Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

karolina- koła zwrotne się przydają jak jeździsz po sklepie i przy skręcaniu. Ja miałam zwrotne i były super a blokowałam jak szłam na spacery i jedna ręka była zajęta . a wózek fajny :) Mówisz że ci się wszystko podoba- a zobaczysz co będzie jak zaczniesz kupować ubranka :) będzie problem bo będzie się wszystko podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
po remoncie lazienki przyjdzie czas na pokoik dla dziecka.... planuje jasny kolor scian, rozowa wykladzine dywanowa i zestaw mebeklow w kolorze bialym lub bialo rozowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy drugim dziecku człowiek już mądrzejszy w zakupach :) Karolinaaa- fajny ten zestaw łóżeczkowy- tylko zastanów się czy wszystko ci jest potrzebne z tego zestawu. baldachin ładna sprawa ale zbiera tylko kurz, z drugiej osłania dziecko przed słońcem w pokoju. Np. jak będziesz miała osobny pokoik dla dziecka i przy łóżeczku przewijak na komodzie i dużo innych półek i szafek to łóżeczko z szufladą i przybornik jest nie potrzebne >ja miałam tak i te rzeczy były bezużyteczne a u koleżanki łóżeczko stało w jej ciasnej sypialni i to się wszystko przydało. ja wszystko kupowałam oddzielnie i tak mi było lepiej. nie pasowały pościel do łózka które mi się podobało. Teraz muszę kupić drugie łozeczko i odkupie od koleżanki używane z zamontowanymi bujakami :) A co do pomarańczowej co tu nas blużni- tu jest taki wątek że się wspiera a nie bluzga innych, ja też może nie popieram niektórych rzeczy ale zachowuje je dla siebie i nie komentuje A niektóre rodzą za 4 mieś a niektóre mogą i urodzić za 2,5 mieś. Sa tez takie przyszłe mamusie że dla nich lepiej jak zostawią zakupy dla tatusia jak same urodzą a co tatuś kupi to będzie ok. I takie właśnie nie robia zakupów- no nie wszystkie. Ja wolę sama sobie coś kupić jak ma to mąż zrobić :) bo on by chyba kupił wanienki to miskę do mycia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę wam powiedzieć, że niezła dyskusja. A co do ubranka na chrzest to owszem ja już mam :D Po pierwszym dziecku bo teraz też ma być chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja dla dziecka debe miala dosc spory pokoik ok 16m a w sypialni i tak bede miala dodatkowe lozeczko, bo nie wyobrazam sobie zostawic dziecka na noc samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaa- te zestawy są super. te z różowym są typowo dziewczęce i są bardzo słodkie. a dla mnie bardzo sie podobają białe mebelki dziecięce. ten drugi jest jest bardzo fajny i jak bym miała wybrać między tymi dwoma to by mi bardzo ciężko -oba są super Sylwia- to zaraz ciebie ta pomarańczowa co tu już kogoś bluzgała na ciebie najedzie że ............ tys taka i taka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no oba zestawy sa super a powiedzcie mi czy lozeczka sa zawsze w rozmiarze 120x60???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina- ja miałam tak samo jak ty . mała miała obok naszej sypialni swój pokoik i tam ją myliśmy i przebieraliśmy i tam jej były wszystkie ubranka i inne rzeczy a łóżeczko stało koło mnie w naszej sypialni bo tez niewyobrażałam sobie żeby ona spała u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mi sie jakos teraz podobaja biale mebelki sa tanie sliczne, wybiore jakis zestaw i bedzie z glowy pozniej dokupie do tego te wszystkie materacyki itd i bedzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina- te łóżeczka co się nie rosną z dzieckiem to chyba maja standardowe wymiary 120*60 a te co można przerobić na łóżeczka dla wiekszych dzieci tak jak u ciebie w tym zestawie z różowymi dodatkami to bywają większe i lepiej jest większe kupić I widzisz ten zestaw ma już jeden duży plus- za np 2-3 lata nie będziesz musiała dokupować większego łóżeczka jak w ty drugim zestawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
