Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Witajcie mamusie. Jak napisałam problemach ze spaniem to od tego czasu śpie lepiej. :) Za to wczoraj w nocy, gdy się obudziłam złapał mnie taki skurcz łydki, że aż wyłam z bólu i do teraz czuję że mnie tam boli. Od razu przyszedł mi do głowy niedobór magnezu, nie biorę go, a wizytę mam dopiero 27.01. Mam jeszcze takie jedno pytanie, na której ścianie macie łożysko? Ja na przedniej i powiem szczerze, że nieczęsto czuję aby kopniaki małego były mocne tak jak wy to opisujecie. Czy któraś z Was ma jeszcze takiego grzecznego lokatorka jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiadam
dziecko przyjdzie na swiat dopiero za 4 miesiace wiec po co juz wam to wszystko??? a jak sie cos stanie i co wtedy? wszystko wyrzucicie? glupie pindy z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga nie masz racji! Kupując część rzeczy teraz rozkłada sie na prawdę duży wydatek na 3-4 miesiące wcześniej. To jest właśnie logika i mądre myślenie. Mężom współczujesz? Szczerze, mój już od dawna wóżki, foteliki i łóżeczka wypatruje w internecie, żeby za rozsądne pieniądze dobre rzeczy kupić. Co Ty możesz o tym wiedzieć? Taka mądra jestes? To kup później wszystko, o niczym nie zapomnij, miej to co chciałaś i nie mów sobie ale głupia jestem tu tyle zapłaciłam a dwa sklepy dalej jest o połowę taniej. Nie komentuj czegos o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też budzę się na sisiuanie w nocy, wtedy kiedy mała wstaje, a kopniaki to mocne ma strasznie. Szczerze, to nie wiem jak mam ułożone łożysko, wizytę mam na 18 stycznia, więc podpytam :). Na prawdę nie warto oglądać tych filmików. A z jakiego powodu bd miała cc? Jeśli można wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co o już nie można nic robić? Nawet prać i prasować ubranek, KTÓRE SĄ UŻYWANE !! ?? Poza tym ja nie jestem taką pesymistką, że coś się może stać, bo to są tylko zabobony, ja jestem osobą wierzącą i nie wierze w takie brednie. Puknij się człowieku w łeb jeżeli masz zamiar cokolwiek napisać, bo pieprzysz głupoty, że aż mi niedobrze ! Właśnie próbujemy sobie rozłozyc tak pieniądze, żeby na wszystko było, chyba, że Ty wygrałaś/eś w totolotka to chętnie uśmiechniemy się do Ciebie i nam wszystko zafundujesz jak będziemy przed porodem. Co za ludzie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiadam
slyszalam o podwyzkach i co z tego? i tak nie mam zamiaru niczego jeszcze kupować... jest na to jeszcze mnostwo czasu a wy zachowujecie sie jakby to byl juz 8 miesiac i gleboka komuna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym pamiętaj głupia babo, że 6 msc to już jest taki okres ciąży, że może zdarzyć się poród wcześniej, więc miej to na uwadze ! A jak Ciebie nie rusza macierzyństwo, że chciałabyś już mieć wszystko dla dzidzi to Twoja sprawa, nie masz prawa nikogo oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiadam
martusia mala ty sie lepiej dziecino nie udzielaj a mnie macierzynstwo rusza jak najbardziej ale zeby juz miec wszystko to jest paranoja i powinnyscie sie leczyc naprawde moze torbe do szpitala tez juz macie spakowana??? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
dziewczyny, te ktore maja juz bobasa powiedzcie mi jakie wozki sa najlepsze? i co musza miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiadam
milcz dziecino bo widac ze ty cale zycie czekalas zeby matka zostac bo w dzisiajszych czasach w wieku 21 lat byc juz w ciazy to nielada sztuka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma za znaczenie ile mam lat :) Wykształcenie średnie mam, na studia ide za 2 lata :) pracować, pracowałam w takich fabrykach, że tobie by ręce odpadły kobieto ! A dziecko chcieć chciałam bardzo, bo uważam , że dorosłam do bycia matką. PAMIĘTAJ, NIE OCENIAJ , BO TO NIE TWOJA ROLA! A jeżeli taką matką polką jesteś, to lepiej siedź na swojej grubej dupie i ogladaj tv a nie zawracasz dupe nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chdhhd
Prawdę wam powiadam ma racje, trzeba być zdrowo popierdzielonym żeby kupować ubranka tak wcześnie!rozumiem wózek, łóżeczko itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie reagujcie na takie zaczepki bo nie ma sensu;-) zyjmy sobie w swoim pieknym swiecie i nie przejmujmy sie takimi zaczepkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawde wam powiadam
