Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duurna baba chyba

nie sądziłam że kiedys założe taki temat.... czy moge być w ciąży?

Polecane posty

Gość duurna baba chyba

moja przyjaciółka ma na studiach koleżanke, ktora zaszła mimo regularnego brania tabletek (nie zapomniala żadnej, nie chciala zlapac nikogo na dziecko, bo juz miała trojke) no i jakis czas jeszcze brala tabletki zanim sie dowiedziała, a potem urodzila i było ok z dzieckiem. Ja od ok. tygodnia mam dziwne mdłości, kilka razy wymiotowałam, nie moge patrzec na jedzenie, prawie nic nie jem bo mnie brzydzi, ale nie schudłam nic przez to. Biore yasminelle od kilku lat i czasem wezme 3 godziny poźniej ale to wg ulotki nie szkodzi. Nigdy bym sie o ciaze nie podejrzewała, ale ta przyjaciółka mi opowiada wciaz o tej swojej znajomej... i głupieje, bo bardzo sie boje. Jakos nie potrafie isc do apteki po test bo mi sie to wydaje chore,ale jestem w takiej sytuacji, ze ciaza zniszczylaby mi zycie no i sie bardzo boje. Utwierdzcie mnie w przekonaniu ze nie mam racji :-) PS nie sadze aby takie cos bylo po zjedzeniu czegoś złego - kolo tygodnia to juz trwa przecież. A dodam, że szczupla nie jestem, mam 5-10kg nadwagi i zawsze jadlam dużo, musialam sie hamowac, żeby nie tyć, a teraz nie mam apetytu, jednak nie chudne (przez tydzien jem tylko małe sniadanie, a schudlam 0,5kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajd pttk
Jak sie uprawie seks, to mozna byc w ciazy. Kup ten test i nie swiruj, to jest chwila, a potem juz masz jasnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo z moich stron
Jasność? w moim przypadku niezupełnie. W dniu spodziewanej @ test negatywny. Teraz 5 dzień mam b. skąpą miesiączkę. Czy mogę zrobić kolejny test w czasie miesiączki? czy poczekać do jej końca? Czy mogę być w ciąży, mimo negatywnego testu w dniu spodziewanej @? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa mamusia
jak zaczelam sie starac o dziecko bzykalismy sie kilka dni intensywnie a pozniej posucha;) czulam pozniej ze cos sie ze mna dzieje po piersiach itp a test wyszedl po miesiacu negatywny (skapa miesiaczka) stwierdzilam ze moze sie nakrecam ale tydzien poZniej wyszly dwie piekne kreseczki:) tak wiec wszystko mozliwe...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebo z moich stron
Tez sobie mowie, ze chyba sie wkrecam. Przeciez robilam test. Ale @ mnie zaskoczyla, bo bolaly mnie plecy i jajniki jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj na tą jasminnele, Ja przy niej wpadłam, a brałam regularnie z zegarkiem na ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×