Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z.dołowana

MAM DZIS DOŁEK :-(

Polecane posty

Gość z.dołowana

Mam dziś straszny dołek. Od 3 dni jakoś wszystko mi idzie po grudzie, wszystko nie tak, a dziś chyba jest apogeum, bo juz gorzej być nie moze. Wiem, ze to minie, ze za kilka dni będzie ok, ale dzis jest mi bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
Tak, racja, ze czasem bywa, mnie się akurat trafiło. Sprzeczka z meżem, kłopoty rodzinne, zmęczenie, pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
ja nie słucham muzyki, potrzebuję ciszy. najgorszy jest nie sam dołek, bo w zasadzie jego przyczyny są już za mną, ale trzeba w związku z tym coś postanowić, jakoś zareagować a mnie to przerasta:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam podobnie 23232
witajcie dziewczyny:) tez jestem dzis zdolowana przez faceta bo nie wiem co bedzie dalej:( czy odpuscic czy dac szanse.. dobrze ze nie jestem z tym sama. musimy sie wspierac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy w tej samej
sytuacji i kurde sama nie wiem co ze soba zrobic, jeszcze sama w chalupie.. a tylko wino mam :( :P ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdz z domu na kawe do knaipy,posiedz sama między obcymi ludzmi , wróc za 3 godziny nie mów gdzie jestes ,wyłacz fonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
o prosze, więcej nas sie smutnych zebrało dziś.... Co do rady wesołka ja nie moge skorzystać bo obok spi malutkie dziecko więc zadne wyjscie z domu nie wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy w tej samej
Bozeee, siedze z mp4 i na kafeee, tera sie dobilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie mam z kim sie pokłócić...domownicy na wyjezdzie, od dzisiaj urlop a na dworze leje deszcz, na spotkanie towarzyskie też nie mam ochoty...przejdzie mi za jakis czas, ale dzisiaj posiedze sobie w dołku..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
wesołek z jednej strony tak, ale z drugiej... u mnie akurat życie serwuje sporo samotności, wiec bardziej by mi sie coś odwrotnego przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy w tej samej
hm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
chochliczko to tak jak i ja ;-) Zresztą znamy się troszkę z innego tematu ale ze wzgledu na marudność, dzis się nie ujawniam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z.dołowana-mi pomaga oderwanie na jakis czas ,wiem ze to na krótko ale pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.K
ja mam tak od pol roku, czego sie nie dotne to czarna dupa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
wesołku tak, czasem pomaga. ale po pierwsze przy dziecku cieżko się oderwać, co najwyżej na jakąś kawę, a po drugie trzeba mieć z kim, a ja marnie stoje z przyjaciółmi. przyjaciółka zabiegana, nie ma czasu, a przyjaciel.... cóż, to bardzo świeża i delikatna znajomosć i nie mam jeszcze odwagi zarzucac go problemami. nie mam jak, z kim i gdzie sie oderwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z. dolowana:) marudzić ludzka rzecz;) lubie pobyć sobie sama, ale zawsze mnie to nastraja jakos tak nostalgicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
KK... tak wszystko? niemożliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
chochliczko ja tez lubie pobyć sama, ale wtedy, kiedy tego chcę. a jeśli ta saotnosć jest mi narzucona przez okoliczności, to już nie jest fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z.dołowana
słonce zdecydowanie poprawiłoby nastrój, ale u mnie wątpliwe z tego co widziałam w prognozach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z.dołowana-zrób liste starych, nowych znajomych ,może kogos pominełaś a jest ktoś z kim możesz miło czas spedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, masz racje...ja chciałam pobyć sama, nie mogłam sie doczekać, kiedy mąż i córa wyjadą, dwa dni było super, a dzisiaj:( dobrze, że w niedziele wrócą i razem wyjedziemy na urlop. z.dolowana, jak dzidzia sie obudzi to zapomnisz o problemach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×