Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hipp czy humana?

czy ktoras z was karmi dziecko mlekiem z hippa lub z humany?

Polecane posty

Gość hipp czy humana?

mam 2 miesiecznego synka, niestety moj pokarm nie wystarcza małemu wiec karmie go mlekiem modyfikowanym i dokarmiam piersią. Niestety po Nanie, Bebiko i Bebilonie mały ma kolki i nie umie zrobic kupy, zastanawiam sie nad mleczkiem z hippa lub humany bo słyszalam, ze sa najlepsze, czy ktoras z was daje lub dawała swoim dzieciom te mleczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są markowe rzeczy
Nestle Beba (polski nestle nan) - nie jest najlepszym mlekiem, Hipp jest rewelacyjny , Aptamil (bebilon) ...hmm moja córka miała po nim biegunki więc zamieniliśmy na Hipp. Kazde dziecko jest inne więc musisz popróbować ale ja zaczęłabym od Hipp bo jest ekologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie są markowe rzeczy
U mnie w Austrii Hipp jest w obleśnych kartonach a z Polski jak sobie przywiozłam to w praktycznych puszkach noi więcej macie tego mleka w puszce ale najwazniejsze żeby dziecko je tolerowało. Autorko tolerancja mleka ukłąda się ok tygodnia lub dwóch więc musisz co najmniej tydzień odczekać zanim wypróbujesz każde kolejne choć częsta zmiana u tak małego dzieck ateż nie jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam enfamil premium
moje dziecko ma rok i po tym mleczki nie było problemu z ulewaniem ,kupkami czy kolkami a karmię nim praktycznie od urodzenia bo mojego pokarmu było za mało pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja pierdzielell
a czemu akurat te mleko? Ja od poczatku daje Bebiko i dzis mala ma 4 lata a zdrowa jak rybka,tez miała kolki ok 3 mies ale lekkie wszystko minelo i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo autorka
akurat o Hipp i ewentulanie Humanę pyta..proste prawda? Autorko oba mleczka są dobre , wybierz to które według ciebie najlepiej smakuje malcowi - musisz potestować a zacznij od którego kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po hippie
nasz mały miał kolki, które przeszły po enfamilu, ale tym 0 lac, oraz infacolu. Każdemu dzieciaczkowi co innego pasuje, musisz próbować. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiipp
U nas pobebilonie, nan, bebiko zawsze były jakieś problemy jak nie zaparcia to silne ulewania a newet wymioty, po mleku Hipp jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp czy humana?
kochane dzisiaj kupilam mleko z hippa to bio wiec mam nadzieje, ze bedzie dla mojego małego odpowiednie, narazie dostal 1 butle i zjadł ja ze smakiem, wiec jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
Autorko jeżeli możesz to odezwij się jeszcze i napisz jak twój maluch toleruje to mleko! Ja swojemu już prawie wszystkie dostępne na rynku podawałam i ciągle ma zaparcia a po bebiko miał bóle brzuszka. Napisz czy wszystko w porządku bo zastanawiam się czy kupić tego Hippa i ponownie zmieniać mleko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
To może połakomię się i kupię to mleko. Również słyszałam wiele dobrego na jego temat ale nie zastanawiałam się nad kupnem ale chyba jutro kupię w takim razie:) . Dzieki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm....
Dziękuję za odpowiedź, w takim razie i ja kupię jutro to mleko i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny........!
dlatego polskie odpowiedniki (nestle nan - na zachodzie beba, bebilon - aptamil itp) są inne bo produkowane na miejscu natomiast wiem na pewno że Hipp jest w całości sprowadzany tylko opakowanie jest produkowane w Polsce (puszki) dlatego jest bardzo dobry i skład ma oryginalny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny........!
Autorko mam nadzieję że zakupiłaś Hipp bio combiotic? Bo to głównie on jest świetny dla niemowląt z zaparciami, Hipp bio jest starszą wersją równie dobrą ale nie ma w składzie tych bakterii które ułątwiają wypróżnianie a combiotic już ma probiotyki i prebiotyki oraz specjalny błonnik który znajduje się również w mleku matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaa
Hej mamusie. Mam problem ze swoim synkiem. Wczoraj kupilam malemu mleczko Hipp i dzis mial problem z kupką. Bardzo bolał go brzuszek..w sumie to juz nie wiem co robic, bo nie mogę patrzec jak bardzo cierpi. Czy dziecko musi sie przyzwyczaic do nowego mleczka, czy to juz jest powod do tego by zmienic mleko na inne..pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
mój syn pił hipp i dobrze go tolerował . ale to mleko jak dla mnie jest jakieś tłuste .na butelce zostaje jakiś osad tłusty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna małpa27
