjdzcie z waszych zatęchłych mieszkań, weżcie prysznic ogarnijcie się troche, wyjdzcie do ludzi....świat jest piękny ! naprawde ! życie to nie tylko pierdolenie na kafe i pouczanie innych jak mają żyć tym bardziej że waszego życia chyba nikt wam nie zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzisiu ty już nie jeden temat spierdolileś i zamuliłeś swoim pierdoleniem więc wziołemprzykład z ciebie, a poza tym to ty się wpierdoliłeś na mój temat a nie odwrotnie pajacu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black chcial napisac teraz z nie terz przez rz juz nie robcie z niego takiej ofiary alfabetycznej chociaz nia jest to widac prawie w kazdym poscie wracajac do tematu poszukiwan kochanki ja bym dalej ciagnal ten temat bo obecna ze sztuczna grzywa i zalatujaca stechlizna nie spelnia moich oczekiwan :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... jak się czyta prawde o sobie i nie ma pomysłu na riposte, to jedynym wyjściem jest wytykanie błędów ortograficznych :) Ale z was ścierwa ! masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć do podstawówki i naucz się budować czytelene, spójne i sensowne zdania. :D Dlaczego udzielasz rad, których sam sie nie trzymasz, hipokryto? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera skarbie ja naprawde nie chce się zniżać do twojego poziomu, dlatego skończmy ten dialog bo najzwyczajniej nie chce mi się z tobą gadać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BŁEHEHEHEHEHEHEHE. :D Idź ty amebo z zespołem downa tam, gdzie twoje miejsce - czyli do szafy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wróć do podstawówki i naucz się budować czytelene, spójne i sensowne zdania." Nie przyjmą go. Ale zawsze może iść na kurs czytania i pisania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×