Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojciec chrzestny 7654

czy ksiądz ząda dowodu ze bylo sie u spowiedzi przed chrztem dziecka

Polecane posty

Gość gość
Czemu nikt nie umie odpowiedzieć na pytanie tylko komentuje i krytykuje :/ Gdyby wszytko było tak jak powinno to by bylo super. Nie jest. Ludzie chrzczą ludzi, chodzą do spowiedzi do slubów bardzo często na pokaz a nie dla Boga itd. NIE W TYM RZECZ!! Proste pytanie, czy ksiądz się kapnie jak podpiszę sobie karteczkę do chrztu czy nie? Może znajdzie się ktoś kto nie będzie moralizował tylko podpowie co zrobić aby się nie zorientowali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrzestny mojego syna podawal dzien wczesniej inne dziecko do chrztu, poszlismy na zachrystie i opowiedzielismy o tym. Nie musial sie znow spowiadac zeby miec podpis ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny przy zdrowych zmysłach nie idzie do spowiedzi. trzeba mieć albo zryty beret przez sektę albo nierówno pod sufitem. weź se chłopie podpisz tą kartkę sam albo daj komuś co akurat idzie się wyspowiadać. a w ogóle kto normalny chrzci dziecko bez jego zgody ?? przecież jest za małe żeby decydować. potem będzie musiało łazić po plebaniach i apostazję pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo niesmaczne, nieuczciwe i dziecinne zachowanie z tym podpisywaniem sobie karteczki. Tak samo jak chrzczenie dzieci na pokaz. Robicie sobie jaja z naszej religii :/ A potem ludzie myślą o katolikach, że to hipokryci. A hipokryci to ty, autorze, i ta twoja fałszywa rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredx
A ja mam pytanie do tych znających pismo i drwiących. Gdzie pisze, że do chrztu muszą być chrzestni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszą być chrzestni - no bo kto zapłaci za imprezę? kto kupi prezenty? kto potem na komunię i inne święta będzie dzieciakowi dawał kasę, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam chrzestna i żadnej kartki nie miałam. Do spowiedzi nie poszłam, bo już wtedy do kościoła nie chodziłam. Jak pytałam rodziców, dlaczego ja, to odpowiedzieli, że chcą młodą chrzestną, a w rodzinie poza mną były same stare ciotki. Na komunię przyjechałam po całym cyrku, dałam prezent, zostałam na obiad. Na bierzmowaniu nie byłam. Gdyby oboje rodzice umarli, to nie tylko nie wychowałabym panny w wierze katolickiej, ale nie wzięłabym jej wcale do siebie, bo dzieci nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durnota przestrzegać czegoś co księża sami sobie wymyślili. Jestem wieżaca ale przez kościół skreślona bo żyje bez ślubu. Po za tym nikomu krzywdy nie czynię i co do piekła może jeszcze pójdę? Bez sensu to wszystko.. jestem za tym żeby księża normalne rodziny sobie mogli zakładać jak popi a nie jeszcze jakiś średniowieczny ceribat udawać. Przynajmniej mieli by praktyczna wiedzę z życia małżeńskiego a nie.. udawać niewiadomo jakich tam świętych. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co chrzest skoro i tak rodzice nie zamierzają wychować dziecka w wierze? Bo babcia się obrazi czy bo wszyscy tak robią? Może warto by było czasem pomyśleć co to właściwie oznacza że dziecko jest ochrzczone zamiast wymyślać sposoby na podrobienie podpisu księdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_ja
nikt nikogo nie zmusza do chrztu - mówisz 'nie' i masz z głowy.. no, ale do tego rzeba mieć jaja, a nie być mokrą muszelką. Najwięcej rabanu odnośnie KK robią ci którzy do niego nie należą. Ja skoro nie jestem skoczkiem narciarskim to nie pakuję się z butami w regulamin zawodów i nie krytykuję ich, dlatego że najzwyczajniej się na tym nie znam. No ale apostaci i cała reszta wielce oświeconych ma dziwną tendencję do wypowiadania się na tematy, o których nie ma pojęcia. KK nie zrobił nic dobrego? mało wiesz smutny paziu. weźmy choćby 10 przykazań - jeżeli kieruje się tym choć jedna osoba to już KK zrobił więcej od ciebie. "wyciągnie kasy z wiernych".. a co was obchodzi na co my wydajemy pieniądze? my zarabiamy więc wydajemy i jak zechcemy zjeść banknot 100zł to nic wam do tego, bo to nie wasze. "zmądrzałam" = przyjechałam do warszawy i nauczyli mnie jak żyć bez zasad? :) wieśniactwo i buractwo z was wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja poproszę od księdza zaświadczenie że nigdy żadnego miłego ministranta nie wypatroszył od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co osoby niewierzące chrzczą dzieci? Po co osoby niewierzące zgadzają się na bycie chrzestnymi. To jest dopiero cyrk i rozdwojenie jaźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_ja 2016.08.25 Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×