no wlasnie to fajna sprawa z tym lozeczkiem, juz sie nie moge dpczekac az zaczne szykowac pokoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moja najwieksza wada jest to ze ja nie potrafie sie zdecydowac jesli podobaja mi sie np 2 rzeczy i dlatego tez jeszxce nic nie kupuje, bo np jakbym teraz kupila cos to pozniej chodzac po sklepach pewnie bym zalowala dlaczego nie to, albo nie tamto.... a tak to kupie wtedy jak juz nie bedzie czasu na zbytnie namysly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do białych mebelków to też nie przepadam, ale w tych połączeniach co karolinaaaa dała link są śliczne. Ja chciałam kupić łóżeczko w kolorze wenge ale mój mąż nie był zbytnio przekonany do tego koloru więc wybraliśmy sosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś mi się dzisiaj oczy zamykają. To chyba przez tą pogodę za oknem, cały dzień pada i jest tak szaro aż się nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moj maz calymi dniami pracuje i wkurza mnie juz to... a ja mam duzo wolnego czasu wiec teraz u nas remonty i powiem ze cale szczescie ze mieszkamy z moimi rodzicami bo bym chyba umarla z nudow a pogoda taka poskudna ze ja to wcale z domu nie wychodze tylko jak musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj, karolinaaaa mebelki sliczne!kurcze, aż mam ochotę je zamówić, szczególnie to biało-różowe:D wiecie co, ja to bym najchętniej cały sklep dla dzieci wykupiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
noo sa piekne tylko szafa troszke mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mebelki prześliczne i jedne i drugie :) Szkoda, że my nie urządzamy małej pokoiku..;( Będzie spała z nami w sypialni, bo jak widzę większość koleżanek nie wyobrażam sobie, żeby była w innym pokoju przez całą noc, zresztą to chyba nie wygodne wychodzić do drugiego pokoju by karmić czy coś..ale mimo wszystko pokoiki śliczne :). Na późniejszy okres życia malucha jak najbardziej :). Ja wciąż nie mogę się zdecydować na żadne łóżeczko..chciałabym kolor venge ale mój mąż mówi, że nie ma mowy i ma być sosna..za duży wybór tego wszystkiego.. Tak się rozgadało dzisiaj na temat kupna ubranek, że pojechałam na małe zakupy :). Nie wiem czy dobrze robię kupując różowe body, kaftaniki itd. Zawsze może sie zdarzyć niespodzianka i co wtedy? ;))) Wiem, ponosi mnie wyobraźnia. Mam pytanie do "mam po raz kolejny" czy praktyczne jest kupowanie ubranek w rozmiarze 56 czy lepeij kupić tylko kilka sztuk a dalej inwestować w większe rozmiary? :) Pozdrawiam mamuśki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
Iwonko ja tez sobie nie wyobrazam w nocy chodzic gdzie in dziej wiec lozeczka bede miala 2! a co do ubranek to moja dzidzia bedzie napewno malytka wiec ja zamierzam na 56 kupic po 5 szt ze wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to chyba, że dwa będą :). To zupełnie inaczej :) Aha..no tez kupiłam 56 kilka i nie wiem czy większe kupować..a skąd wiesz, że będzie malutka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
bo ja jestem drobniutka a pozatym wazy tylko niecale pol kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_słupsk_84