oczywiscie ze mam racje i wiele z was pewnie tez tak mysli ale nie powie bo po co.... a ubranko do chrztu tez juz macie???? jestescie pojebane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalalalaa!!!!!jaka dyskusja????Ja uważam,że każdy przygotowuje się na przyjście dziecka tak jak uważa za stosowne. Nikt nie każe Ci pomarańczko kupować ciuszków już teraz więc nie wiem po co w ogóle takie zaczepki. Ja dostałam mnóstwo ciuchów od mojej przyjaciółki (niektóre nowe, w ogóle nie używane), dokupię później jeszcze parę rzeczy i będzie dobrze. Niektóre dziewczyny nie mają takiej możliwości, więc rozkładają sobie zakupy w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia4709 i Anita1978 dzięki za zrozumienie i wsparcie :) Jeśli chodzi o łożysko to wiem tylko, że napewno nie jest przodujące ale na której ściance to nie wiem. Ja dzisiaj miałam trudności z zaśnięciem strasznie mnie boli biodro z lewej strony a jak się na prawą kładę to też mnie z lewej ciągnie na wznak ciężko było bo się w glowie kręciło masakra jakaś. A dzisiaj rano to mnie to biodro boli tak, że aż prominiuje na całą nogę a magnez łykam więc to raczej nie brak. Wizytę mam dopiero 19-tego ale napewno się zapytam co to takiego. Jeśli chodzi o Panią Pomarańczową, która prawdę powie to nich sobie poszuka albo założy forum "Kto ostatni kupi wyprawkę dla dziecka" bo tutaj nikomu nie przeszkadza, że niektórzy mają już wyprane, wyprasowane i zakupione rzeczy. My się tu wspieramy, doradzamy i staramy pomagać a nie krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinaaaaaaaaa ładny ten wózeczek, ale jak dla mnie to troszkę za ciężki. Sama miałam 16 kg i męczyłam się przy wchodzeniu z nim po schodach. Ale są też takie które mają dużą wagę a prowadzą się rewelacyjnie, więc trudno powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina mnie te wozki sie podobaja. wlasnie taki sobie kupilam kolor 19sk. granatowo-bialy. kupilam komplet gondola spacerowka i fotelik.. za wszystko dalam ok 1600zl bo fotelik teraz dokupowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
a powiedzcie mi lepsze sa takie co maja obrotowe kola czy takie jak ten??? bo ja sie na tym nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mi sie podoba granatowo rozowy 947 i rozowy s-116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam obrotowe koła przednie, ale często je blokowałam :) Po płaskim terenie dają radę. Ale ja często wybieralam się na wycieczki po za miasto i tam na trudniejszej nawierzchni sprawiały trudności jeśli były niezablokowane. A niestety nasze polskie drogi i chodniki też pozostawiają wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że każda z Nas się inaczej przygotowuje do porodu itp. Wcześniejsze zakupy pozwalają nie tylko rozłożyć "na raty" dość duży wydatek ale i zaplanować, poobserwować..posprawdzać ceny a przede wszystkim umilić czas oczekiwania na ukochane maleństwo. Moim zdaniem bardzo miło się patrzy na takie małe ubranka itp. I stawiam pytanie dlaczego wcześniej mam nie kupować skoro jestem w 6 misiącu i nawet w razie jakichś komplikacji dziecko ma szanse na przeżycie będąc wcześniakiem?? Nie jestem pesymistką i zakupy, planowanie pozwala mi sie zrelaksować i umila czas.. Nie rozumiem tych napadów złości na forum przez "nowe" koleżanki. Wasza decyzja kiedy kupicie, co, jak i za ile. Moja maleńka chyba się przebudziła bo mnie pokopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
moja mala kopie mnie od rana do nocy a jak tylko tatus dotknie brzuszka , jak chce tez poczuc to od razu przestaje..... ja nie mam jeszcze nic dla malej i nie zamierzam kupowac narazie jestem teraz na etapie remontow w domu-a ktualnie lazienka wiec mam na glowie inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczowej "prawde wam powiadam" nie zamierzam sie tu bezpośrednio zwracac, sposób, język i styl tej komunikacji nie zacheca mnie do rozmow z nią :) jednak co sie tyczy tej dyskusji: ja nie mam jeszcze nic dla dziecka i czekam tylko na dzień w którym pójde na zwolnienie i będe miała czas pochodzić po sklepach. naprawde chciałabym już mieć chociaż wybranych kilka rzeczy. pamiętajmy że kwietniówki róznia sie w terminach o cały miesiąc. niektóre za 3 miesiące będą już matkami. moga się zdarzyć porody przedwczesne, musimy byc na to przygotowane. Bardzo fajnie, że wklejacie linki do różnych wózków itp. ja, a myslę, że takich osób jest więcej nie znam sie kompletnie na tych rzeczach. Nie bardzo tez ktoś może mi doradzić, więc jest to dla mnie ogromna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaa
mi sie podoba tyle rzeczy, ze nie wiem jak ja sie na cokolwiek zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×