Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SEXXYBLONDE

CO SĄDZICIE O JEJ WYGLĄDZIE, FIGURZE? FOTO

Polecane posty

Gość uwazam ze jest sztuczna
przedłużone włosy tipsy tapeta kiczowaty styl solarium dziwne usta-npchala do nich czegos???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figurę ma bardzo ładną
ale te przedłużane włosy i trochę stapetowana twarz odrzucają źle dobiera dodatki- za dużo tego wszystkiego i nie jest wcale naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajmy facet
ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahahahahjddnfiudf
znowu ta kupa na necie, nudzisz sie i teego paszczura wstawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek lukrowany
ma ładną buzię i włosy jest szczupła, modnie ubrana.myślę, że ma powodzenie, i raczej nie słyszy na co dzień , że jest brzydka. uważam, że jest zadbana-to widać, ma łądnie wyregulowane brwi, łądny makijaż, gładką skórę, fajne ciuszki;) .ja mam inny styl, ale uważam, że jej to pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek lukrowany
też mi sienie wydaje, żeby była nienaturalna. kolor włosów-brąz, po czym poznałyście, że nie przedłużone? ubrana też w miare normalnie- żadne miniówki czy różowe bluzeczki. a makijaż? podkreślone oko i tyle...fryzura to nie żadne pasemka, itd...dla mnie ona jest w miare naturalna- i mowie powaznie.ma taką mocną, brunetkową urodę. dla mnie sztuczna to jest np. pamela andreson;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna? przeciez to
stara 30 parolatka, robiąca się na 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek lukrowany
a mnie ona wyglada na 19-22lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1234567890000
dziewczyna jest ładna, ma fajną figurę, nie widze ani tipsów ani solarium, makijaż nie jest jakiś zabójczy:) w takich okularach to co druga chodzi wiec. na temat włosów sie nie wypowiadam, wygladaja ładnie na 3 zdjeciu ale jesli to doczepiane to minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby była zgrabna wszystko musi pasować. a nogi jakoś nie pasują do reszty figury. są za krótkie.. nie ale to tylko moje zdanie. ale wyrobiona zwraca pewnie na siebie uwagę jak większość dziewczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandrea
Wlosy ladne, figura niskiego podwoziowca z tendencja do tycia katastrofa. W prywatnym zyciu ujdzie ale napewno nie na model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfcddddddddddddff
hmm mi sie nie podoba w ogole jedynie ladnie wyszla na tym zdjeciu jak stoi. na reszcie fot wyglada jak zsolaryzowana kupa i strasznie staro w dodatku. Na stojacej focie wyglada mi na 20 pare latek a na dwoch pozostalych na ok 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poluska0987
ONA NAPRWDE WAM SIE PODOBA??? dziewczyny,przeciez laska jest co najmniej DZIWNA- zobaczcie jakie ma usta, policzki, jakby trafila dozłego chirurga koślawe nogi! przedłuzone suchematowe włosy! małe oczka! nie widze w niej nic fajnego! sero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figurę ma ładną, jeżeli chodzi o buzie to trochę przekombiowała z makijażem. Niestety moja opinina jest subiektywna ponieważ nie lubię kobiet które przeginają z makijażem. Wolę raczej kobiety bez makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ona ma 22
to ja 12, niskie zawieszenie , krótkie , grube nogi, twarz jak po pompowaniu.Dla żelków na rypanie w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierniczek lukrowany
hmmm...ja tam uważam, że jest ładna. zadana, wypielegnwana i modna;) sama jestem dość przy kości, i niestety nie za bardzo mam pieniazki zeby o siebie tak zadbac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to walnij jej piernik
minetę , jak ci się tak podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa konda!!
jest zajebista zastanaiwam się tylko dlaczego ciągle wrzuca tu te fotki ;) tzn... zdjęcia jak była młodsza są fajne - to zdjęcie z wesela jak jest starsza pokazuje że czas się z nią obchodzi wyjątkowo brutalnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×