CZEŚĆ DZIEWCZYNY TROCHĘ PÓŹNO ALE SIĘ DOPISUJĘ DO LISTY :) MÓJ TERMIN PORODU TO 8.4.2012 WIEC NA SAME ŚWIĘTA :) JESTEM W 27 TYGODNIU CIĄŻY I DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE BĘDZIEMY MIELI CHŁOPCA... A MIAŁA BYĆ DZIEWCZYNKA (zapewnienia mojego partnera) hehehe To będzie moje 1 dziecko wiec jak narazie nie szaleję :) aż się sama dziwię bo moje 2 koleżanki które są również w ciąży potrafią siedzieć i tylko o porodzie, bólach, strachu itp. opowiadać. Ja osobiście myślę żeby jeszcze na jakiś bal karnawałowy się wybrać i rozruszać kości :) Jeżeli chcecie tanio kupić urzywany wózek lub jakieś ciuszki lub zabawki polecam stronę www.gazeta.ie jest to polska strona dla ludzi mieszkających w Irlandii. Naprawde fajne wózki można kupić do 150 euro przesyłka do polski max 50 euro. Jeżeli ktoś by potrzebował pomocy przy przesłaniu takiego wożka to w okolicach Dublina mogę pomóc bo obecnie mieszkam w Dublinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona- ja uważam że lepiej kupić kilka na rozmiar 56 a więcej na 62 . nic sie nie stanie jak będzie troszkę większe, dla dziecka nawet lepiej jak luźniejsze. i ja tak w pierwszej ciąży robiłam.No chyba że masz pewność że ci sie malutkie dziecko urodzi to możesz więcej ale nigdy sie nie ma do końca tej pewności :) albo jak masz bardzo dużo pieniędzy to możesz kupić po 7 kompletów na 56 :) a i jeszcze dobrze mówisz że przy płci może sie tez zdarzyć niespodzianka :) Jak byłam w pierwszej ciąży z Hania przy końcu to spotkałam kolegę i on sie pyta co będzie, ja jemu że dziewczynka o on mi na to -że się nie nastawiaj na 100% że będzie dziewczynka bo u niego też miała być baba :) na 100% i kupili ubranka dla dziewczynek. pokój zrobili typowo dla dziewczynki i wózek kupili pod dziewczynkę a tu poród i sie pojawił CHŁOPAK (gdzieś sie ptaszek przykleił) no i mieli kłopot , co mogli pozmieniali ale dużo rzeczy nie mogli zmienić .... Także ja w pierwszej ciąży kupowałam na początek ubranka neutralne . wózek tez kupiłam czerwony i pokoik pomalowałam żeby pasował do obu płci a jak się urodziła Hania to resztę kupowałam już pod dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
ja nie wiem do jakich Ci ludzie chodzili lekarzy ze byla pomylka.... pewnie usg tylko takie zwykle tez robili ojjj ja sobie nie wyobrazam pomylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Byłam na wizycie, lekarz powiedział,że wszystko jest okej, odebrałam wyniki badań, CRP w normie już, ale i też hemoglobina mi podeszła troche do góry, przepisał mi ginekolog żelazo dodatkowo. Zbadał mnie, mówi, że macica jest na dwa palce nad pępkiem czyli prawidłowo 26 tydzień :) Jeju za 2 tyg 7 miesiąc :) SZOK ! JAK TEN CZAS LECI !! mam brać po moich antybiotykach urosept na układ moczowy i tam nystatyne z gyno femidazolem na przemian przez tydzien dla spokoju :) Więc jestem zadowolona, aaa kazał mi zrobić tą glukoze 75 , ale powiedział, żebym wypiła ją i po niecałych 2 godzinach przyszła na pobieranie krwi do przychodni , więc nie musze wcześniej iść na pobieranie krwi. :) w domku posiedze :) ja kupiłam wózek bez obrotowych kół. jakoś słyszałam, że często sie psują i zacinają, ale każda kupi jak uważa :) BUZIACZKI !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuska258
Hej hej dziewczynki nie jestescie SAME z dylematem rozmiaru ciuszków ja też GO MAM!!! Kupiłam tylko jedna pare bodziakow na 56 reszta to 62 bo ZAWSZE REKAWKI SIE PODWINIE A Z ZA MAŁYMI CIUSZKAMI CO?? Ewentualnie jak dzidzi bedzie maleńkie 51-56 cm zawsze można dokupić ciuszki po porodzie to Taki wnioski z mojej strony:) Choć moje pierwsze dzidzi mialo 51 cm i nawet ciuszki na 56cm były za duże hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×