ja kiedyś dałam małemu jak był malutki nan no i miał biegunkę taką zieloną i płakał .zaraz pobiegłam do sklepu po bebiko 1 no od razu przeszło mu.może po prostu go nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli podacie nagle inne mleko to ciężko się dziwić że dziecko ma np. problemy z kupą - jak z każdą zmianą. Dopiero po jakimś czasie można stwierdzić czy mleko jest odpowiednie. Tłuste - mleko kobiece też jest tłuste więc lepiej aby było niż była to woda pozbawiona wszystkiego ;) przetestowaliśmy kilka mlek - cała trójka jest na modyfikowanym 1 dziecko - bebilon 2 dziecko - Hipp i nic więcej 3 dziecko - najpierw mleko na razie nie dostępne u nas ( firmy Arla ) a teraz Hipp wszystkie miały problemy po bebiko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie kazdy musi patrzec pod swoje dziecko. U nas hipp bio combiotic zaskutkowal z kupami ze sluzem i krwia. Bebilon-jak reka odjal wszystkie dolegliwosci. Sprobowalismy po jakims czasie(po kilku pudelkach bebilonu)bebiko i zadnej roznicy. Smak ten sam,zadnych niespodzianek.dziecko b.dobrze toleruje. W szpitalu dostawal nan i tez bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiL7116
Korzystaliscie z preparatu o nazwie Humana HA 3 Premium (z prebiotykiem)? Bo wyszukiwalam danych na temat tego leku i nie wiem co myslec. Moze mozecie cokolwiek powiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, slyszeliscie o zamiennikach? Tutaj przeczytalam troche danych o Humana HA 3 Premium (z prebiotykiem): http://www.listalekow.pl/humana-ha-3-premium-z-prebiotykiem/ - myslicie, ze to rzetelne informacje? Nie w smak mi sie rozczarowac i zmarnowac bezsensownie czesc swojej wyplaty, dlatego licze na Wasze sugestie. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po pierwszym tygodniu mojego dziecka musialam przejsc na mm bo mi zabraklo pokormu. Pierwsze co to mu dalam mleko Enfamil to byla masakra przez 3 dni ciagle ulewania(wrecz wymioty) zaparcia kolki nawet cherbatki z rumianku i kopru wloskiego nie pomagaly wiec zakupilismy mleko hipp bio combiotik i jak reka odjol normalnie puszcza baczki kupka bardzo fajna a po tamtym mleku jak robil to z placzem i straszmym wysilkiem. Ja nie mam zamiaru zmieniac tego mleka i tez bardzo fajnie przybiera na wadze. Polecam to mleko a bardzo fajnie jest ze jest dostepny w puszkach 350g i 800g(bardziej oplaca sie to wieksze kupic bo jedynie o 15zl jest drozsze od tego malego). Polecam tez cherbatki do przepajania z hipp'a rumiankowa i z kopru wloskiego(szczerze nie sa potrzebne ale warto dziecko przepoic jak sie nie karmi piersia). Rzycze powodzenia. Moj maly ma prawie 3tyg a wypija tego mleka troszke za duzo bo tak go lubi i moze do tej pory 3 razy mu sie ulalo ale to przez partnera bo dal mu za duzo mleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmiłam moją niunie na początku mlekiem Nan Pro.na początku było ok,ale po około dwóch miesiącach zaczęły się kolka na którą nic nie działało.wybawieniem była zmiana mleka na Hipp combiotik ,niestety dostępne w małych puszkach.Gorąco polecam,naprawdę działa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podaje od 6go miesiąca i nigdy żadnych problemów nie było. zaczęłam od ha, przeszłam na zwykłe i dziecko po 3miesiącach karmienia hippem bardzo ładnie sie rzowija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp combiotik ,niestety dostępne w małych puszkach xxxx xxxx W dużych 800g też są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Hippa i jestem zadowolona, tzn.moja córka, która bardzo dobrze znosi. Miałam mało pokarmu, poza tym po drodze wyszły różne szopki, więc dlatego musiałam przejść na mm. Z tego, co mówiły położne i z różnych forów to: - Nan OK, acz ponoć ma najwięcej żelaza i dlatego dzieci mają zatwardzenia - Enfamil (to wiem od położnych w szpitalu) jest "ciężkim" mlekiem, naładowanym oprócz witamin, innymi składnikami i często małe dzieci ciężko go znoszą - Bebilon... wiem, że najdroższy z tych wszystkich- siostry i koleżanki dziec***iły, więc chyba OK Co do Bebiko to najwięcej skrajnych opinii: od zachwytów, po totalną krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 2,5 mies. I pije 7 razy po 120-140. Więcej mu nie daje choć by wypił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn pil podobnie tzn miedzy 120 a 160 ml jednorazowo jak mial okolo 2-3 miesiace, moja polozna twierdzila ze to normalne bo potrzebowal przybrac na wadze, teraz ma 4 miesiace i pije 160 ml co 3 godziny, czasem nie dopija.waga w normie. Tez karmilam hippem prawie od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak przygotowujecie to mleko hipp? tak jak na opakowaniu pisze czy tak jak kazde inne mleko? jak wydluzyc czas mieszy karmieniami, by bylo ich np 6? herbatki i woda nie oszukaja mojego glodomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj syn pije tak jak mowie 7x150 ale nie zawsze dopija do konca. Ma 2,5 miesiaca dokladnie i na dobe wypija okolo litra (Raz mniej raz wiecej) pije w nastepujacych godzinach 06:00, 09:00, 12:00, 15:00, 18:00 i o 21 po kapieli. W nocy budzi sie tylko o 03:00. Jak zmniejszyc ilosc karmien? woda i herbatki nie skutkuja! prosze o rady. Powiedzcie jak u Was wygladaly pory karmienia 2 miesieczniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn jak skonczyl 2 mce to jadl co 1,5 do 3 h, wypijal od 30 do 70 ml, teraz ma rok i jednorazowo wypija max 130 ml mleka. Jezeli dziecko nie ulewa i nie ma problemow z brzuszkiem to powinno jesc tak jak je, ale tyle ile samo zje, informacje na puszkach SA ORIENTACYJNE, kazde dziecko je inaczej. Porozmawiaj z pediatra, i sprobuj dac dziecku np. 200 ml zobacz ile zje i kiedy zasygnalizuje, ze jest glodne, a nie za 3 godziny.... zycze powodzenia. Ps. W tym wieku dziecko ma jesc na zadanif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×